Златна есен идва вече, с глас се смее юлското човече!

  • 21 468
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
Здравейте мами,
ние се завърнахме от Търговище. Моето ангелче вече си има ангелче Laughing Laughing Laughing, направихме му кръщнка. Държахме се много геройски, не заплака нито веднъж, много съм доволна.
Утре сме на ваксина. Надявам се всички да сте добре. Връщам се да ви чета Hug Hug Hug.

# 721
  • Мнения: 33
Здравейте   bouquet Ние пак сме с колики.Сега го приспах малкия и го оставих да заспи дълбоко и тогава да го сложа в легълцето.Да ви попитам,момичета докато съм се сетила.Вие пиете ли още фолиева ? Защото на мен още ми казват да пия,защото се кърмим.Ама колко време още ще я пия,представа нямам   newsm78 За лепенките "бебе на борда" и при нас гледам има по колите.Ние нашата не сме я слагали.ама то и не ходим някъде с неяНие сме в малък град и живеем на центъра.Бебо се събуди.Хубав следобяд от мен  Heart Eyes

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 823
Ивалина, честито ти християнче, нека е живо и здраво.  bouquet
Бургаските мами, станахте и вие силен морски отбор. На мен Бургас много ми липсва. Живях там 4 години, докато бях студентка и ви завиждам за разходките, които можете да си правите в морската градина( благородно разбира се). Laughing
Лили спа почти три часа следобед, но не можах да спя с нея. Сега не знам как ще издържа докато заспи довечера. Че и трябва да борим с каката домашната работа.
Лека и хубава ви вечер!

# 723
  • Мнения: 3
Има ли предложения за заглавия на новата тема?
Ето едно от мен:
Нищо,че ноември е на прага, юлските слънца сгряват ни сърцата.
Ние след малко ще се къпем, че после като не е спала цял ден ще е кисела много.

# 724
  • Мнения: 94
Времето явно влияе на моята принцеска...днес в това сънливо време цял ден спим и двете...,но да видим вечерта как ще е Simple Smile)

# 725
  • Мнения: 94
Времето явно влияе на моята принцеска...днес в това сънливо време цял ден спим и двете...,но да видим вечерта как ще е Simple Smile)

# 726
  • Мнения: 634
Ivalina82, честито християнче!  bouquet

Да докладвам от прегледа при д-р Драганов: няма проблем да се ползва умерено кенгуру,бънджи и проходилка, но най-опасно е бебето да се слага да седи преди 6 м, защото може да стане изкривяване на гръбначния стълб.

# 727
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
и от мен две предложения  Hug

юлско слънце в къщи е огряло, а навън със сняг се заиграло

юлски смешко тук ми се кокори...и през смях - аха да проговори

# 728
  • Мнения: 361
А сега на кого да вярваме-на Драганов или на Алексиев newsm78

# 729
  • Мнения: 366
A Алексиев какво казва, че може вече да ги слагаме седнали ли?
Моя иска много да седи прав, но не знам дали това е безвредно.
Ще питам утре на консултацията  Peace

# 730
  • Мнения: 4 327
Нашият ортопед каза никакво подпиране на краченцата, дундуркане, помощ при сядане чрез възгавнички, помощ при опити за вървене (след време де). Последните неша детете било хубаво да се научи само да прави, като по-този начин ще е по-уверено в себе си и цитирам "ще се научи да пада" Simple Smile

# 731
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Времето явно влияе на моята принцеска...днес в това сънливо време цял ден спим и двете...,но да видим вечерта как ще е Simple Smile)

И ние сме така. Поспахме следобед и двамата. Той обикновенно като се събуди и си играем или правим гимнастика общо около час и тогава пак заспива, а днес се събуди, яде и пак веднага заспа  Shocked  и аз като усетих от къде духа вятъра айде хоп и аз в леглото  Whistling 
Да питам вие правите ли гимнастика? На нас д-р Димитрова в Бургас ни показа няколко упражнения,  едно от които да го хвана под мишничките и да го сложа да клекне, а той трябва да се отласне, един вид да подскочи...обаче после като се опитам пак да го сложа клекнал той не иска, изпъва крачето в коляното и направо си започва да ходи. Аз обикновенно в този момент прекъсвам процеса, защото не знам дали е хубаво да стъпва така.  newsm78 
Вие какво ще кажете?  Confused

# 732
  • IT
  • Мнения: 3 704
еми аз избирам да вярвам на др. Алексиев, защото той прегледа бебчо и ми каза че и по-рано може да седне, според това което видя на ехографа.Според мен най-големите изгривявания на гръбначният стълб сатват в училищна възраст, когато започват да се кривят по чиновете.
Ivalina82 честито ви кръщене.

# 733
  • Мнения: 2
a.l.e.n.a   newsm10 много готино второто заглавие Simple Smile

# 734
  • Мнения: 634
allexa.7, не съм сигурна дали каза точно изкривяване, но беше нещо свързано с гръбначния стълб. Според мен той по-скоро подкрепя естественото развитие на детето, така че ако то прояви желание да сяда, едва ли има проблем. newsm78 Но като гледам как все още майки се изкривяват да държат за ръчички 9-10 месечни бебета, за да проходят, нищо чудно и доста рано да се опитват да ги научат и да седят.

Therisa, аз му правя гимнастика, но не всеки ден. Хубави упражнения има тук: http://www.letsgym.com/2007/03/05/bebe-1-6/

Общи условия

Активация на акаунт