Жената зодия Овен/19

  • 22 188
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 264
Минавам да се похваля - въпреки отвратителното време - днес ми е чудесен ден - от утре съм учителка по химия - по заместване - сутринта ми се обадиха от Гимназията, а докато чаках пред директора за условията ми се обадиха от другото училище да ми предложат от 1 ноември постоянно място за учител, та в 15 съм на среща пък с друта директорка. Утре имам първи час, притеснено ми е, не съм се занимавала с химия 6 години, а с болнични, майчинства, заплати, ведомости.....
Ще се справя! Днес ще се подготвя!
Корсетче,  Hug

# 61
  • Мнения: 0
Боби, много хубава новина smile3501 честито и успех в новата работа Hug  bouquet

# 62
  • Мнения: 3 459
Здравейте и от нас Simple Smile

Боби, честито  Hug Успех в работата   bouquet

Бенджи, много добър избор за количка Simple Smile
Много ги харесвам Бебе конфорт, ама не съм голям привърженик на триколките аз Simple Smile

# 63
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Бобиииич, ти си била химик бе Душатааааа!!!
Ще се справиш бе, как няма да се справиш. Ти досега си вършила работа на счетоводител, как няма да се справиш точно това което си учила и надявам се със мерак е било.
Хайде на добър час Hug Ще бъдеш страхотна учителка. И не им разрешавай да ти се качат на главата, а направи така, да се влюбят във тебе newsm10

# 64
  • Мнения: 2 590
Боби, чудесна новина. Желая ти много успех и вътрешно удовлетворение от работата, знам че ще се справиш не се притеснявай.  Hug  bouquet

Джей, заради мнението, че триколките са нестабилни или заради дизайна ли не си им привърженик? Защото ако е заради първото, трябва да ти кажа, че специално тази е много стабилна, заради широкото междуосие на задните колелета, а и предното е изнесено с един борд по-напред и тежестта пада повече на задните колелета, та няма проблем по бордюри с тази количка    Crazy Иначе ако си е за второто, то си е ясно, че вкус другарче си няма, аз пък съм голям почитател на по-футуристично изглеждащи килички   Flutter

# 65
  • Мнения: 3 459
Ами и заради двете честно казано Simple Smile
Иначе, че количката е хубава спор няма Simple Smile
Ние засега сме се спрели на Хикс Лендър или Хаук, но най-вероятно ще е Лендъра. Много изчетох за тях и мисля, че за мен това е оптималния вариант Simple Smile
Иначе си харесах и едно Джордани, обаче според мъжот приличало на инвалидна количка  ooooh!

# 66
  • Мнения: 2 590
О и аз съм харесала едно Джордани, ето това:
http://www.bebe-best.com/giordani-3-1-gio-ethos-trio-blu-silver-149.html

Голяма е гъзарийка на живо, особено с тази въртяща се около оста си конструкция      Crazy

# 67
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Аз, съм за Джорданито, ама кой ли мЪ пита мене Joy

# 68
  • Мнения: 1 277
Здравейте момичета Simple Smile,
Преди малко се видяхме случайно с Фран и споменахме нещо и за среща. Та да ви разпитам набързо- как сте в събота? Ако има болни-  до събота да са оздравяли. На здравите разболяването им е забранено. Не само на тях, но и на близките им.
Боби, честито за новата работа  bouquet! Пожелавам ти  добри колеги и послушни ученици Simple Smile!

# 69
  • Мнения: 1 085
Благодаря ви за подкрепата, мили мои!  Hug
Вече ми мина, готова съм за бойни подвизи  Mr. Green
Добре, че съм като лятна буря  Laughing

Боби, каква хубава новина! Честито! Сигурна съм, че ще се справиш блестящо.  Grinning

На бременните благородно им завиждам за тез сладки вълнения.
Усещам се, че напоследък като видя малко бебе, направо сърцето ми спира.
Ама по ред причини съм решила да няма втори брой  Tired

Варненки, ще пеете ли тази събота?  newsm78

# 70
  • Мнения: 0
Аз, съм за Джорданито, ама кой ли мЪ пита мене Joy
И аз  Joy Joy Joy
Аз от сега да подчертая, че няма да мога в събота Sad ако искате можем да се съберем в петък Flutter
Корсетче, така те искаме Hug

# 71
  • Мнения: 678
И аз съм за петък.....Тъй като в събота след 17 съм заета......
Боби,лека работа ти пожелавам в училище.
Имам почивка от няколко часа и пак отивам на работа.Има ли някой с когото ще пия кафе?

# 72
  • Мнения: 1 277
Заповядайте на кафе:

# 73
  • Мнения: 2 139
Горгончева, ще ти дам едно дърпане на уши Mr. Green Laughing

Ставам и за петък- както решите!!!

Боби, утре ти пожелавам успех!!!На колко големи ученици ще преподаваш?Внимавай, че да не започнат да те свалят- все пак млада даскалица си Peace

# 74
  • Мнения: 608
Боби, много се радвам за теб!  Hug Е, това е чудесна новина наистина-желана работа и откъсване...от родителите на мъжа малко. Пък какви хубави отпуски имат учителите..не като теб сега  Laughing Не се тревожи, всичко ще е идеално.
Слънчево кафе, Ягодке, благодаря  Grinning
Аз съм свободна и в петък, няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт