нова седмица /7-14/ - нов късмет!

  • 4 993
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 882
беберади, днес беше за диабета, ама аз писах на лични, писах и накрая реших, че не искаш да ти се обадим Embarassed
Нина, аз не съм получила нищо на лични, но и да бях, незнам с какво можех да бъда полезна. Все пак понякога (само понякога) съжалявам, че сме толкова далеч от София.
Идеята за коледно парти е чудесна, но ние ще участваме само виртуално и ще Ви се радваме отдалеч.

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз не мога на срещата на 12.11 щото пътувам /ако съвсем не се тръшна, че с бебо сме болни/
жалко
а боя за мен е много добро решение стига да не се прекалява - щото и част от психолозите твърдят, че първите години дресираш детето... така, че аз съм за някой и друг шамар - по-добре аз, отколкото като му изпусна юздите - после някой навън!

# 17
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
съжалявам бебе ради, ама ще се включиш по телефона за предпоследното предаване, сега на ЛС ще ти напиша

# 18
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
http://www.malchugan-velikan.com/

това за коледното парти, продължава 2 часа - има местата на който го правят - погледнете, ако искате да питам колко ще ни струва?

# 19
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
И аз се включвам в групата на напишкалите се от смях,заради агнешкото hahaha Joy hahahaГолеми сте скици и двете Mr. Green
Аз съм си в къщи,прибрах се скоропостижно и поразочарована.Така нареченият проф.Пак Чже Ву малко като че ли е пооткачил и е обърнал нещата към сектантство Naughty.Само първите два дни поразясни системата Су-Джок,след което говореше само за медитации,за усмивки,пускаше едно монотонни мелодии и всички трябваше да се клатят и да мятат ръце насам-натам в транс #CrazyА пък аз толкова да не обичам такива масови изяви и манипулации...когато обаче една от жените падна на пода и започна да се търкаля и да се смее истерично в продължение на 15-20 мин,аз си хванах багажа и си излезнах с още няколко човека.А проф.продължи спокойно да си мята ръце около нея,както и другите"омагьосани" и радостно възкликна"Тя успя!" ShockedАз сериозно се притесних за жената,да не остане в това състояние и да полудее,но никой не искаше да се намесва.Освен това  ми се случи по време на лекциите нещо,което не бях изпитвала досега.Всички тук знаете,че две години почти не спях и достатъчно съм свикнала с безсънието,никога не съм заспивала "права"...Но на лекциите първите 30мин се чувствах,като парцал,отивам бодра,нищо ми няма,изобщо не ми се спи...и изведнъж като заговори проф. чувствам как всички сили ме напускат,а очите ми тежат и не мога да ги отворя...все едно че умирам за сън...едвам успявах да остана будна,дори задрямвах на няколко пъти и се чудих какво ми става и какво ли ще си помислят хората,като ме видят,че заспивам Thinking...След това и други хора споделиха,че са чувствали същото...и стигнахме до извода,че това си беше черпене на енергия.Все пак това ми беше обеца на ухото как не трябва да се предоверяваме на никой и нищо...
Аз съм за медитацията,но когато си сам и спокоен,в никакъв случай с много хора и под психическо въздействие и манипулация.
Изобщо не дадох въпросния проф.да се доближи до Калоянчо.След цялото ми разочарование,исках по-бързо да се прибера у дома и не ми се оставаше повече за секунда там.
Хубавото от целия престой е че се запознах с много хора и се поразтоварих,даже и покупонясвах,а бях забравила какво е това Embarassed

За срещата на 12.11 не може да си представите колко много ми се иска да дойда.Все още мисля как да наглася нещата,за да дойда вечерта и да си отида сутрина,през което време ще трябва да оставя малчо newsm78 и ми е притеснено дали ще се справят без мен да го нахранят  и да го преспят.Приемам покани за преспиване Mr. Green

Целувки на всички мами и дечица Heart Eyes  bouquet Hug

# 20
  • Мнения: 2 543
Мамо Иги, честит ти именник днес! Да е жив и здрав и  да забравите за тези проблеми, дето сега ви тревожат!  Hug

# 21
  • Мнения: 4 414
за Коледното парти - някъде в центъра мисля, че ще е най-удобно за всички...от изброените централни места всички ме уреждат - нямам претенции. дайте да си изберем дата, че сега се зареждат едни партитааааа...
за срещата на 12 - ние май ще сме в Пловдив, а ако не сме, само таткото ще е там и аз няма на кого да оставя Нията...така че аз няма да дойда

# 22
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Мамо Иги, да ти е жив и здрав Мишо  smile3535

И на всики, които имат именици в къщи - весел празник    :bouquet:

Искрице, ела у нас

а  за дата за Коледнато парти може на 20.12 или 21.12 от 17 до 19 например

# 23
  • Мнения: 3 698
Мамо Иги, честит ти именик, весел празник на Мишо, да е жив и здрав , много да се забавлява в градината, да те радва и дарява с много щастие Heart Eyes
Наде, бързо оздравяване и много целувки Hug
Вале, много сте сладки с това агнешко hahaha

# 24
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мишенче, да си жив и здрав! ДА се справиш с всички перипетии дето живота ти поднесе толкова отрано! ДА ги надрастеш и да ги забравиш! ДА си сладкия мамин медал, за това, че е толкова всеотдайна и любяща мама! Бъди гордостта на мама и тати и ги радвай до сетния им дъх!
Мамо Иги - да ти е здраво детето, а другото - той ще го постигне всичкото!

Сети, миличка толкова ми е мъчно за вас, че сте ми далече! Много си те харесвам и малкат Лорка! Просто се влюбих във вас с мъжа ти - ако мога така да се изразя. А по междо другото аз nani я познавам от МД - акушерка в същия. МА нали съм с доктори рода, нали видях какво направи моя гинеколог с когото имах уговорка - не всичко, което ми сложиха като обезболяващо, сложиха на другата родилка... Не я е срам! Като знае каква е разликата между уговорка и връзки и това да идеш ей так! Може и да попаднеш на съвестни доктори, ам ако не попаднеш - да ти е яко дупето! МЕн само за кърпенето ми биха 3 инжекции обезболяващо - ма нали бях и с форцепс, ама ако не бяха те... Ми обезболяващите дето ги сложиха при самото раждане?! А без тях... не ми се мисли. Както и да е  - срамота е чак толкова безочливо да защитаваш колегите си - поне бъди обективен. Бясна съм ама толкова бясна, че нямам думи! И аз защитавам програмистите, ама като има някое леке как да го защитиш? С каква съвест? Леле отивам да си сипя една студена вода, че изпуших!

Последна редакция: вт, 08 ное 2005, 18:05 от catnadeen

# 25
  • Мнения: 2 531
iskrica_nadejda   това което описваш звечи ужасно! Това законно ли е бе хора!

# 26
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Мамо Иги  Laughing , да ти е жив и здрав малкият - голям именник! Много да те радва и Господ да го пази  Hug  Praynig

  Много ми е тъжно, ама няма начин да се класираме за коледното парти  Sad  Плануваме да пътуваме към София, живот и здраве, чак в края на януари, за следващия контролен преглед.

  А за това, което разказа Искричка и аз съм потресена. Лошото е, че като много други неща в тая държава, подобни хора просто не могат да бъдат контролирани  Close

# 27
  • Мнения: 3 698
Наде, аз не я познавам Нани, но съм шокирана, че жена може да говори така.Спорила съм и друг път във форума, но за първи път някой ми става антипатичен.Намесих се в онази тема импулсивно, не исках да правя оф, но познах моята история в тази на момичето и не се сдържах. На първите напатки отговорих, защото бяха лични, сега се опитвам да не се намесвам, защото темата все пак е друга.Ще видим дали ще успея да се сдържа...
Чувствата ни са споделени, нали знаеш, че и ние ви обичаме    love001

# 28
  • Мнения: 3 698
А на коледното парти топло ли ще бъде newsm78

# 29
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Сети и Наде,
писах и в другата тема, че се афектирах нещо. Ама това е Нани, не я ли познавате-тя е защитника на всички медицинска лица, ако не дай боже ги понаплюе някой. Не се връзвайте и не и обръщайте внимание.

Общи условия

Активация на акаунт