Лакове за нокти - тема 14

  • 58 320
  • 712
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 17 546
Бижу, а този изсушител на ГР едновременно и като топ лак ли действа?
Да! Peace

# 676
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 613
Мерси  Simple Smile

# 677
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Видяхме ли вече празничната колекция на ОПИ? Ако "да" - сори за повторението  Blush
http://www.alllacqueredup.com/2010/10/opi-burlesque-collection-h … -comparisons.html
http://www.alllacqueredup.com/2010/10/opi-holiday-2010-burlesque … tches-review.html

# 678
  • София
  • Мнения: 244
Който се точи на YSL, да знае че за момента не е мръднал. После пишете колко наистина струват.

Тази новата на ОПИ не е ли посветена на едноименния филм с Шер и Кристина Агилера?



Последна редакция: нд, 10 окт 2010, 22:09 от Pampita

# 679
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Който се точи на YSL, да знае че за момента не е мръднал. После пишете колко наистина струват.
Точа се аз и утре отивам да ги вземам. Има в Дъглас - 56лв двата. Ама има само лилаво и злато и онези бледите.

# 680
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Тази новата на ОПИ не е ли посветена на едноименния филм с Шер и Кристина Агилера?




Да, точно на филма е посветена. И за първи път нищо не ме грабва, което е икономически добре  Mr. Green

Мариша, коя двойка ще си вземеш?

# 681
  • Варна
  • Мнения: 1 842

Мариша, коя двойка ще си вземеш?
Ами лилаво и златно, тя другата не ми харесва чак толкова. Сън няма да спя тая вечер. Момичето каза, че имат само един комплект, дано никой не го купи  Praynig Praynig Praynig

# 682
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Образ  hahaha

Спокойно, не сме много лудите които ще треснат 56 лева за лак  Wink

# 683
  • София
  • Мнения: 90
И за първи път нищо не ме грабва, което е икономически добре  Mr. Green


И на мен не ми харесаха.Особено тия брокатените ми идват малко в повечко Sick Laughing

# 684
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Образ  hahaha

Спокойно, не сме много лудите които ще треснат 56 лева за лак  Wink
Ми то стига една луда да се тресне и да отиде да го купи  Cry
От новите ОПИ ми харесва The show must go on и Tease-y Does It.
Моля, припомнете ми коя база беше добра - тази на Римел или тази на Мейбълин, че нещо ги обърках двете марки. Моята база скоро ще свърши и не мога да се сетя коя от двете се хвалеше тук  Blush

# 685
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
До колкото помня тука хвалеха базата на Римел  Laughing

# 686
  • Мнения: 17 546
Каква е ролята на базата? Blush

# 687
  • София
  • Мнения: 10 332

Тази новата на ОПИ не е ли посветена на едноименния филм с Шер и Кристина Агилера?



Да, точно на филма е посветена. И за първи път нищо не ме грабва, което е икономически добре  Mr. Green


Аз харесах Tease-y Does It, чакам тази седмица да дойде, ще снимам  Wink

# 688
  • Варна
  • Мнения: 1 842
До колкото помня тука хвалеха базата на Римел  Laughing
Благодаря ти   Hug
Бижу, базата предпазва нокътя от вредните съставки на лака, пази от оцветяване на плочката.

# 689
  • Мнения: 31 352
До колкото помня тука хвалеха базата на Римел  Laughing
Точно така страхотна е. Heart Eyes
Не ми харесва нищо от парзинечната колекиця на Опи поне засега.
Аз се отказах от двойката на YSL, след проба, защото не нося златно, не нося френски и имам прекрасно лилаво на ОПИ. Спестих 56 лв. Whistling В Сердиката също има само един комплект от лилаво-златния.
Купих си един прекрасно червен лак Арт де Лотрек № 72, копие на Коромандел Шанел. Взех и холограмния лилав 666 на КА.

Общи условия

Активация на акаунт