На 2 години ставам вече - казва ОКТОМВРИЙСКОТО човече

  • 39 282
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 723
Добро утро kaffeetrmker_2
Тази нощ малката наглост реши,че ще спи при нас ooooh!
Само да уточня,че спим на приста/190х120/.
Еми тя спи чудесно,а аз се изчанчих Laughing
След малко ще се опраяме за яслата и пак ме чака мрнкане и скандали.

Хубав ден ,ооо амо то е Петък!
Хайде и всички вече работещи утре да си починат Hug

# 16
  • Мнения: 3 453
 Добро утро Неди! Хайде , дано мине без мрънкане..и са си починеш, че събота и неделя идат Simple Smile
 Боби е у майка от вчера, довечера ще си го прибираме. Сега ще мина да му занеса мъфини преди работа че правих за закуска.
 Хубав ден момичета Hug

# 17
  • Мнения: 3 483
Леле, кога успяхте и закуски да правите. Сега е девет и половина, преди малко ръснах попарата и прасковата на малката да си яде, аз още не мога да отворя очи.... Embarassed

# 18
  • Мнения: 99
Spas dneska stava na dve Heart Eyes,kato mi se opravi neta ste pocerpim virtulno(ot 3 sedmici operatora ne oostavi bez net Close)da ni za jivi i zdravi oktomvrijcetata!cunki ot mene

# 19
  • Мнения: 186
ЧЕСТИТ 2-ри РОЖДЕН ДЕН НА СПАС да е здрав палав и послушен smile3525 newsm59 newsm67 Tada  love001

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 723
Ето че още едно зайче порасна/става ми умилна,вярвайте/

 newsm59 TadaЧестит Рожден Ден от нас с Ники!!!
Много усмивки,любов и подаръци за вече голямото момче Hug
Да е палав,но с мярка Laughing


# 21
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152


Честит Втори Рожден Ден на Спас!Нека расте здраво и усмихнато детенце!
Вики,честит празник на семейството Ви!



Здравейте момичета,от мен и Маги!От месеци не съм писала тук,но за сметка на това ви следя постоянно!
Колкото и да не  ми се пише,немога да не ви проверя вие и децата,как сте!
Целувки на децата и весели рождени дни на всички!  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 483
Честито на Спас! Да расте здраво, щастливо, умно и хубаво юначе! Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

по-честичко трябва да гледам първа страница

# 23
  • Мнения: 506
И Стела на всичко казва не като и задавам въпроси-Не не и не...и това е.В редки случаи казва Да.
Честит 2-ри рожден ден на Спас.

Последна редакция: пт, 01 окт 2010, 14:55 от ice_

# 24
  • Мнения: 567
Честит Рожден Ден на Спас, да е жив и здрав, много усмихнат и весел

Последна редакция: пт, 01 окт 2010, 15:28 от elipepova

# 25
  • Мнения: 668
Честит втори рожден ден на Спас!!! Нека расте, здраво, умно и щастливо дете!  newsm59 newsm59 newsm59
Моето диваненце също не говори, или по скоро много говори, но само аз му разбирам и то от жестовете, не от думичките.  Laughing Иначе и той за всичко е не, и тропа с крак.  Mr. Green
Мисля, че няма за какво да се притесняваме. Големият ми например проговори също около 2 годинки и то доста чисто.
Криси ,скоро ще дойде и момента в който, като му отговоря "защото така" и той казва " защото така не е отговор" Crossing Arms - поне Вики така ми казваше като беше по малък.  hahaha
Мече, сигурна съм, че има ранен пубертет и ние го караме.  Joy По цял ден викам.  Crazy Crazy Crazy
Кали, как е Митето днес?
Гале, радвам се да те "видя". Как е сладката Маги?

# 26
  • Мнения: 2 140
Честит 2-ри Рожден Ден на Спас!
Да е здраво, любознателно дете и безгрижно детство!

# 27
  • Мнения: 3 483
Ох, Лаленце, успокои ме, честно! Rolling Eyes Вече си мислех, че вината е изцяло в мен, че имам сигурно прекалено големи изисквания.

Днес като се разпяла насред центъра колкото й глас държи голямата, и като си измисля разни думи....и в един момент като рече "Хвани ме де, турско кюфте....и турски цици" и....потънах в земята Embarassed Embarassed Embarassed

# 28
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Честит 2 Рожден ден на Спас! Да е жив и здрав,много щастлив,весел и усмихнат  newsm51

# 29
  • Мнения: 668
Днес като се разпяла насред центъра колкото й глас държи голямата, и като си измисля разни думи....и в един момент като рече "Хвани ме де, турско кюфте....и турски цици" и....потънах в земята Embarassed Embarassed Embarassed
Joy Joy Joy Пък моя днес вика шиб@н. И аз  #Crazy. Абе викам от къде го чу това? Ами от теб един път докато караше колата.  Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт