Злите жени?

  • 3 840
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ей мъ на! Simple Smile
само когато отказвам цигарите де.... и то без дъки и табекс и директно без да намалявам а просто раз и край. Мнооого съм зла да знаете - и направо ако може бих избягала от себе си!
И когато съм пийнала порядъчно - аз имам лошо пианство ако мога така да се изразя. Е сега след раждането май се напивам и от една бира Simple Smile затова мъжО не купува

А иначе - срещала съм такива, познавам, но бих казала че 813 и Експрес са прави в едно - няма такива РОДЕНИ - всичко е придобито в последствие. Ние сме родители - имали дред нас някой със зло ДЕТЕ? Е щом няма, значи всичко идва после с възпитанието. ЗА жените - ние сме по-емоционални и при подходяща среда раздразнителността, неувереността, огорчението и куп други неща се превръщат във фактор "Баба Яга"

# 16
  • Мнения: 8 769
А, тука малко по-адеклватно гхо даваш, Иванн-не.... newsm10
Засега не мога да се сетя да познавам подобен дзвер. И хубаво. Но, както казват 813 и Експрес-в повечето случаи мъжете са виновни за това състояние на някои нежни половини.....

# 17
  • Мнения: 8 505
Познавам,да.Но не са ми близки.Започнат ли да ме дразнят-чао и толкова.И аз съм на мнение,че това са комплексирани жени,изградили това поведение за да се прикриват.

# 18
  • Мнения: 1 250
Хм, добре си ме описал.

Който не познава такава - моля да си запише час да се запознае с мен  Mr. Green

Иване, всичко зависи от гледната точка.
От моя гледна точка съм си супер красавица, умничка, добричка и помагаща на всички.
Обаче как изглеждат тези качества в очите на другите.

Супер красавица - колежките - тази смешна гарга си мисли че с тези високи токчета ще впечатли някой
Умничка - в очите на шефа - пак е сгрешила. Разбирам че е човешко, но тя вече минава границата.
Добра - питайте свекърва ми, ама да ви каже откровено какво мисли за мен.
Помагаща на всички - само прочетете пменията ми и ще си кажете "на всяка манжда мерудия"

# 19
  • Мнения: 1 464
Абе такова чудо дето си го описал не познавам,ама ела да ме видиш като съм на диета какво зло съм smile3515

# 20
  • Мнения: 843
   Уфф, на моменти съм точно такава..Simple Smile)/ но без злоба. Аз съм  все ухилена/
 В моите очи съм  си още росно цвете, но за околните- хихиІ())
  Добре че е понякога:-))

С годините някои трудно поносими жени стават откровенно непоносими. С повечето хора е така. Хора. И мъжове, впрочем.
  И понеже  от дете съм " кошче за душевни отпадъци"  имам си такива дружки, които никой не иска.  И си ги обичам... няма тотално лоши или зли хора. Има само стени. / по Пинк Флойд. та-там-та-таммм-/

# 21
vanio mi te vsi4ki sa zli pitai po konkretno be momko

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да,познавам.

# 23
  • Мнения: 2 596
Познавам, естествено, но нещо като са покрай мен стават тихи агънца.

# 24
  • Мнения: 105
е,ама все едно мен си описал-да не си бившия ми?!?
Бих добавила,че освен всичко това съм вулгарна,надута, злобна,пърдя и мириша ужасно.Едва се понасям,няма оправия. hahaha

# 25
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Познавам, да му се не види! bash Пък да знаете pipelina Ви лъже, че е такава  smile3534 smile3533!!!

# 26
  • Мнения: 3 537
Познавам една Twisted Evilна хазяина ми жена му #2gunfireТи му правиш добро-то ти вика не това е зло.Аба на черното вика бяло и обратното,иди се разбери после с такава змия smile3515 newsm61Такова само с чук по главата и раз bash smile3513

# 27
  • Мнения: 891
Познавам една Twisted Evilна хазяина ми жена му #2gunfireТи му правиш добро-то ти вика не това е зло.Аба на черното вика бяло и обратното,иди се разбери после с такава змия smile3515 newsm61Такова само с чук по главата и раз bash smile3513

Същата работа е свекърва ми.  #2gunfire

# 28
  • Мнения: 260
Аха, сестрата на най-добрата ми приятелка, абсолютен изрод! От всяко  гадже крънка скъпи подаръци, ако не стане нейното вкъщи почва да хвърля и да чупи каквото и падне, най-фрапантния случай като бяхме още малки с Янчето (на 15), оня дзвер помля банята, защото на Яна спиралата и извивала миглите, а пък нейната не, и не било честно тя да има по-хубави мигли от нейните...нямам думи. И мен общо взето ме разведе с едно гадже, защото ходеше с един негов колега и плетеше едни интриги, не е истина. Е, за последното съм и благодарна де, но това не променя злия и умисъл. Twisted Evil

# 29
е,ама все едно мен си описал-да не си бившия ми?!?
Бих добавила,че освен всичко това съм вулгарна,надута, злобна,пърдя и мириша ужасно.Едва се понасям,няма оправия. hahaha

Не бях бившия ти - ето това вече съм аз!!!  #2gunfire Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт