Отговори
# 660
  • Мнения: 3
KalinaZ благодаря за отговора  Hug ,ще отида непременно ,даже утре ще се обадя да се запиша.

 Аз отивам да стъкмя нещо за вечеря ,че днес въврим назад с яденето ...който става в 12ч на обед   Simple Smile

# 661
  • Мнения: 58
не че искам да ви се бъркам много, но има кошчета за кола с пълно легнало положение, на Jane, matrix cup  и новия вариант matrix light. 

# 662
  • Мнения: 4
Здравеите момичета,
чудех се дали някоя от вас има опит с поръчка на количка от ebay, и по точно как се е справила с доставката. задавам въпроса , защото куриера иска тя да бъде опакована с кашони, а продавача не иска / или не може да я напъха в такива поради размерите. ще бъда благодарна ако някои сподели опит.

# 663
  • Мнения: 1 572
Здравеите момичета,
чудех се дали някоя от вас има опит с поръчка на количка от ebay, и по точно как се е справила с доставката. задавам въпроса , защото куриера иска тя да бъде опакована с кашони, а продавача не иска / или не може да я напъха в такива поради размерите. ще бъда благодарна ако някои сподели опит.
За количка 2ра ръка ли говориш? И за кой и-бей. Дай повече инфо и ще помагаме колкото можем. Аз съм вземала стлче за кола 9-18кг, телевизор, кафе машина - все от UK. От Германия - кухненски робот в кашон 10кг.

# 664
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
JORDY_GD  Само не поръчвай от САЩ,че такива сени ще ти праснат за доставката,особено както количката тежи над 10 кг, че..... Shocked

# 665
  • Мнения: 961
Здравейте  Simple Smile
Днес бях ба преглед, бебка се е обърнака с главата надолу. Док каза че всичко е ок, огледа околоплодните води, плацентата и сърцето. Няма забележки.
Ето я и нашата количка - http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4998
Лека вечер на всички

# 666
  • Пазарджик
  • Мнения: 1
Здравейте мами! И аз не съм от тези пишат често,но чета редовно Simple Smile Искам да се оплача-днес бях на преглед-с бебето всичко е наред,но......викам на докито -я ми премери кръвното за всеки случай! И квоооо-ужассссс-140/90 ,а по принцип съм с 90/60 ,а единствения дискомфорт,който усещам е постоянно потене и леко главоболие около слепоочията, та не ме питайте как съм! Изписа ми Допегит по 1/2 сутрин и вечер ,ама на мен ми се струва много?! Да не вземе да ми падне много и да припадна по улиците,не дай боже. Та мисълта ми е дали някоя от вас има подобен проблем и как се справя?

# 667
  • Мнения: 493
Здравеите момичета,
чудех се дали някоя от вас има опит с поръчка на количка от ebay, и по точно как се е справила с доставката. задавам въпроса , защото куриера иска тя да бъде опакована с кашони, а продавача не иска / или не може да я напъха в такива поради размерите. ще бъда благодарна ако някои сподели опит.
Говориш с продавача да я опакова в стреч фолио, за моята количка излезе 10 паунда  Peace

# 668
  • Мнения: 1 006
Здравейте мами! И аз не съм от тези пишат често,но чета редовно Simple Smile Искам да се оплача-днес бях на преглед-с бебето всичко е наред,но......викам на докито -я ми премери кръвното за всеки случай! И квоооо-ужассссс-140/90 ,а по принцип съм с 90/60 ,а единствения дискомфорт,който усещам е постоянно потене и леко главоболие около слепоочията, та не ме питайте как съм! Изписа ми Допегит по 1/2 сутрин и вечер ,ама на мен ми се струва много?! Да не вземе да ми падне много и да припадна по улиците,не дай боже. Та мисълта ми е дали някоя от вас има подобен проблем и как се справя?

Здрасти, все пак би трябвало да са ти казали да започнеш редовно в определени часове да мериш кръвното си налягане, за да може да се регулира и дозата съответно newsm78

Аз съм на допегит от третия месец още Confused, но все пак го следя и се наложи намаляване на първоначално изписаната ми доза...отделно от това пак падам доста ниско, но компенсирам с течности и кафе  Blush
В момента дозата ми е като твоята, което е малко, има мами, които взимат по 3-4 на ден, дано при нас не е стигне чак до там...

УСПЕХ!

# 669
  • Мнения: 1 283
Пламс, радвам се, че всичко е наред Hug
Аз вече започнах да съжалявам , че ходих на трета фетална Simple Smile Трябваше при моя доктор да си я направя, той винаги ми казва, че всичко е наред Simple Smile, явно това вижда.А тези ултра модерни ехографи се чудят какво да видят , отбелязват и най-малкото отклонение в мм.Ако има по-сериозен проблем се вижда и на обикновен ехограф предполагам.Не ме слушайте, ходете на фетални - важни са Simple Smile С миналата бременност ме пращаха на 5, кой знае пак е имало съмнение за нещо, ама френските доктори докато не са сигурни в диагнозата нищо не казват за да може бременната да не се притеснява излишно.
Лека вечер Hug

# 670
  • Мнения: 12
Здравейте  Simple Smile
Днес бях ба преглед, бебка се е обърнака с главата надолу. Док каза че всичко е ок, огледа околоплодните води, плацентата и сърцето. Няма забележки.
Ето я и нашата количка - http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4998
Лека вечер на всички
:много е хубава количката и аз съм я заплюла но незнам дали може да се обръща така, че да гледаш бебето.Ако може направо и аз я купувам.

# 671
  • Мнения: 4
Здравеите момичета,
чудех се дали някоя от вас има опит с поръчка на количка от ebay, и по точно как се е справила с доставката. задавам въпроса , защото куриера иска тя да бъде опакована с кашони, а продавача не иска / или не може да я напъха в такива поради размерите. ще бъда благодарна ако някои сподели опит.
За количка 2ра ръка ли говориш? И за кой и-бей. Дай повече инфо и ще помагаме колкото можем. Аз съм вземала стлче за кола 9-18кг, телевизор, кафе машина - все от UK. От Германия - кухненски робот в кашон 10кг.

става въпрос за количка 2-ра ръка от английския ebay. dobra ти наистина имаш доста опит с това , аз се свързах с алезар за доставката и от там ми казаха че трябва да е опакована в кашон. сега се 4удя дали те не могат да я опаковат / 6те питам/ защото продавача нямал тази възможност. а коли4ката е 3в 1 на chicco trio for me  и включва зимен кош и столче за кола.

# 672
  • Мнения: 961
Здравейте  Simple Smile
Днес бях ба преглед, бебка се е обърнака с главата надолу. Док каза че всичко е ок, огледа околоплодните води, плацентата и сърцето. Няма забележки.
Ето я и нашата количка - http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4998
Лека вечер на всички
:много е хубава количката и аз съм я заплюла но незнам дали може да се обръща така, че да гледаш бебето.Ако може направо и аз я купувам.
Мисля, че не може да се обръща  newsm78

# 673
  • Мнения: 519
ох момичета преди 30 минути как ни разлюля ужасс направо чак тока спря и бях сама на всичкото отгоре Sad много се уплаших корема ми е още твърд и не мога да се успокоя

# 674
  • Мнения: 30
ПуфПаф, къде това се случва. Аз съм в СФ и нищо не съм усетила, ма аз така или иначе никога не усещам, де Grinning. Спокойно, това са от тези неща, над които ние нямаме никакво влияние, така че само трябва да си спокойна.
Ние от утре сме в грандиозно строителство - започваме изолация на къщата....скелета, майстори + нови мебели, местене на стари и ей такива needle, Голям купон.

Дами, готови ли сте с ибора на количка? Аз в сряда съм на доктор и след това отивам да купувам така жадувания Джейн Слалом Про.
Има ли някой, който е решил да купува stokke?

Общи условия

Активация на акаунт