Зелена Карта 2012

  • 78 960
  • 799
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 483
Естествено, че ти ще си избереш къде да живееш и какво да работиш.....

И едно доуточнение - темата е с грешно заглавие. Днес стартиралата кампания е Зелена карта 2012 г.

# 31
  • София
  • Мнения: 819
Започна ли вече приемането на документи? И защо само през ИЕ 6 или по-нова версия, много го мразя този браузър Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 3 405
Хм, това за браузъра не го знаех. Аз щях през Мозила да пускам  Thinking

# 33
  • Мнения: 6
Пише го на началната страница в жълто-червеното поле

# 34
  • София
  • Мнения: 225
Аз съм с IE7,но немога да вляза да кандидатствам?!?!
Моля за помощ

# 35
  • Мнения: 3 405
Би трябвало да може. Искат ИЕ6 или по-висок. Да не би още да не е настъпил точния час? По мои сметки (за които не гарантирам, че са верни  Mr. Green) в 20:00 часа наше време ще настъпи.
 Thinking

Добре, че споменхате за браузъра, че щях да се юрна с Мозилата.

Последна редакция: вт, 05 окт 2010, 15:37 от Анджелина

# 36
  • Мнения: 2 483
А по мои сметки е 19 ч. наше време, но така или иначе Анджелина е права - РАНО Е!

Цитат
The DV-2012 Lottery begins at Noon EDT on October 5, 2010, and ends at Noon EST on November 3, 2010

# 37
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ее ама, тъкмо я бях забравила тази зелена карта и вие ми пуснахте мухата  Mr. Green Само да не взема да спечеля, че каквото съм психо, като нищо ще си хвана шапката и ще зарежа всичко.  Rolling Eyes
А някой знае ли после какви са изискванията? Имаше май нещо за определен брой пари в сметката.  newsm78

Пари по сметка искат за канадската процедура. За зелена карта- не.

По мое време (1998), за да ме одобрят ми искаха едно от трите:

1) пари по сметка
2) гарант
3) оферта за работа

Аз нямах пари, всичките ми познати бяха още студенти, та никой не можеше да ме гарантира, намерих си предложение за работа и на базата на него ме одобриха.

Така че, пари са си вариант.

# 38
  • Мнения: 1 446
Аз още обмислям дали да си пусна документите. Предложение за работа мога да намеря, сега работя в американска компания, завършила съм американски университет. Не знам, много трябва да си помислим.

# 39
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 926
Бубка, сега искат гарант (или поне адреса му ни поискаха в американското посолство в Монтреал). Опитахме се да им покажем извлечения от сметки, но даже и не ги погледнаха. Инфото е от януари 2009.

За предложение за работа, сега в тази икономика, си мисля, че ще е мн трудно да не кажа невъзможно. Навсякъде искат да си легално пребиваващ (вече дошъл) в САЩ

# 40
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Възможно е да са се променили изискванията. Поне сега има толкова много българи тук, доста лесно би трябвало да е да се намери гарант.

# 41
  • София
  • Мнения: 819
Да се похваля, че към 19.20 снощи успяхме с приятеля ми да си пуснем кандидатурите, приеха ги, въпреки че в моята кандидатура снимката на детето е от рождения й ден с тортата пред нея Crazy Успех на всички Hug

# 42
  • Мнения: 6
Значи вече си дисквалифицирана или по-скоро - ще бъдеш!

# 43
  • Мнения: 1 446
Да, има си строги изисквания и общо взето хич не обичат да правят каквито и да било компромиси.

# 44
  • Мнения: 695
И аз вчера кандидатствах, очаквах да е доста натоварен сайта, но нямаше никакъв проблем.За снимките уж четох, дано няма проблем моите са сканирани паспортни снимки. Е сега остава само да ме изберат  Mr. Green Късмет на всички. Аз не го мисля чак толкова какво ще стане ако съм сред печелившите. Първо това си е лотария, второ и да ме изберат интервютата ще са октомври - ноември догодина и евентуално 2012 ще можеш да заминеш. До тогава я камилата я камиларя.....
Успех на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт