Нова златна седмица - 7.11/13.11.2005 г.

  • 5 098
  • 176
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 825
Добър ден и от мен!Мерси за баниците(което ми припомни,че още не съм яла... Rolling Eyes
Сега да ви кажа и второто Бг парти в А-дам идва  Party Аз не мислех да ходя,щото поканили Мария да пее  ooooh! Оббаче тоз път не ме викат за ман'кенка,ам за барманка  Laughing
Та в събота е купонааааааааааааааааааааааааа

Айде чакаме снимки и от там  Wink
А на мене барманството ми изглежда по сложно от ман'кенстването  Embarassed

# 106
  • Мнения: 2 195
Ще пусна снкми,как...Не ме плаши барманството,щото в Търново нямаше к'во друго да се работи-та имам опит  Embarassed

# 107
  • Мнения: 1 017
Аз не мислех да ходя,щото поканили Мария да пее  ooooh! Оббаче тоз път не ме викат за ман'кенка,ам за барманка  Laughing
Та в събота е купонааааааааааааааааааааааааа

Аз недорабрала... newsm78 та коя е МАрия??

# 108
  • Мнения: 2 825
Аз не мислех да ходя,щото поканили Мария да пее  ooooh! Оббаче тоз път не ме викат за ман'кенка,ам за барманка  Laughing
Та в събота е купонааааааааааааааааааааааааа

Аз недорабрала... newsm78 та коя е МАрия??

Предполагам фолк певицата Мария  Confused Wink

# 109
  • Мнения: 1 854
Добър ден и от мен!Мерси за баниците(което ми припомни,че още не съм яла... Rolling Eyes
Сега да ви кажа и второто Бг парти в А-дам идва  Party Аз не мислех да ходя,щото поканили Мария да пее  ooooh! Оббаче тоз път не ме викат за ман'кенка,ам за барманка  Laughing
Та в събота е купонааааааааааааааааааааааааа

И аз четох за това парти, но нещо Мария не я обичам. Обаче ти ходи, щом ще си барман и ще падне някое евро, пьк и знаеш как да забьркваш коктейли, защо не Wink

# 110
  • Мнения: 1 017
аз пък за Мария Илиева се сетих  Embarassed

# 111
  • Мнения: 2 195
Мара отварачката  ooooh!
Небето,следващото парти ще е без чалга и без певици  Party Е там вече се надявам а те видя  Hug
Ти в кой град си?

# 112
  • Мнения: 1 854
Мара отварачката  ooooh!
Небето,следващото парти ще е без чалга и без певици  Party Е там вече се надявам а те видя  Hug
Ти в кой град си?

Писах ти Wink

# 113
  • Мнения: 4 244
Може ли на алкохоличките да предложа по една чаша червено вино? newsm78
Вий квото на хард го ударихте с греяна ракийка и свинско, та чак ме е срам да предложа таблата с вмирисани сирена, семки и грозде.
Ако има мераклии да свиркат  Whistling
Аз тая седмица бая пропускам, че с тия проблеми на главата покрай миялната, направо ми излетя и музата за 2 част на разказа ми, а седят още поне 300 снимки за обработване ooooh!

# 114
  • Мнения: 1 854
Може ли на алкохоличките да предложа по една чаша червено вино? newsm78
Вий квото на хард го ударихте с греяна ракийка и свинско, та чак ме е срам да предложа таблата с вмирисани сирена, семки и грозде.
Ако има мераклии да свиркат  Whistling
Аз тая седмица бая пропускам, че с тия проблеми на главата покрай миялната, направо ми излетя и музата за 2 част на разказа ми, а седят още поне 300 снимки за обработване ooooh!

Аз си взимам от сиренцето, нека да смьрди Grinning. Ама и винцето не отказвам.
Снощи Фиди, като си пусках моята миялна да си измия вечерята, се сетих за теб...и така ме стана криво...ама после ме хвана яд на твоята как така точно преди Коледа се прецака. Но все пак е малкия дявол, ами ако беше грьмнал бойлер или нам кво си друго. Ох, сигурно не звуча хич успокояващо....ама поне сьм от мераклийте за виното Embarassed

# 115
  • Мнения: 1 017
Може ли на алкохоличките да предложа по една чаша червено вино? newsm78
Вий квото на хард го ударихте с греяна ракийка и свинско, та чак ме е срам да предложа таблата с вмирисани сирена, семки и грозде.
Ако има мераклии да свиркат  Whistling

 Whistling Whistling Whistling
от мен съ6то малко сирене (в превод се казва хлебно сирене), с лакка (един жълт плод дето расте само в Лапландия и го правят на сладко). Та това съм ви го стоплила (така се яде), поляла съм го със сладкото от лакка, а освен това съм ви приготвила плодово вино (само за десерт е,де, първо да уважим винцето и сиренето на Фидан4ица  Grinning)

# 116
  • Мнения: 2 452
Може ли на алкохоличките да предложа по една чаша червено вино? newsm78
Вий квото на хард го ударихте с греяна ракийка и свинско, та чак ме е срам да предложа таблата с вмирисани сирена, семки и грозде.
Ако има мераклии да свиркат  Whistling

 Whistling Whistling Whistling
от мен съ6то малко сирене (в превод се казва хлебно сирене), с лакка (един жълт плод дето расте само в Лапландия и го правят на сладко). Та това съм ви го стоплила (така се яде), поляла съм го със сладкото от лакка, а освен това съм ви приготвила плодово вино (само за десерт е,де, първо да уважим винцето и сиренето на Фидан4ица  Grinning)

Оф топик, обаче ако някой иска да опта тази лакка (cloudberries), може да си купи сладкото от ИКЕА.

# 117
  • Мнения: 1 017
Whistling Whistling Whistling
от мен съ6то малко сирене (в превод се казва хлебно сирене), с лакка (един жълт плод дето расте само в Лапландия и го правят на сладко). Та това съм ви го стоплила (така се яде), поляла съм го със сладкото от лакка, а освен това съм ви приготвила плодово вино (само за десерт е,де, първо да уважим винцето и сиренето на Фидан4ица  Grinning)

Оф топик, обаче ако някой иска да опта тази лакка (cloudberries), може да си купи сладкото от ИКЕА.

A ти харесва6 ли го, Лаурка?? Аз да  Hug

# 118
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Freya, като се завьрнеш да споделиш за сладкарниците "Неделя". Имат вкусни тортички, ама много калорични тези дебели парчета Crazy
Ох, много са сладки.... Crazy като изядеш едно парче и умираш след това за течности

# 119
  • Мнения: 4 244
Оранжевке, хич не се притеснявай!
Само си пожелавам да имам късмет в работата си, та да спастря парички и да не упражнявам двойното упражнение Миене на чинии и сексуални фантазии по тема Wink
Ама и аз съм си за смях де! 30 г мила чинии на ръка, а сега тука се разглезила за 6 Mr. Green Айде, малко по така - Назад към природата Whistling

Общи условия

Активация на акаунт