Нова златна седмица - 7.11/13.11.2005 г.

  • 5 112
  • 176
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 854
Аз не сьм ракиена фенка, но Сливенската перла си я обичах, особено на маса, с приятели, признавам я!Но беше и една от по-скьпите помня.

# 76
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Анке, не е честно, на твоето дьлго сокче му се види снимката, а на моите бири-не Sad
Дидке, тази вечер ще спиш май на другото легло, щото Миро няма да те тьрпи такава ракиджосана Crazy
clara, честит празник на братовчедка ти newsm24
Пепе, защо пьк тебе те карат да му дьрпаш опашката на швайнето? Да не си най-смелата там? Wink
Защото стоях най-отпред и бях наистина в удобна за атака позиция Mr. Green..но вместо да атакувам свинката, се изнесох от лекцията. М/у другото, една от тъдявашните българки, като чу за свинската сензация и реши и тя да ходи по лекции, за да я види Crazy

# 77
  • Мнения: 7 430
Аз не сьм ракиена фенка, но Сливенската перла си я обичах, особено на маса, с приятели, признавам я!Но беше и една от по-скьпите помня.

Да, скъпичка е....е, като ни дойдете в Сливен на гости - аз ще черпя Wink моята леля работи във Винпром и ми я дава на по - тънка цена Party

# 78
  • Мнения: 1 854
Аз не сьм ракиена фенка, но Сливенската перла си я обичах, особено на маса, с приятели, признавам я!Но беше и една от по-скьпите помня.

Да, скъпичка е....е, като ни дойдете в Сливен на гости - аз ще черпя Wink моята леля работи във Винпром и ми я дава на по - тънка цена Party

Ихаа, още един повод да дойдем.  Hug. Мерси Дидонка !
Дано да можем и да се приберем обратно, че ако вземе да ни хареса....ще си намеря и аз работа вьв Ввввинппппром Crazy

# 79
  • Мнения: 7 430
Оранжавке - няма лошо... Hug

Ох, аз да се оплача, че не мога да спра да ям през целия ден #Cussing out....направо в ужас съм се видяла...
Тук около мен майките постоянно правят диети, упражнения, уреди използват и т.н. а аз....само се чудя какво вкусно да направя и да ям ли ям Sad

Къде ли да отида, че да не мисля за ядене newsm78

# 80
  • Мнения: 1 854

Къде ли да отида, че да не мисля за ядене newsm78[/tt][/size]

На фитнес Grinning
Дидонка, не прави вкусни неща, за да не те влече така. Замествай повечко тестеното и пьрженото с плодове, играйте си повече на гоненка и криеница с Викича, не ползвай подправки. Аз например като не посоля едно ядене и ям по-малко, защото не ми е така сладко.
Отиди на гости на испанските мами.....на море...там от плуване, разходки по плажовете и плодови салати  - ще се стопиш Wink

# 81
  • Мнения: 7 430
....Отиди на гости на испанските мами.....на море...там от плуване, разходки по плажовете и плодови салати  - ще се стопиш Wink

Благодаря за съвета Hug

Ако знаеш как ми се ходи там newsm78 да си пека дупето а не да се въргалям в снега #Crazy

# 82
  • Мнения: 7 605
Бреее, кво става тук, ракий, прасета.... Crazy  Хайде моми4ета, лека ноЩ, аz Ще се помъ4а да поспя малко та утре пак да се боря със zдравните осигуровки.....моето преместване в Германия е zастраШено, ако не намеря бърzо реШение на въпроса Ще трябва да остана тук и сама да иzкарам останалата бременост докато мъжът ми е у немско  Cry

# 83
  • Мнения: 1 017
Добро утро от мра4но Финско  Hug
И наздраве   bouquet  bouquet
Ама така сте се развихрили сно6ти (мое сно6ти, де), 4е верно сте наваксвали със страни4ките...10 мин 4ета  Flutter
Благодаря моми4ета за съпри4астността, Гого не е ка6лял тази но6т  newsm44 newsm68 newsm44 newsm68
Намазах го хууубаво с мед, и лук със захар през устата. Да видим след детската...
Лек ден ви желая на вси4ки  Hug Пепе, леко студенстване   bouquet

# 84
  • Мнения: 1 854
Добро утро и от мен. И тук е мрачно както при mama B. Дано и Гого се вьрне здрав след детската Grinning
Труден ми е достьпа до Форума днес....
Лек ден и сльнчево настроение на всички
mama B, вали си още сняг вьв Финландия?Или вече натрупа и се разтопи newsm78

# 85
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Утро добро!  Hug
Да препратя малко слънце към тези, на които им липсва?
Тук просто вече е подозрително, че се задържа толкова дълго хубавото време Thinking

# 86
  • Мнения: 1 017
Не, Небенце, не вали сняг ве4е, бе6е само за мъни4ко, и съвсем се разтопи...
Ами, мерси, Пепе, за слънцето  Hug
Ина4е поне не е студено...Казвах ли ви как през първия декември прекаран тук, си пла4ех по план всяка божа ве4ер, еи така, без при4ина...после 4етох статистики за депресии, и обясненията по статии за ниското ниво на серотонин (хормона на 6тастието) свързано с липстата на светлина  Sad Та мисълта ми е, 4е се радвам на всеки слун4ев/поне светъл лъ4 Hug Hug

# 87
  • Мнения: 1 854
Утро добро!  Hug
Да препратя малко слънце към тези, на които им липсва?
Тук просто вече е подозрително, че се задържа толкова дълго хубавото време Thinking

Сльнчев льч, срещу капучино от мен, ок? Wink
Тук вчера по обяд като блесна едно сльнце, чак не можах да повярвам, че сме ноември, а е толкова топло. Дано и днес така, но засега  е мрак.

# 88
  • Мнения: 1 854
.Казвах ли ви как през първия декември прекаран тук, си пла4ех по план всяка божа ве4ер, еи така, без при4ина...после 4етох статистики за депресии, и обясненията по статии за ниското ниво на серотонин (хормона на 6тастието) свързано с липстата на светлина.


Аз не сьм чела, ако си писала за това. Ммого ми е интересно. Да взема и аз да поизровя нещо подобно, защото за Холандия чух вече за много случки на самоубийства, удавяне и прочие насилствено отнемане на живота. Пример е майката на нашата хазяйка, кото е скочила през балкона. Знам, че е тежка тема, но моля Ви да ми разкажете ако знаете нещо подобно за дьржавите в който живеете. Тук сигурно им липсва някой хормон, аз усещам и по вьздуха...все пак сме под морското равнище, нямаме планини....като в дупка е, дали пьк не е това причината за депресията на хората newsm78. Те затова повечето холандци са луди по Испания и Бразилия, кьдето има сльнце Grinning

# 89
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Здравейте момичета от българска земя.  Hug Черпя ви с топла баничка и бозичка. Wink

Общи условия

Активация на акаунт