Ima li bg mami v Germania ?

  • 2 749
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
Iskasch li da se smenim?

Ti kude si?

# 16
  • Мнения: 7 605
Искам  Grinning Аz съм на лаzурния бряг във Франция но след месец се местя в Хановер zа няколко месеца. Ина4е се надявам някой ден пак да мога да живея в Берлин....

# 17
  • Мнения: 185
Ei sega naistina se uspokoih.

Da prava si ,zaschto da se kosi 4ovek.
Ama drazni.
Az v Bg na spokoisvie si jiveeh.
Tuk ka4ih se v metroto-
 #Cussing out Gledat te na kruv-vseki e iznerven

Здравей Силвия,
аz от 5 години живея в Берлин и все повече ми харесва като място zа живеене. Но в самото начало това, че хората гледат много строго също ми направи впечътление, но това е може би zащото са по_реzервирани. Не го приемай лично.

П.С. Над полето zа писане където стои KREDOR, можеш да смениш DE с ВР и да пишеш на кирилица.

# 18
  • Мнения: 4 244
Добре дошла и от мен, Силвия Hug
И аz съм от немските мами, ама ти се падам малко по диагонал в другия край на Германия.
Приятни мигове с нас и раzкаzвайте моля ви ако се срещате Mr. Green

# 19
Добре дошла и от мен, Силвия Hug
И аz съм от немските мами, ама ти се падам малко по диагонал в другия край на Германия.
Приятни мигове с нас и раzкаzвайте моля ви ако се срещате Mr. Green

Blagodarja ti,

mnogo krasivi deza imasch.
Radvam se 4e moga da se zapoznaja s vsi4ki vas.

Surde4ni pozdravi

Silvia

# 20
Искам  Grinning Аz съм на лаzурния бряг във Франция но след месец се местя в Хановер zа няколко месеца. Ина4е се надявам някой ден пак да мога да живея в Берлин....

Javo propuskam neschto,vsi4ki sa schatlivi v Berlin-
Samo az li ne? Cry
Kak si jivjala v Berlin,kude si hodila?

Dai mi tips,ako mojesch.
Az tuk umiram ot sku4notija,a s moja ooooh! dva puti.


# 21
  • Мнения: 4 244


mnogo krasivi deza imasch.
Radvam se 4e moga da se zapoznaja s vsi4ki vas.

Surde4ni pozdravi

Silvia
Благодаря ти, много си мила Hug

# 22
  • Мнения: 1 178

В мойто малко град4е (в което съм отедна година) вси4ки се поздравяват  Hug, върви6 си по улицата и непознати хора ти се усмихват и те поздравяват.
В на4алото ми бе много странно, все пак в Пловдив такова 4удо нема Naughty, ела ме виж сега първа поздрава4ка съм newsm47 и ми е много приятно

# 23
  • Мнения: 7 605
Искам  Grinning Аz съм на лаzурния бряг във Франция но след месец се местя в Хановер zа няколко месеца. Ина4е се надявам някой ден пак да мога да живея в Берлин....

Javo propuskam neschto,vsi4ki sa schatlivi v Berlin-
Samo az li ne? Cry
Kak si jivjala v Berlin,kude si hodila?

Dai mi tips,ako mojesch.
Az tuk umiram ot sku4notija,a s moja ooooh! dva puti.




Ами то в Берлин има страШно много българи, не поzнаваШ ли някой? Мога да ти дам и координатите на БГ zаведения ако искаШ.
А пък ина4е в Берлин много ми харесва 4е е така мулти култи, 4е има хора от най раzли4ни краиЩа на света и живеят мирно zяедно, но то zависи и от това в кой квартал живееШ. Има раzлика дали си в Лихтенберг или Шарлотенбург, примерно  Wink

# 24
  • Мнения: 1 768
Силве и аz съм в Берлин,но съм кандидат мама... Heart Eyes Hug

# 25
В мойто малко град4е (в което съм отедна година) вси4ки се поздравяват  Hug, върви6 си по улицата и непознати хора ти се усмихват и те поздравяват.
В на4алото ми бе много странно, все пак в Пловдив такова 4удо нема Naughty, ела ме виж сега първа поздрава4ка съм newsm47 и ми е много приятно

Tova v Germania li e? Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 4 244
В мойто малко град4е (в което съм отедна година) вси4ки се поздравяват  Hug, върви6 си по улицата и непознати хора ти се усмихват и те поздравяват.
В на4алото ми бе много странно, все пак в Пловдив такова 4удо нема Naughty, ела ме виж сега първа поздрава4ка съм newsm47 и ми е много приятно
Мегстар, я кажи ти къде си, щото и аz съм в малко селище и при нас е така Hug

# 27
  • Мнения: 1 768
В кой квартал си ти? Grinning

# 28

Ами то в Берлин има страШно много българи, не поzнаваШ ли някой? Мога да ти дам и координатите на БГ zаведения ако искаШ.

O mnogo ti blagodarja!
Da schte se radvam na koordinati na zavedenija.
Tuk sum ot 7 godini i nikoi ne poznavam.
Vesel 4ovek sum,nokoga do sega ne mi se e slu4valo
da jiveja zatvorena v 4-ri steni.

A moja toi dori i gosti ne obi4a. #Crazy

# 29

V Britz,ama schte se mestim v Rudow do nova godina(to4no na nova godina)
Po blizko do maika mu ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт