Златна есен идва вече, с глас се смее юлското човече!

  • 21 501
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Нашите юмручета също биват мляскани звучно, така се събуждаме за нощните хранения.
Даже се опитва да си ги сложи и двете в устата Wink така прави в 90 % от случите, когато е гладен.
За залъгалка ползва и дрешки, пеленки, които умело вече придърпва до устата, много е смешен.
Сега ще сложа някоя и друга снимка, да се посмеете Simple Smile
http://july2010.snimka.bg/baby/bebetata-ni.510451.20856639

Залъгалка не признава - пробвала съм с 4 различни.

Гледане на ръката - вчера забелязах, че моето момче си разглежда ръката - макар и за кратко.

# 61
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Може ли паролата за албумчето, моля Simple Smile

# 62
  • Мнения: 0
Здравейта мами - сладурани!

Теичка, големи сте сладури  Simple Smile

Дивчо, не се шашкай, стискам палци, всичко да е ок  Hug

За юмруците, и ние сме така, все са в устата, и голямо млящене пада  Joy

Меганчо, честито, много успехи и за напред   bouquet

Момичета, да ви питам, вас как ви гледаха на гинекологичния преглед след раждането? Мен само от горе ме огледа с видеозон, и каза, да отида като ми дойде цикъла за цитонамазка. Дали е достатъчно? Не трябваше ли да ме прегледа и от вътре? newsm78
Хубава петъчна вечер  Wink

# 63
  • София
  • Мнения: 119
Меганчо, честито! С каква специалност се дипломира, ако не е тайна?

dunaika, и аз като Селма мога да ти препоръчам серията Екзомега на А-Дерма. Ползвала съм крема с каката, а вече и с малкия. Появиха му се пъпчици на лицето и тялото и то много, които минаха само с крема, а може и заради диетата на която се подложих - без мляко, шоколад, ядки, кафе. Още не смея да пия прясно мляко. От киселото ям само овче, козе или биволско.

# 64
  • Мнения: 41
Пак бързо пишете момичета Hug

# 65
  • Мнения: 61
Меганчо, честито! С каква специалност се дипломира, ако не е тайна?
Мерси,момичета!  Hug  Българска и руска педагогика.

# 66
  • Мнения: 3
Меганчо, честито дипломиране.
Габи да се оправяте бързо, всичко ще е наред.
Диване и моят гинеколог ме шашна както споделих в един мой пост. Имам брадавица съвсем малка, но каза че се провокира от папилома вирус, така че след първия цикъл на цитонамазка.
За пъпчиците по лицето мажа с Атодерм на Биодерма, спрях шоколада, кафе пия много малко. Крема го изписа педиатърката.
Мойта хубавица е по боси крака рита и си говори нещо, ще я къпя след малко, днес не е спала и вече почва да мрънка, като е голичка и харесва.
Тея страхотен е Денис. На едната снимка сте при Червената къща, нали?

# 67
  • Мнения: 4 346
Здравейте, ние бяхме на ДК с двете деца.  Crazy Луднах просто. Рев, сополи, лиги хвърчат... аз се чудя кое да гушна по-напред, в колата и двете мрън-мрън, аааааа.... скъсиха ми живота..

Отчет за малкия - тегло - 6400гр
                              ръст - 61см

Отървахме пак ваксините. Все още си влачи кашлицата. А кожата му е толкова суха, че ни пращат на специалист. Сега ще чета, как се гледа бебе с атопичен дерматит, защото съм почти сигурна, че е това.  Confused

Дано всички бебчета с проблеми се оправят по-бързо.  Hug

Поздравления за размерите Simple Smile Дано децата бързо оздравяват, че май е малка лудница у вас.

Пиши какво са Ви казали за кожичката, че и на Никола му е доста сухичка и аз имам предположение за атопичен дерматит Sad Утре сме на доктор, та ще дам пак отчет.

# 68
  • IT
  • Мнения: 3 704
Малееее моето дете е слаботелесно спрямо вашите...... гледам на почти всички килограмите започват с 6-ица , нашите са още с 5-ица, но пък расте на височина.

Вадиха ми корен на зъб има още 2 ама упойката не ме хвана добре и в понеделник пак  Sad Ако трябва да ми праявят мост ще откажа, по-добре без зъб отколкот да ми развалят 2 здрави, а и той ми е 6 зъб и не е много видим.

# 69
  • София
  • Мнения: 351
еееех, че хубаво заглавие!!!!!!!!!! не съм ви чела от поне седмица ( Embarassed ) и не знам коя от вас го е предложила, но е СТРА-ХОТ-НО! браво, браво  Hug и наш Тото вече се смее с глас, много е сладко

само да знаете - ние сме живи и здрави, пътувахме до Каварна (командировка), върнахме се успешно вчера.

сега се връщам да ви чета
целувки на всички

# 70
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Малееее моето дете е слаботелесно спрямо вашите...... гледам на почти всички килограмите започват с 6-ица , нашите са още с 5-ица, но пък расте на височина.

Вадиха ми корен на зъб има още 2 ама упойката не ме хвана добре и в понеделник пак  Sad Ако трябва да ми праявят мост ще откажа, по-добре без зъб отколкот да ми развалят 2 здрави, а и той ми е 6 зъб и не е много видим.

вече слагат имплантат - за да не развалят още 2 зъба  Peace поинтересувай се
зависи и от мястото - може да не позвлява  Peace
иначе за протокола - ние сме около 4,5 кг Wink))

# 71
  • Мнения: 2 369
да питам нещо? понеже тука гледам много ползвате хомеопатия,та някой познава ли Viburcol N? това са хомеопатични свещички против неспокойствие и разстройство в съня при бебета. ако някой го е ползвал моля з аотзиви:)

# 72
  • Мнения: 87
Здравейте в новата тема!  bouquet

Ние излизаме още от както беше на една седмица и  сме пропускали само ден-два,когато е валяло.Надявам се тази зима да не е много студена и пак да си излизаме.
Teya и на Митко му беше счупена ключицата при раждането,но се оправи напълно още на втория месец и сега нямаме проблеми.
Алекс си уцелва безпогрешно палците и така звъчно си ги смуче,че вече започнах да се притеснявам.Продължава да ака един път на няколко дена и ощо взето нищо не му помага.
Диването,сега най-важно е да са ти добри резултатите,защото на мен след лоши резултати ми направиха една интервенци,която се казва конизация.Всичко е поправимо само трябва да си следим нещата и да не пропускаме година без цитонамазка.
Засега това е.Мразя времето от 8 до 10 вечерта,тогава е яко рев и сърдене.
Лека вечер!

# 73
  • Мнения: 2
Момичета, стискайте палци.
На Теди му излязоха резултатите и се оказа, че в урината има белтък, кръв и завишени левкоцити. В неделя сме на нефролог. Педи се съмнява за проблеми с бъбречетата. Дано ние да не сме взели правилно урина Praynig Praynig Praynig.

# 74
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
дано всичко е наред - кога ще стане ясно?

Общи условия

Активация на акаунт