Тwilight/Здрач- тема 63 - Силно затъмнени...очакващи Зазоряване!

  • 39 643
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 12
Мона, страхотнен бюлетин   Heart Eyes     bouquet
Мерсаж за кафенцето         bouquet


Уточнявай кой е мистър-а и кой мисис-а   Whistling   Laughing

Цве, ще кашеж ли историите на джаксъновите татуси, че ми е любопитно   Hug

# 706
  • Мнения: 6
Евалата, Мо!!!!!!  Drunk

Катрин, разбира се  Hug Само дето не знам историята на всички, но ще се опитам...
Първата  "I'm lost" е направена, когато е бил на 18 (диви години, татуси, пиърсинги, групи). Зад нея всъщност като значение стои името на бандата му тогава "The Lost Boys". Били са шестима, но сега само пет, защото са загубили един от приятелите си в борбата с рака.
(кхъ кхъ, вгледайте се хубаво в снимката...)


Следва сърце за майка му на едното рано, татуировка с чук за баща му на другото. Интересно за мамината татуировка е как точно се е сдобил с нея. Искал да си татуира нещо съвсем друго, но майка му буреносно възразила и той отишъл и си татуирал сърцето с надпис "Mom" Mr. Green



Също така има татуировки за други членове от семейството си (баба и дядо).
Фамилното мото също присъства на Джакс - “suaviter et fortiter” което доколкото знам може да се преведе по няколко начина... "Търпение и сила на духа" или "Смелост и удоволствие" /човек, който доставя удоволствие/.


Всъщност не съм сигурна на какво са символ перата...


В едно интервю споменава, че следващото нещо което ще си татуира ще е част от  "Любовната песен на Дж. Алфред Пруфрок" от Томас Стърнс Елиът.

Ииии май с това се поизчерпват агентските ми записки  Grinning

# 707
  • Мнения: 3
Цвети, тенкю за информацията за Джакс. Като родител направо се размазах от тематичните раменни татуси  Grinning  Мона ммного ме израдва с Джакс пикспама и ссссссс онази снимка на Келън с едното голо рамо  Mr. Green 

# 708
  • Мнения: 12
Цве, благодаря   Hug 
Много интересни истории имат татусите  Simple Smile  Първата снимка на Джакс ми е една от любимите, а до сега не съм забелязвала че има татуировка на оголеното място, която е повече от очевидна   ooooh!
Семейните също са страхотни  Crazy

# 709
  • София
  • Мнения: 1 001
Ех, тоя Джаксън... Heart Eyes...най ми харесаха перата...някакси са нежни...

# 710
  • Мнения: 3
Да ви викна на следобедно кафе  Grinning

и да ви черпя с един чаровен Кел, да му имам жилетчицата  Mr. Green  Модната ни икона той  Joy  Как се е барнал!

Ина е качила на блога спойлери от Лейни за Зазоряването. Гугълът ме светна за какво иде реч, усещам, че Тай ще направи добра роля.

# 711
  • Мнения: 245
Мона, пикспама ти е страхотен, обаче що не кръсти нашия и вашия мистър и мисис Тайбърт  Mr. Green hahaha
Цве, ме закопа с подробната разборка по татутата на Джакс, тази дето е в областта на пъпа е много сладка  Laughing
сега се прехласвам по нея  Wink

Вчера си правих малко колажчета и гифчета на г-н неПакистанец  Joy, не са кой знае какво, но ако искате може да ги видите
тук
тук
и тук

Полегнал Роб - Прекрасен Роб!!!


П.П. Ако междувременно сте искали да видите, но не сте успели, имах малък технически проблем Embarassed

Последна редакция: чт, 02 дек 2010, 19:46 от danir

# 712
  • Мнения: 3
Диди, много хубави изображения с мистър Пакистан  Joy   Коледното ще е вървежно по празниците. Как ги направи, сподели моля  Praynig

# 713
  • Мнения: 245
Люс, ето от тук http://funny.pho.to/ru/

Пакистанец, неПакистанец, ей още се хиля като се сетя Ани как го кръсти  hahaha hahaha

# 714
  • Мнения: 630
Uuu, Didi, zabravix da kaja, 4e krasotite, koito si izrabotila sa prekrasni. Kak ste, dami ina4e, spodelete. Sorry za latinizata, no pi6a ot telefoma... Zelufffki ot men :-*

# 715
  • Мнения: 3
Хайде на петъка  Grinning Да си пожелаем някакви добри новини през тези дни. Суша някак си се заформи, не може само на стари  снимки да  се кара  Grinning  По-стабилното хапване оставям следващата дама да го сервира, аз поемам вечерното пийване  Mr. Green

# 716
# 717
  • София, България
  • Мнения: 5 610

Поклон пред българските медии - It's always a pleasure  Laughing 

# 718
  • София
  • Мнения: 6 219
Все повече се убеждавам, че четат форумите и преписват фенски мнения...

# 719
  • София, България
  • Мнения: 5 610
Все повече се убеждавам, че четат форумите и преписват фенски мнения...

Специални поздравления за аватара ти ! Жесток е!

И сега , ексклузивно, от Дийн за Ина ( днес го получих по водомера  hahaha )

Общи условия

Активация на акаунт