Тwilight/Здрач- тема 63 - Силно затъмнени...очакващи Зазоряване!

  • 39 660
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3
Ааа, супер, дами! Ние тук в Пловдив си държим връзка, Веси ни липсва, но си я чакаме догодина да кацне по някое време  Grinning  Каним се от месец за кафе, но аз не мога да излизам от работа, та по моя вина не сме се видели още.  И при нас няма нови престрашили се  Grinning 

# 661
  • Мнения: 12
Здравейте   Hug

Диди и Цве, стархотна сутрешна комбинация сте направили с кафето и сладоледа   Hug

Срещата много ми хареса, всички сте много свежи и забавни.  Heart Eyes
И аз не бях от много приказливите, доста се вълнувах, а и сред нова компания ми беше малко странно. Но след още няколко /надявам се по-скорошни/ срещи ще се климатизирам   Mr. Green    Hug
Дано и аз да съм направила добро впечатление, на мен всички много ми харесахте. Страхотни сте   Heart Eyes

# 662
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Здравейте, хора!
Радвам се, че се видяхме, следващия път - за повече. И споко, аз не припадам лесно.
  bouquet
Мона, скайпът ми е sikozu_shanu (не се смейте, така ми се казва котката).

Да не се окаже, че освен към Здрачовете споделяме и всеобщо възхищение към Кат фон Д.? Обожавам я тази мацка - страхотен талант е!

# 663
  • Мнения: 345
Привет, момичета! Hug Минавам набързо да огледам наоколо и да ви кажа, че не съм ви забравила...много съжалявам, че не можах да дойда на срещата на 15ти, беше един луд ден...който още продължава Crazy Нямам много време да чета и да следя, но успях да видя новите роб-ски ауттейкове и са страхотни Heart Eyes Надявам се до нови срещи-виртуални или реални Hug

# 664
  • Мнения: 2 121
Варна, Варна - и аз съм на линия, пишете ако има среща.

# 665
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Охо..супер, засега сме три..Ако искате да изчакаме още някой скрит  да се включи за Варненска среща Wink

# 666
  • Мнения: 353
Нека да изчакаме,че все пак да не прескочим някой   Hug

# 667
  • Мнения: 630
Абе, хора, идете на среща с Красето бе, тя верно не яде... само хапе Joy, ама не хора...Пък може някога всички да се срещнем я във Варна, я в Сандански, кой знае...

# 668
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Абе, хора, идете на среща с Красето бе, тя верно не яде... само хапе Joy, ама не хора...Пък може някога всички да се срещнем я във Варна, я в Сандански, кой знае...
Направо се почувствах като 9-то клонче отляво надясно участвало в заснимането на н-ската сцена от Здрач, дошло да заснеме главна роля в бг филм...един вид Звезда:)))))
Тенкю ю, тезоро:)) Все пак съм член на Тезоро тийм, а той е една от малкото малобройни организации не приемащи нови членове  Mr. Green Самодостатъчни сме си.... А това от своя страна ме прави уникална, поради факта, че имаме по един член на организацията в 3те най-големи града на страната..оттук следва, че може би сме свързани с Мафията...
Не съм пила рано сутрин, просто ми се спи като на куче муахахахах
Лека седмица, ден, година..каквото имате наум
Чакаме всички скрити ВАРНЕНКИ да ми пишат на лични или в темата за среща ТУК във ВАРНА! Не хапем, не пием кръв, хора не ядем  Mr. Green

# 669
  • Мнения: 630
Ооо тезоро тийм е сплотен тийм с няколко члена, малобройни сме, верно, но сме верни и наистина уникални Grinning

# 670
  • София, България
  • Мнения: 5 615
Здравейте, хора!
Радвам се, че се видяхме, следващия път - за повече. И споко, аз не припадам лесно.
  bouquet
Мона, скайпът ми е sikozu_shanu (не се смейте, така ми се казва котката).

Да не се окаже, че освен към Здрачовете споделяме и всеобщо възхищение към Кат фон Д.? Обожавам я тази мацка - страхотен талант е!

DelfinaHug Heart Eyes
Относно Кат така ще се окаже  Mr. Green  Ние с Цве сме й ОГРОМНИ фенки! По този повод снощи Цве е пуснала страхотен пост с много снимки и клипчета :

Kat Von D…. a.k.a. две съблогърки си имат любимка!  Mr. Green Heart Eyes

Тези, които са фенове - много ще му се зарадват на поста  Heart Eyes

# 671
  • Мнения: 6
Охооо ще сервирам късно капучино...  Grinning



Красе, току виж ни задминете по бройка пловдивчанките  Crazy Искаме после снимки  Hug

Да живее Тезоро Тийм  Heart Eyes Sunglasses Нещо не се бях замислила, че точно сме от трите най-големи града!
Аууу и си има ла коза ностра.... Sunglasses Помните ли Алек как обесняваше, че се влиза и излиза от организацитя Mr. Green
- Който не се съгласи ще излезне ли?
- О, да, ще излезне.... на стотици парчета.

 Joy

Монааа  Hug Много  е готина Кат, вчера като правих поста и бях на една идея разстояние да си изгледам всички сезони на Маями инк и ЛАинк отново  Heart Eyes Обещавам скоро и за Ами и за Крис/и двамата/ и за мацките на Кат после...  Flutter

# 672
  • София
  • Мнения: 1 001
Обещавам скоро и за Ами и за Крис/и двамата/ и за мацките на Кат после...  Flutter[/b]

Tова с нетърпение ще го чакам! Тийм Ами! Mr. Green

Сори, момичета, не успявам да влизам често, едва смогвам да ви изчета и от тук от там да погледна по нещичко в блога да не изпускам новините (то май все още няма кой знае какво ново).
Поздрави на всички! Hug Heart Eyes

# 673
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Tова с нетърпение ще го чакам! Тийм Ами! Mr. Green
Ами е мрънкало Mr. Green Представям си го как е бродил из израелските пустини в пълно бойно снаряжение и изражение на ощипана госпожица. Тийм ЛА са къде по-талантливи и не ги гони перманентен ПМС Wink.

Мерси за поста за Кат  bouquet

# 674
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Инааааааааааа, да го махаш тоз ревливия от подписа и автара си!!! Убихъ тЪ и щъ тъ излежа в Сливенския!!
Чакам още кандидатки, засега нема... Продължавам да чакам
И Роб е Прекрасен!!!

Общи условия

Активация на акаунт