Диета със зелева супа IV

  • 41 632
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен!  Hug
Днес си сготвих супата и мноооого ми хареса!..вкусна:)))
надявам се да издържа да не ям много други странични неща.  Naughty

# 31
  • Мнения: 43
и така......да споделя крайния резултат - 3,500кг- за една седмеца не е зле. Сега ще се мъча да ги задържам Simple Smile

# 32
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, изчетох всички коментари за зелевата супа, но понеже мразя супа се чудех дали неможе да я направя на гъсто??? Ще сложа всички необходими продукти , щв ги сваря и ще изцедя водата, след това ще сипя доматен сок. Какво мислите дали ефектут ще бъде същия като при супата? И дали има някой който би желал да ми прави компания   ???

# 33
  • Мнения: 4 344
мисля,че ще има.имаше момичета,които го пекаха зелето.само,че пий повече вода.
в края на седмицата ще съм тук.

# 34
  • Мнения: 0
 Grinning Добре аз утре ще си я приготвя и започвам  smile3502

# 35
  • Мнения: 4 344
Ileto^,успех! Hug Peace
моята подкрепа я имаш!аз ще линувам,но ако не ми стигне волята,ще карам на зелева...

# 36
  • Мнения: 0
Здравейте, аз мисля от утре също да си направя супа, но искам да попитам нещо: Сутрин и вечер на празен стомах пия мед и канела, разтворени в чаша вода. Макар да го правя отскоро и все още да не забелязвам резултати, не искам да ги спирам... дали ще попречат на диетата ми със зелева супа? Предварително благодаря, ако някой може да ми отговори!  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4 344
не знам,но аз по време на зелевата си пия кафе с мед и канела.и пак има резултат при сериозност.

# 38
  • Мнения: 1 531
Здравейте,
от вчера и аз съм на зелевата супа, но май ще поразменя дните. Тъй като в първите дни гладът е силен, си мисля, че може в първите дни към супата да хапвам протеини, а после да мина на дните с плодове и зеленчци. Веднъж я правих само зелева супа и хранения с риба и свалих 6 кг за 10 дни. Не зная какво ще се получи този път. Стискайте палци.

# 39
  • Мнения: 4 344
Sunbeam,супер резултат си имала!
днес и аз съм на зелева,но заради празника може би ще има прегрешения,дано да са умерени..
това с рибата е страхотна идея!и аз ще опитам!
благодарско!  bouquet  bouquet  bouquet Hug
а ти с каква диета си свалила тези 22кг?

# 40
  • Мнения: 0
Благодаря за отговора, ina15. На мен днес ми е първи ден, засега върви добре. Успех на всички съдиетнички!  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен
И аз ще ви правя компания със зелевата супа:-)
днес ми е първи ден.Много ми е ужасна супата ,с това зеле....
ужас незнам как ще издържа.Искам да попитам по колко пъти трябва да се яде от супата на ден?
И дали може в чая да се слага подсладител? И също кой чай е най-подходящ?
Благодаря предварително:-)))

# 42
  • Мнения: 4 344
Ивелина Колева, Hug
подобрявай си я супата по твой вкус,за да ти се яде.можеш да добавяш подправки,да я пасираш..лично аз понякога  не слагам зелето,ако ми е писнало..
яде се,когато си гладна.
за чайове-каквото ти харесват.аз си слагам мед и лимон,както също и в кафето.
сама си решаваш,по твой вкус..

# 43
  • Мнения: 0
Благодаря за отговора ,Инче:-))
ислех ,че пиете някакъв чай за подтискане на апетита и затова питах за мая.А някой пил ли е такъв чай?

# 44
  • Мнения: 1 531
за съжаление след първия ден така се издух, че на другата сутрин кантарът показа плюс 1 кг

Общи условия

Активация на акаунт