165 ЦДГ "Латинка" ?

  • 41 318
  • 386
  •   1
Отговори
# 315
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
 Peace Мария, Бела най-печена ще излезе - браво на това детенце   bouquet
Ще имат тържество. Пак Иванова ще е Баба Марта.

Тогава утре ще занеса фотоапарат - ще помоля Зори да снима и после - много бързо ще ги разпространя снимките  Heart Eyes

# 316
  • Мнения: 135
Дени,
 
Ники от няколко месеца не ходи на народни танци, не и харесвала музиката Simple Smile

А за плуването ми каза, че и Ани и още някаква госпожа имало.
И тя казва, че се гмурка сама без никой да я гледа. 

# 317
  • София
  • Мнения: 381
здравейте , следя форума и днес ми се изясни... ,много ви благодаря за споделеното Vanesast; ! Мойто дете отказва да ходи на плуване и всяка сутрин  тази седмица плаче и иска да казвам на госпожата , че нямало да ходи на плуване ......, независимо дали имат или не . Вчера съответно не е ходил .Аз мислех че си търси повод да плаче , явно се е засегнал .Незнам какво е станало ...., но може би има причина ...... В началото много  му харесваше
Ще мисля как да подходя ...
  bouquet

утре весел празник на всички дечица , да са бели , червени и засмени  Hug

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 17:13 от bambola78

# 318
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
[/i]


БЕЛИ И ЧЕРВЕНИ, РУМЕНИ И ЗАСМЕНИ ДА БЪДАТ ВСИЧКИ ДЕЧИЦА!
[/size][/color]


 LaughingМире сутринта отиде цялата като мартеничка - червена рокля, бяла блуза, окичена от ушите до петите с мартенички и .............. с пълна кошничка с мартенички за учителки и дечица. Голяма радост беше .  Laughing

 Heart EyesТържеството било за цялата градина - Иванова като я видя, каза, че сигурно Баба Марта ще я вземе на сцената с нея - да бъдела мартеничката на Баба Марта (намигайки ми JoyHeart Eyes

  bouquetДадох фотоапарата - ще кача довечера снимки - разбрахме се да помоли друга учителка и да си снимаме нашата група!   bouquet

# 319
  • София
  • Мнения: 136
Това е най-хубавият празник за мен!

  Честита баба Марта!

Прекрасно  тържество  си имаха дечицата Heart Eyes
Толкова хубави песнички изпяха на баба Марта и само на няколко пъти я разлютиха  Joy  Тя им разказа една приказка, попита ги няколко въпроса и тръгна към Дунава  Joy
Големите дечица я изпратиха с  "Тих, бял Дунав" и това беше края на тържеството.
Мира беше внучката на баба Марта  Heart Eyes
Аз снимах малко. Те бяха толкова много дечица и така се бяха омесили, че трудно намирах нашите.
Обаче в салона декора беше ужасен просто. Разни чували, кошове....Завидях на една майка, която преди време сподели, че в тяхната градина си имат специална зала за тържества  Mr. Green

# 320
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
 Hug Ех, Мария - завиждам ти тайничко, че си била ........ Аз си обичам да гледам на децата тържествата  Embarassed
А за "разлютването на Баба Марта" - добре, че е било малко, защото аз съм я виждала "разлютена"  Party Stop Crazy
 Peace Аз имам два най-любими празника - Баба Марта и 24 май - чувствам се ........ прекрасно  Laughing
И разбира се - ще чакам да видя снимките   bouquet  bouquet  bouquet .............. и внучката на Баба Марта  Joy Joy Joy

# 321
  • sf
  • Мнения: 10 273
Нямам търпение зе снимки.
И в старата градина имаше специална зала за тържества и декорите винаги бяха страхотни, но и тук трябва да сме доволни, като знам в някои градини каква е теснотия.

Моя сутринта едва кандиса да си сложи по една мартеница на якето и блузата. За подаръци на децата не искаше и да чуе  ooooh! но поне кандиса да вземе по една за леля Зори и учителките, ама дали ги е дал е друг въпрос  Joy

# 322
  • София
  • Мнения: 136
Ох, успях да ги кача  Mr. Green
Много, много беше грозно с тези чували. Отделно, че беше доста тесничко за толкова много дечица, но това са неща от които само един голям човек може да се впечатли. Дечицата бяха много щастливи.
Баба Марта както казах беше весела и засмяна и всички бяха много доволни! И аз барабар с дечицата  Joy

# 323
  • sf
  • Мнения: 10 273
Видях снимките , чудни са.
Откраднах си няколко  Mr. Green

# 324
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
 Mr. Green А аз - чак довечера  Mr. Green

# 325
  • София
  • Мнения: 136
Голямо шило е Виктор. За секунда не спря на едно място.
Ама ми каза, че сме вече приятели  Joy

# 326
  • sf
  • Мнения: 10 273
А не каза ли "приятелка"  Joy
Като се скара с някой от нас и вика " вече няма да съм ти приятелка"  Joy

# 327
  • София
  • Мнения: 381
здравейте и Честита баба Марта
malenush, може ли да разгледам снимките с надежда да видя и мойто дете. благодаря , може и на лични
Хубава вечер

# 328
  • sf
  • Мнения: 10 273
Честит празник,момичета!   bouquet

Много любов и усмивки ви пожелавам!  Hug

# 329
  • София
  • Мнения: 136
Честит празник и от мен   bouquet
Много щастие и обич  да изпълват  майчините сърца.

Общи условия

Активация на акаунт