Имуностимулантите - за, против и какви?

  • 78 955
  • 175
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Ние втора зима пием Имуносупорт и Мултисанастол и съм много доволна

# 61
  • Мнения: 263
Чили, по каква точно схема даваш АД за тези 6 месеца - два пъти на ден по 5 мл ли? И не правиш ли паузи за тези 6 месеца? Аз останах с убежедението, че се дава 20 дни, 20 дни се почива и така отначало.
Да, два пъти на ден по 5 мл.Не правя паузи, освен за тези 3 дни след увеличаването на дозата.Говорих с педиатърката(моята, която ме е изгледала дето се вика) и тя каза, че по принцип схемата е такава 20 на 20 , но няма проблем ако детето много боледува, и без това се правят такива. След 6-тия месец 1 месец почивака и тогава вече минаваме на схемата 20/20, понеже организма вече добил някакъв имунитет от натрупването .

# 62
  • Мнения: 49
Дъщеря ми боледуваше много.Една седмица антибиотик за гърло,на следващата за уши.Така една година.Докато не попаднах на специалист,който не завря пръст в гърлото ,а с най-нормален преглед видя третата сливица.Тя ако е възпалена,отделя секрет ,който се стича и в ушите ,и в гърлото,и в гърдите.Давайте стимуланти и се надявайте да е здраво детето .Всички медикаменти усложняват обикновенните възпаления,до степен -алергия.Алергиите са три вида-към храни,полени и лекарства.Но се лекуват по специални схеми с инжекции преди пубертета.

# 63
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
.Алергиите са три вида-към храни,полени и лекарства.Но се лекуват по специални схеми с инжекции преди пубертета.

Ясно за трите вида алергии ,но това за лечението не е съвсем вярно.То тогава нямаше да има нито един човек с алергия след 20 годишнината си.

# 64
  • Мнения: 49
Докато са малки ги тъпчем с различни препарати,за да са здрави.А пък те все неса здрави и отново и отново сменяме лекарствата.Тоест,едното ни създава проблеми и го сменяме с друго-експеримент след експеримент.Това дали укрепва имунната система.Алергията се проявява в различен период от живота на хората.Лекува се преди пубертета.След това само успокояваме симптомите.Нали алергията се проявява в определени моменти при определени условия.Значи не е излекувана.

# 65
  • Мнения: 150
Давам клеева тинктура основно, като ходи на ясла и Енгистол.
Чудя се дали може да давам Енгистол само сутрин и вечер, защото когато е на детска, няма как да давам на обяд?

# 66
  • Мнения: 389

 И само едно малко уточнение ЕНГИСТОЛ не е имуностимулант,а е за лечение на вирусни инфекции,напълно безмислено е да го давате, все едно панадол профилактично.
от къде имаш такова инфо
От педиатърката ни и от хомеопата,при който ходя/тя също е педиатър/. Аз се чудя кой ви е убедил,че е имуностимулант  newsm78

# 67
  • Мнения: 2
Аз ползвам  комбинация от Еханицея, Самбукус и витамини Алайв на Natures Way препоръча ми ги един приятел от САЩ там били много популярна марка.Има ги и в нашите аптеки цените са съвсем прилични.

# 68
  • Мнения: 3 157
В Америка са им прилични цените,да,ама тук са 3 пъти по толкова-70лв/месец за тревички не ми се вижда никак прилична цена!

# 69
  • Мнения: 2
давах самбукус сега ще минем на герисан

# 70
  • Мнения: 2
В Америка са им прилични цените,да,ама тук са 3 пъти по толкова-70лв/месец за тревички не ми се вижда никак прилична цена!

Антибиотиците да не са по- ефтини, а са и по отровни и не са по 70 лв. , а по 20 лв.

# 71
  • Мнения: 3 157
Не са по 70лв,а трите са толкова....и това ако е евтино Laughing Laughing Laughing
А за ,,отровните'' антибиотици явно доста имаш да четеш Party

# 72
  • Мнения: 0
Профилактиката е най- добрия вариант и винаги излиза по-евтино отколкото лечението.Мисля , че по това няма спор.Така , че  валди е прав според мене.Брависима, защо мина на герисан, аз от детския самбукус съм много доволна?

# 73
  • Мнения: 212
Много съм доволна от прополисовите капки и въведох своя глас за тях.

# 74
  • Мнения: 1
Моя фаворит е коластрата подходяща е за всички възрасти.Купувам си Колактейт на Гео Нутришън от аптеките и мисля , че е добър.

Общи условия

Активация на акаунт