СЕПТЕМВРИ - тема 30

  • 26 109
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
И Ръкавичка не ходи още сама Simple Smile
Аз пък работя пред компютър Mr. Green все намирам време.

# 691
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И Ръкавичка не ходи още сама Simple Smile
Аз пък работя пред компютър Mr. Green все намирам време.
И аз така Wink бг мама сутрин, обед и вечер се проверява

# 692
  • София
  • Мнения: 2 150
И моята работа е предимно пред компа, така че и да тръгна на работа пак ще съм налице Mr. Green

# 693
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Бррр, кой спомена "Работа"?! Не я харесвам тая дума аз! Crossing Arms
Инък и аз ще съм на компа, ако се завърна на старата длъжност...
Да се надяваме, в далечното бъдеще!
Още никакви новини от родилният дом...
 Там е от 4 часа с контракции на 20 минути...Телефон-изключен...Телефон на бате и, също?!? newsm78

# 694
  • Мнения: 493
Аз мисля да се връщам на работа най-рано януари 2013  Mr. Green Хич не ми се работи, макар че си обичам работата, предпочитам да съм с малкия, както и повечето от нас де, ама някои нямат избор...
На мен ми липсват киара, анита,лъки ,маминко, симбиоза,бебешоци,  и още други, ама г-жа големи емотикони не ми липсва  Joy newsm62 smile3506

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 19:45 от BebEshOnDeL

# 695
  • Мнения: 66

На мен ми липсват киара, анита,лъки ,маминко, симбиоза,бебешоци,  и още други, ама г-жа големи емотикони не ми липсва  Joy newsm62 smile3506
Абе сигурно ми е от ЕГН, но кой имаш предвид?  Mr. Green
 А за работата, ако има кой да ми плаща заплата ( но не ММ, за да не съм зависима някак си ), а да не ходя - ммм  smile3508 ( извинете за големия емотикон  Laughing )

# 696
  • Мнения: 493

На мен ми липсват киара, анита,лъки ,маминко, симбиоза,бебешоци,  и още други, ама г-жа големи емотикони не ми липсва  Joy newsm62 smile3506
Абе сигурно ми е от ЕГН, но кой имаш предвид?  Mr. Green
 А за работата, ако има кой да ми плаща заплата ( но не ММ, за да не съм зависима някак си ), а да не ходя - ммм  smile3508 ( извинете за големия емотикон  Laughing )

Ааа нИ казвам  Crazy те ще се сетят другите, все някой ще намекне  Laughing

# 697
  • София
  • Мнения: 1 504
Кришка, айде бре...нямаме ли братовчед ?
Работа - и аз се надявам да е в далечно бъдеще, но понякога ми се доработва де. Обаачеее хич немога да си представя, как ще се справям с готвене, чистене, разходки и сума ти още неща...като ще излизам в 7 и ще се прибирам в 19  Shocked
Бебешондел да не говориш за находки от остроумици и големи емотикони? Sunglasses
И мен ми липсват разни хора, но явно ще пишем тук, тези които имаме нужда...и един по едни ще отпадаме...Дано не стане де...
Днеска Дани на Арчита и Ангел така се прегръщаха, че се спукахме от смях...Дани му прави "чук" с главата, Ангел го прегръща, абе въобще мъжка любов...

# 698
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Родил се е малкият скорпионС!!! Отся е замъчил майка си, пък не знам. От 4 сутринта, та чак до 8 вечерта...Важното е, че са здрави и всичко е наред!
 Специален поздрав, за сещате се, за кого !!! По-голем имотикон не открих!  hahaha
 Емир, Арчита, чакам снимки на мъжките ласки!
 И...дано не изпоотпаднем един по един...Мого мрачна переспектива. Ма ето, идват студени дни и ще падне писане!!! Heart Eyes

# 699
  • София
  • Мнения: 1 504
Ами ха честито ви попълнение в родата..жив и здрав да е ! 
Еми все не носим апаратчета, но утре вече ще взема, че наистина са много смешни...

# 700
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Айде, жив и здрав да е Митака - Любака Grinning Да радва мама и тати и да порасне глемо скорпионище за радост на всички Mr. Green

Миша се скъсва да кашля. мариновахме я с ракия, завих я с 2 одеала. Ако не я сгрее поне от арометите шсе омагьоса Crazy

# 701
  • Мнения: 66
Ей Кришка, от къде го избаца туй чудо бре  Joy скъсА ме! И честито братовчедче!   bouquet
 Офф, казвам ви аз, че това ЕГН моето ми .... пейзажа, но макар и късно честито на всички именници днес!
Цвета, утре и помен да няма от кашлица!

# 702
  • Варна
  • Мнения: 153
Макар и късно да се включим и ние, Честито на именниците днес!   bouquet
Аз имам малко главоболие днес, ама то от концерта вчера, Скорпионс кат за последно Crazy та не мрънкам много много...
Аз днес и Ваня и Арлина видях в Мола, ама тъй като те не ме видяха, не се обадих...Предния път на Арлина и казах "здрасти" , а тя ме подмина... Rolling Eyes пак в Мола, в Тенденз...Та мисълта ми е, ша се забравим ВизуалНо, като не си правим Варненска среща...
Ако има навити, да свиркат...Че Билияна(Аксаково) например почва работа и няма да има време, и Бибоче вече работи...
Цвета да оздравявате!
Айде, лека!

# 703
  • Мнения: 414
Кришка,честит братчед!Жив издрав!
Цвета,да се оправят дечурлята бързо!
Мойто диване не е спал от сутринта,игра си,рева,мрънка,спа 2 минути и половина и сега гледа телевизия #Crazy
Баща му не се впечатлява от писъци,мрънкане и рев та ми иде да се гръмна #2gunfire
А междувременно трябваше да готвя,да се изкъпя,да му изпера някои дрехи на ръка и още кво ли не....
Почти всичко свърших,но още не сме вечеряли.А,забравих-и детето къпах Mr. Green

# 704
  • Мнения: 5 026
Оооххх, Кришка, голем си шемет  Laughing
Честит братовчед на Пецата, жив и здрав   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт