На 2 години ставам вече - казва ОКТОМВРИЙСКОТО човече

  • 39 346
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 485
Честито на Велинка! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много здраве, щастие, късмет и любоооооооов!



Алекс, нека никога не слизате от дъгата на любовта!

# 61
  • Мнения: 173
Мече, снимка нямам, но и АД (ако е било такова) вече изчезна. Имаше такива петна - по-сухи и зачервени, лющещи се - преди годинката точно по крачетата. Също имаше и ситни пъпчици като обрив от 4-5 месечен допреди 2 месеца. И те изчезнаха яко дим. Мазах с какво ли не, последно със Себамед крем овлажняващ за лице. Не съм сигурна дали той е помогнал или просто Митко е надраснал заболяването.

# 62
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Зори,да е жива и здрава Велинка,много щастие и усмивки и желаем с Ивчо  Heart Eyes

n_alex Честита годишнина! Да се уважавате,обичате и разбирате още дъъълги години!  Heart Eyes

# 63
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Мече,сега и аз се зачудих за АД как изглежда.При нас и миналата и тази година се появиха петна(ние си им казваме лишеи)-зачервени,сухи с лющеща се кожа.Дали не е това не занм.Има чак по бузата  Tired

# 64
  • Мнения: 3 485
Мерси за отговорите, момичета Hug

Ми де да знам, нашите са само по крачетата, вече втори път се появяват. Сърбят понякога. Първият път мислех, че са от неизмита мръсотия и търках всеки път с една по-мека гъба, после мажех с Родопското чудо. Изчезнаха някъде след два месеца, макар че мазах само седмица. Сега пак така ще пробвам, но няма да търкам!

# 65
  • Мнения: 966
Добър вечер  Hug
Трогнахте ме с поздравите за рождения ден на Велинка! Да си призная не очаквах  EmbarassedБлагодаря за поздравите  Hug
Рожденичката и нейната сестра спят от 40 мин.Голяма игра падна днес .Както писах подарих топка за скачане и много се хареса и на малката и на голямата  Peace скачаха цяла вечер.Имаше и гумени надути ръкавици и дълги балони от които таткото правеше фигурки.Тортата я правих аз и отгоре и сложих за украса пластмасова кравичка вътре с бонбони и 2 близалки във форма на биберон.Много се радваха.Велинка си духа свеща поне 10 пъти и все вика "ощеееее,ощееее,тортатаааа"
 LaughingСега спи прегърнала кравата от тортата
Рождения ден с деца ще е в събота и очаквам да стане пак голяма веселба.

n_alex Честита годишнина! Любов и щастие ви желая!

# 66
  • Мнения: 2 140
Zorri, да ти е здрава и любознателна порастналата Велинка!
Много весели моменти и щури игри!
dancing

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 723
Добър вечер момичета Grinning
Аз изкарах първия раб.ден.
Беше ми много приятно да се върна при колегите си,
но в същото време и доста притеснено.
Сега се надявам полека-лека да навляза в работата
и да потръгна нещата.

Никито е както винаги полу-добре Wink
Беше както прекасна ,така и ужасна.
Но си я обичаме  и това е Laughing

# 68
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Неди, ти си била на работа, пък аз на трето интервю за работа (да уточня на едно място) Simple Smile А ако се брои и първото ходене, когато си носих документите...

# 69
  • Мнения: 186
ЧЕСТИТ 2-ри РОЖДЕН ДЕН НА ИВАН НА ПОЛЯ smile3525 newsm59  ura Tada  bigdance2

# 70
  • Мнения: 31
Благодаря от името на Ванко!
Ето и почерпката:





Кафето разбира се е за нас, въпреки че моето редовно е изпито от рожденника  Laughing

# 71
  • Мнения: 3 485
Смела майчице, да ти е живо и здраво юначето Ванко! На ръце да те носи и все така да се обичате!  bouquet  bouquet  bouquet

# 72
  • Мнения: 668
Поля, жив и здрав да ти е порасналия рожденик Ванко!   bouquet

# 73
  • Мнения: 2 140
Честит Рожден Ден, Ванко!
Да расте здраво и обичано дете!
Много подаръци и безгрижно детство!


# 74
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Поля,честит рожден ден на Ванко! Да е жив и здрав,много щастие,весели игри и усмивки!  Heart Eyes newsm51  Hug nbirthday newsm59

Общи условия

Активация на акаунт