Нова златна седмица - 7.11/13.11.2005 г.

  • 5 068
  • 176
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 854

Ама и аз съм си за смях де! 30 г мила чинии на ръка, а сега тука се разглезила за 6 Mr. Green Айде, малко по така - Назад към природата Whistling

И аз си мия на рька в БГ, а и тук понякога така - ако са малко и не са силно замьрсени.

# 121
  • Мнения: 1 854
Понеже не взех никакво участие в темата сьс снимки от есента, изпращам 2 снимки   заснети преди 10 минути, надявам се да ви хареса оранжевото и кьдраво холандско небе и залеза на сльнцето Wink

# 122
  • Мнения: 4 244
Понеже не взех никакво участие в темата сьс снимки от есента, изпращам 2 снимки   заснети преди 10 минути, надявам се да ви хареса оранжевото и кьдраво холандско небе и залеза на сльнцето Wink


Смени адреса - не е верен! Praynig

# 123
  • Мнения: 1 854
Понеже не взех никакво участие в темата сьс снимки от есента, изпращам 2 снимки   заснети преди 10 минути, надявам се да ви хареса оранжевото и кьдраво холандско небе и залеза на сльнцето Wink


Смени адреса - не е верен! Praynig

Тьй вярно Wink

# 124
  • Мнения: 6 390
ВклИУчвам се само да смпделя голямата новина  Whistling Wink най после си купихме прословутите билети и утре сутринта ще хвърчиме към Софето  Flutter Wink Laughing
Много съм доволна, и щастлива, бабата и дядото да не говорим  Mr. Green
поздрави за сега , утре и тн пряко вклИУчване от София ще има  Wink на 21.11. се прибираме, само за 10.дена  Confused но по добре от нищо  Laughing

# 125
  • Мнения: 1 854
ВклИУчвам се само да смпделя голямата новина  Whistling Wink най после си купихме прословутите билети и утре сутринта ще хвърчиме към Софето  Flutter Wink Laughing
Много съм доволна, и щастлива, бабата и дядото да не говорим  Mr. Green
поздрави за сега , утре и тн пряко вклИУчване от София ще има  Wink на 21.11. се прибираме, само за 10.дена  Confused но по добре от нищо  Laughing

Лек пьт и успешно заврьщане. Наслаждавайте се на бг територия с пьлни сили, поздрави на бабата и дядото и си представям какво щастие ще е утре вечер сьс семейството - в преградките им и разказите на трапезата.

# 126
  • Мнения: 1 854
В крайна сметка какьв билет Ви продадоха и хванахте ли добра оферта?

# 127
Боже....не мога да ви насмогна. От събота писаниците още чета Crazy, а гледай какво става тука. Има преки включвания от Б-я (здравей Розичка и Тедсан Peace), други ще излитат с утрешна дата (лек полет Ели и приятни мигове), трети се черпят и наливат до насита Crazy Whistling Mr. Green, четвърти предоставят прекрасни снимки (Клара и Оранжевце Heart Eyes), уф......бягама да чета пак по другите теми TiredУпс и по купони ходят (лошо няма) - Мимката пак ще чакаме снимки Heart Eyes

# 128
  • Мнения: 6 390
Aми може да се каже че са от евтините  Wink в смисъл че накрая не взехме два пълни билета от тези евтините / на който летищтните такси са още един билет  Close/ а на Емката 50 процента от моя билет излезе, т.е. с билет и половина ще летиме  Laughing пак става

Оранжавке, твойте снимки на мен не ми се отварят  Crossing Arms Rolling Eyes

# 129
  • Мнения: 4 244
Оранжевке, я да вземеш да си я сложиш едната веднага на аватара! Naughty
Иначе няма да си приказвам с теб Crossing Arms
Сега сериозно - онемях! Rolling Eyes То цвят, то светлина, то полусенки, то чудо!
Стана ми кеф!

# 130
  • Мнения: 1 854
Оранжевке, я да вземеш да си я сложиш едната веднага на аватара! Naughty
Иначе няма да си приказвам с теб Crossing Arms
Сега сериозно - онемях! Rolling Eyes То цвят, то светлина, то полусенки, то чудо!
Стана ми кеф!

Мерси Фиди Hug
Ами ще си я сложа, но мисля на мястото на коледната звезда, че искам да сьм си в коледно настроение, с коледната снимчица Grinning

Ели, отваря се. Пробвай на 1вото сьобщение, което пратих, аз го поправих, след като Фиди ми каза...

# 131
  • Мнения: 299
Приятно пътуване на Eli cz.
Freya, аз от тортите на "Неделя" харесвам плодовата пита, защото е по-лека за хапване. Е, не отказвам и от другите, но никога не мога да изям цяло парче. Но, най-много обичам бисквитена торта (не става въпрос за торта с обикновени бисквити и крем). Има една виенска сладкарница срещу посолството на Япония и като си ходя до България винаги минавам от там да си подхапна от бисквитената им торта.
Оранжевке, снимките са страхотни.

# 132
  • Мнения: 1 854
Оранжевке, снимките са страхотни.

Мерси, Lizi. Просто не можах да се стьрпя да не ги щракна, а най-интересното е, че 10 минутки по-кьсно гледката вече не беше сьщата...та навреме станахме сьпричастни на природните красоти Wink

# 133
  • Мнения: 7 430
Здравейте и от мен...

Аз съм в някаква еуфория покрай рождения ден на малкия и само тичам напред - назад и нямам време за вас Sad

Ели, най-после взехте билетите..как ви завиждаш да знаеш Crossing Arms Hug

Небенце - страхотни снимки  bouquet....това, което природата може да направи - никой друг не може Wink

Фид, аз си вземам чаша внце и сиренце....от любимото ми е мисля Wink

Тедке, мерсаж за почерпката и да изядеш няколко кебепченца и заради мен Joy

Лека вечер мили мои.... Heart Eyes

# 134
  • Мнения: 7 430
Опс...забравих - някой знае ли от къде мога да изтегля детски (а и не само) песнички, в които се пее за рожден ден...
Тези от сайта на бгмамма вече ги имам Wink

Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт