Жената зодия Овен/19

  • 22 193
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 280
Ами добре, благодаря за информацията   bouquet
А някой знае ли нещо за Бенджи?

# 721
# 722
  • Мнения: 2 590
Hei dobre sum, prosto ne sum u doma I nqmam 4est dostup do internet.
Ina4e da vi se pohvalq, 4e dnes si vzeh diplomata za magistur ot UNSS-to nai-nakraq.
A I nakupih na beba bodita,ritanki,rukavi4ki I dr. Ot edna borsa.

# 723
  • Мнения: 280
Браво, браво, браво  Grinning

Радвам се, че си добре и че беба е добре и че си МАГИСТЪРРРР   bouquet

# 724
  • Мнения: 348
Бенджи,честито!  bouquet
Явно си в Софето.Ако можеш отиди до Джъмбо-там има доста неща за бебоци.

# 725
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 269
Бенджи, честито дипломиране! Успешна и доходна реализация след 2-3-4 години, сега те чака друга реализация!!!   bouquet
От Джъмбо пазарува и нашия Дядо Коледа - в началото на декември товаря 2 приятелки и връщаме комбито пълно с играчки...
Бях на тае-бо, а сега съм боядисана.....
Не съм влизала в Стадото.... по-късно ще ви нагледам и там
Коки, невероятни слънчогледи.....

# 726
  • Мнения: 610
Невероятни слънчогледиии  Heart EyesКокии,прочетох за сина ти-страшно се радвам!
Г-жо Дакова, извинете  ми отсъствието или поне ми пишете закъснение- гледах си племенничката днес. И утре пай ще е тъй. Това е най-слънчевото, най-сладкото , умно и слънчево момиченце на света заедно с дъщеря ми  LaughingАма дъщеря ми не беше послушна Twisted Evil
Април 20, вяствай се по-често в темата Simple Smile
Бенджи, честито Simple Smile   bouquet Чудя се кое те е зарадвало повече-вземането на магистърската степен или купа розови ританки  Laughing  Hug

# 727
  • Мнения: 157
Бенджи, честито!
Сега икономис(т)ка, след два месеца - Мис-ка  Grinning  bouquet

# 728
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 269

Сега икономис(т)ка, след два месеца - Мис-ка  Grinning  bouquet
Peace Peace Peace Peace Peace

# 729
  • Мнения: 280
Елинор 777, задължителнооо.  Hug

По-горе питах за името на темата, понеже днес колкото пъти да тръгна да влизам да ви видя и само това ми изскачаще в овнешката главичка: Жена Овен - ангел приземен  Grinning

# 730
  • Мнения: 157
Жена Овен - ангел приземен  [/b] [/color] Grinning

Априлче, не ми се сърди, ама си далеч от истината. Само ангели приземени нЕма тука, вЕрвай ми:) Много са скучни ангелите, а тук какви огньове бушуват... Чак се плаша понякога да ми не опърлят рогцата телешки, ама като ми е интересно и хубаво с овени, ще има да ми пати телешката главица. Grinning Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 280
 Twisted Evil има една уникална песен на Елвис Пресли - Devil In Disguise тя за нас е писанаааа

# 732
  • Мнения: 678
Аз се прибрах.С доста багаж ме натовари баба,но мъжо ме чакаше на гарата.Всъщност незнам дали бях ви казала,че ще ходя да видя  братовчед ми?
Само за ден отидох,но съм доволна от разходката.Той се възстановява,вече е по добре,но е в болничен 3 месеца и няма да ходи на работа.
Чета ви редовно,но не ми остава време да пиша.
Какъв беше този Октомври,дали и Ноември ще е такъв?....толкова много торти не съм правила до сега.......

# 733
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 269
ПЕПИ, кажи рецепта за чийзкейк като за мързелима домакиня  Embarassed

# 734
  • Мнения: 0
Ехо Grinning таман се прибрахме.
Бенджи, честито мила, много се радвам за теб. Hug  bouquet
Април, ти фейс имаш ли?

Общи условия

Активация на акаунт