Интернет от Булсатком

  • 21 593
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 979
Нетът им е стандартен кабелен. В София изглежда още не предлагат тази услуга тъй като нямат мрежа.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 094
Вече предлагат, но не в цяла София.

# 17
  • Мнения: 1
Какво става? Има ли вече някой отзиви? Ние не сме доволни от сегашния си доставчик и искаме да го сменим, предложиха ни този на Булсатком, но не знам дали си заслужава като качество, защото като цена определено с Булсатком- а ще ни е по- евтино... Simple Smile

# 18
  • Мнения: 140
От януари Булсат купиха нашия интернет доставчик и станахме техни абонати,единствената разлика е с лев по-висока цена,но пък правят отстъпка ако сте им абонат и на телевизията.

# 19
  • варна
  • Мнения: 229
 и при нас изкупиха квартания  нет .  доволна съм ,че вече няма прекъсвания .

# 20
  • Мнения: 45
първи месец ни е на булсатком и засега сме много доволни, скоростта не мога да коментирам защото първия месец е безплатен и е на максимална скорост.определено е от най изгодните оферти когато се комбинира с тв и се предплати 5 месеца.

# 21
  • France
  • Мнения: 726
От декември сме клиенти на Булсатком интернет.
Понеже имат достатъчно парички,  изкупуват малките независими доставчици.
Проблеми нямахме и със стария и с "новия" доставчик.
Не е  спирал нета за повече от час.

Апропо сметката ни  -  комбинирана  падна  с 2.50 лв. Peace
Дано да го пуснат и през сателита ....

# 22
  • Мнения: 452
Аз до октомври съм вързана с бтк-то.Булсата с договорили са или не?И каква е таксата?
От тяхната телевизия съм мн доволна,само някои служители не са достатъчно компетентни,но това е друга тема.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 634
Ако може още някой да сподели мнение за интернета на булсатком, че съм се насочила към тях  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 0
в началото винаги е добре

# 25
  • Мнения: 2 100
С интернет към Булсат сме от около 2 месеца и сме доволни. Сключват договори с интернет доставчици предполагам и чрез тях става свързването. При нас сключихме с Булсат, а ни го прекараха Кампус, плащаме си в офис на Булсат. Кампус предлагаха добър интернет, но на по-високи цени. Сега цената чрез Булсат е доста по-ниска.

# 26
  • Мнения: X
Аз пак не разбрах, чрез кабел ли сателит е този нет? Интересува ме, понеже имаме проблем с окабеляването на сградата, затова и ползваме  цифрова телевизия от Булсатком. Другият много важен въпрос е, имат ли вече мрежа в района на Бургас?

# 27
  • Мнения: 2 100
Нашия е кабелен.

# 28
  • Мнения: 534
мен ми е интересно след като имам булсатком на вилата и съответно сателит мога ли да ползвам и нета им или няма нищо общо  Thinking

# 29
  • Мнения: X
Ако нета е чрез кабел, както вече стана ясно, май няма нищо общо...

Общи условия

Активация на акаунт