Жената зодия Овен/19

  • 22 138
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
Цоп на гости рано-рано  Mr. Green

Да помогна ли на домакините с правенето на кафе?  Grinning

# 16
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ООО, Лейдииииииииииииии Hug
Брависимо, за каЙветУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ Hug гУляма помооощ thumbsup

Хайде от мене закускЪтЪЪЪЪ

Пожелавам ви един прекрасен макар и студен есенен ден Hug
Аз съм ощИ по пижама, рошава и не умитЪ Embarassed

# 17
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Добро утро!!!!
Присъединявам се към кафето на Лейди с палачинки.


При нас времето е мрачно, мислех да отиза малко  на разходка, малко трячва да въведа в ред къщата и да си оправя маникюра. Това е плана за днес и да ви наглеждам.

Хубав ден!

# 18
  • Мнения: 1 085
Добро утро и от мен!

Пийвам от кафето и си хапвам от закуската.
Нямам особени планове за днес. Освен следобед, да отида да пробвам новия инструктор по тае бо.  Mr. Green
Хм, сега се сетих, че трябва да нагледам дребното как пише бастуни. Sick


Допълвам се.
Еличке, най - после се пресрамих и захвърлих корсетЯ Simple Smile

Последна редакция: нд, 03 окт 2010, 12:00 от corset

# 19
  • Мнения: 608
Цитат
Еличке, най - после се пресрамих и захвърлих корсетЯ Smile
A така! Я посрещни храбро с хубави цици живота  Laughing Видях аз, че си с нов аватар и тъкмо щях да честитя   bouquet
Днес тук едни кафета, едни чудни закуски съм изтървала.. Grinning Ходих при мама на вилата и тя ми прави пица. Ааа, и прекопах половината лозе в търсене на...дъждовни червеи за Рошко  Laughing

# 20
  • Мнения: 157
Делтич, преди малко се сетих за теб.
Ей тази песничка ме подсети.
Айде да ви поразбудя с един източен танц и една източна любов  Joy

http://www.youtube.com/watch?v=-Csy4lhryf4&feature=related

Восточные сказки,
Зачем ты мне строишь глазки
Манишь, дурманишь,
Зовёшь пойти с тобой

Восточные сказки,
А может расскажешь мне
Какая такая
Восточная любовь

Эй девушка, красавица!
Ты мне очень нравишься
У меня есть три жены
А четвёртой будешь ты

Уважаемый, уже
У меня есть пять мужей
Я их всех люблю, а ты
Если хочешь будь шестым
 Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 157
Еличко, помислих, че си търсила дядовото имане, казана с жълтиците, де.  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 568
И нещо хубаво от мен  Hug


Записан си в целодневното неофициално училище, наречено "Живот".
Всеки ден ще имаш възможност да усвояваш уроци.
Някои от тези уроци може и да не ти харесат;
други може и да намразиш;
трети може да ти се сторят неуместни и глупави.
Тези уроци са част от твоята лична учебна програма.

Всеки от нас има свое собствено предназначение и следва собствена учебна програма, уникална и независима. За да се овладеят, уроците трябва да се изживеят. Приемай всеки човек за свой учител и всяка ситуация - за поредния урок.
Предизвикателството на Правило 2 е да следваш единствено собствения си път, като усвояваш персоналните си уроци. Тогава ще успееш да разкриеш мистерията на своето предназначение и да го изпълниш. Ще престанеш да се изживяваш като жертва на съдбата или на нечия омраза и ще установиш контрол над собствения си живот.
Докато се бориш да откриеш и опознаеш себе си, ще научиш важните уроци на отвореността, избора, справедливостта и непринудеността.

Отвореност: "Когато опитът се тълкува правилно, той води към портите на царството на душата." Йон Кабат-Зен.

Избор: "Пред Слънцето и Луната твърдо заявявам, че ще правя това, което сърцето ми нарежда и което носи радост на душата ми." Ралф Уолдо Емерсън.

Справедливост: "Плачех, че нямам обувки, докато не видях човек, който нямаше крака." Неизвестен автор.

Непринуденост: "Когато следвате съдбата си, вие храните своята душа." Харолд Кушнер.

# 23
  • Мнения: 1 085
Маргалче, благодаря за постинга! Някой път, като съм в настроение, ми се ще да "поговорим" на тия теми.
Лейди, много си ми кръшна днес бе душо   Wink
Ели, специални поздрави на Рошко от сина ми  Grinning

Бях на тае бо, понатоварих се доста, треперят ми крайниците чак, но се чувствам тонизирана.

# 24
  • Мнения: 608
Еличко, помислих, че си търсила дядовото имане, казана с жълтиците, де.  Grinning

Не съм, ама ако бях го закачила-нямаше да го оставя  hahaha
Определено на едни жълтички не им е мястото да "гният" в земята- могат да влязат в полза за толкова много каузи.
Корсет и Боби ходят на тае-бо. Кой още? Често взех да чувам за практикуването ан този спорт (не съм сигурна, че се изразявам правилно) Rolling Eyes

# 25
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ЕЛИЧКОВА,
Отдавна го има тоя спорт бе Душе. Просто сега около тебе има две УбавицИ които го практикуват и споменават. За това сега си обърнала внимание. Голяма пот се лее на тае-бо Wink

ЛЕЙДИ,
Убава песничка, ама на руски някак не на място ми сЪ виждЪ newsm78
СпесиалнУ за тебе щИ пусна нЯщУ по  Wink

http://www.vbox7.com/play:7371a579

# 26
  • Мнения: 1 085
Еличке, правилно ти е казала Делта, отдавана го има тае бо, даже сега се налага нов, по - модерен стил - Зумба, също много интензивен. Но аз предпочитам тае бо, защото постановката на движенията е коренно противополжна, на тази от гимнастиката. Съответно, това ме затруднява и отслабвам повече  Grinning Всички останали стилове, са по същество елементарни танци или основна гимнастика, което за мен е много лесно. Направо пея и играя, но не се натоварвам и нямам полза от това. Иначе Зумбата е готина, на основата на латино танците е.

# 27
  • Мнения: 157
Маргалче, виждам, че напоследък четеш неща, свързани с обръщането към себе си, със самопознанието.
Срещала ли си Дийпак Чопра?

Делте, точно заради руския  ми беше интересно. Сама съм се хилила, даже си потанцувах, а момичетата са сладурани. Като нас  Mr. Green
Мерси ти за песничката,  изтока и ориента ме привличат точно с магията на танца. Пък и напоследък е доказано, че точно тези танци влияят положително на женското здраве.
corset, във вихъра си съм  Joy

 Ели, на теб ръцете ти са златни. Ама и някоя жълтичка не е излишна. Лично аз хич няма да се мръщя на такава находка.

# 28
  • Мнения: 2 131
Хелоу, момичета!

Снощи писах в старата тема, но стана 51 стр. и си изтрих писанията Mr. Green

Благодарско, Ели!Както винаги темата е прекрасна, а интериора- още повече  bouquet

Делтито е чудна на снимката!

Днес карахме до Аксаковската панорама.Заобиколихме през Кичево, а на връщане- през Каменар!Чудна панорамка има там, а ястията са много вкусни!Има някоя и друга снимка във фейса Wink

# 29
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ЛЕЙДИ,
Верно е това което си казала за Ориенталските танци. Аз го научих като почнах да ги танцувам и да  ровя във Нета. Но не съм го споделяла тука, че не съм искала да досаждам. Истинското име на тези танци е Танца на живота.  И помага и на млади момичета и на такива динозаври като моя милост.

ФРАНЧИ,
ВидОФ снимките, та чак на мене ми се прикара колело. Ама не мога да ставам толкова рано като тебе бе дУшатаааа, нИ могааааа rotfImao
Големи сте сладурчовци на снимките newsm10

Общи условия

Активация на акаунт