Лакове за нокти - тема 14

  • 58 323
  • 712
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 17 546
Бижу, базата предпазва нокътя от вредните съставки на лака, пази от оцветяване на плочката.
Благодаря! Hug Не съм ползвала база до сега. Ноктите ми не са видимо оцветени, но това е така вероятно, защото като ги полирам, свалям най-горния оцветен слой. Но трябва да си купя база, за да пробвам с нея.

# 691
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Аз откакто си боядисах ноктите с Dear Santa и лак без база не слагам. Само матираните, де.

# 692
  • Мнения: 9
И аз съм пред закупуване на база (препоръки си прося вече втора тема), та да ви питам - тази на Римел колко струва и колко мл е? И дали ще я има в ДМ  Thinking

Последна редакция: нд, 10 окт 2010, 23:07 от BlackHoleSun

# 693
  • Мнения: 36 085
има я в ДМ, около 6 лв., 12 мл.

# 694
  • Мнения: 9
има я в ДМ, около 6 лв., 12 мл.

Благодаря ти за светкавичния отговор  Hug  bouquet 

# 695
  • Мнения: X
Аз пък не ползвам база за нокти, струва ми се излишно.  Laughing
Същото мисля и за разните там бази/основи за грим.

# 696
  • Мнения: 17 546
Аз пък не ползвам база за нокти, струва ми се излишно.  Laughing
Същото мисля и за разните там бази/основи за грим.
Ами, не, че и аз не го смятам за излишно, заради което до сега не съм си купила, но ако предпазва от оцветяване на ноктите... Thinking Ама пък като не са оцветени моите, пак става безпредметно Crazy

# 697
  • София
  • Мнения: 10 332
Аз пък не ползвам база за нокти, струва ми се излишно.  Laughing
Същото мисля и за разните там бази/основи за грим.

dollface има бази които удвояват живота на лака или подхранват ноктите, според мен, ако не си с гел, са задължителни  Mr. Green

Базата за сенки/грим, за мен е основен продукт, без нея, освен че се слага много по-голямо количество, колкото и да са хубави сенките след 8 часа носене не изглеждат, като нанесени току що, а с базата се постига точно този ефект, както и се избягва събирането на сенки в свивката на клепача, извинете ме за отклонението  Laughing

Последна редакция: нд, 10 окт 2010, 23:49 от nad_tab

# 698
  • Мнения: X
Да ви питам за този ruffian маникюр, който показах днес. Гледам снимки в нета и извивката е по-голяма, а при мен изглежда по-равна. Но лентичките за френски са ми такива, дали има различни видове?  Rolling Eyes

# 699
  • Мнения: 282
На мен ми хареса Tease-y Does It от новата колекция на Опи,така че с интерес ще чакам да видя как стои. Grinning
От години използвам база за лак.Аз съм от доволните от Мейбълин,зелената. Wink

# 700
  • Мнения: 22 495
Аз ползвам един заздравител на Лореал като база, доволна съм. )

# 701
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 704
 в ДМ като тъсих база на Римел ,видях едно шишенце с бледорозова течност от като тези ,но не беше лак ,беше топ лак или база , -   http://www.rimmellondon.com/uk/products/nails/Nail%20Polishes/Ne … sting+Finish.aspx  ползвали ли сте го ?
А иначе видях и от тези с хубавата четка пак едно бледо розово за 6и нещо беше ,дали са все едни и съши само от четката и милимитрите да зависи ?

# 702
  • София
  • Мнения: 5
Да ви питам за този ruffian маникюр, който показах днес. Гледам снимки в нета и извивката е по-голяма, а при мен изглежда по-равна. Но лентичките за френски са ми такива, дали има различни видове?  Rolling Eyes
Много вероятно е това да е правено без лентички, на ръка. Колкото и невероятно да изглежда.

# 703
  • София
  • Мнения: 10 332
Да ви питам за този ruffian маникюр, който показах днес. Гледам в нета и извивката е по-голяма, а при мен изглежда по-равна. Но лентичките за френски са ми такива, дали има различни видове?  Rolling Eyes
Много вероятно е това да е правено без лентички, на ръка. Колкото и невероятно да изглежда.

Без лента, от ръка е. Съвета който е дала е Practice, practice, practice  Laughing

http://www.lacquerized.com/2010/03/ruffian-inspired-manicure-most-awesome.html
http://www.lacquerized.com/2010/05/how-to-ruffian.html

# 704
  • Мнения: 348
Практика, практика, ама то не е лесно пак Laughing А аз се чудя кой от всичките си непробвани лакове да мацна днес, да ми има човек проблемите hahaha

Общи условия

Активация на акаунт