165 ЦДГ "Латинка" ?

  • 41 309
  • 386
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 360
Понеже пропуснах родителската среща, не знам какъв е списъкът с нещата, които трябва да се купят. Може ли някой да ми каже от вас, че вече доста се забавих?
 Hug

# 76
  • Мнения: 4
Тоалетна хартия,салфетки,мокри кърпи,хартиени кърпи за ръцете.

# 77
  • sf
  • Мнения: 10 262
Тоалетна хартия,салфетки,мокри кърпи,хартиени кърпи за ръцете.
Това са нещата,които трябва да се носят всеки месец.
Предполагам,че питаш за уч. материали. Най-добре искай списъка от учителките, че е дълъг.
Но са стандартни неща- моливи,сухо лепило, фулмастери, не помня вече.
И това - . http://bulvest.com/продукт/Програмна-система-Приказни-пътечки-nКомплект-работни-листове-nза-1-група-в-детската-градина-nУчебно-помагало-за-обучение-и-диагностика-nпо-всички-образователни-направления-n-542

# 78
  • sf
  • Мнения: 10 262
Ами несериозна работа е това- какво се туткат толкова.  Confused не стига,че късно започна уч.година ами и от родителите спънки.
Книжарницата е на бул. Мадрид: 12.

# 79
  • Мнения: 7 190
Ееее, хубава работа, ама българска. Whistling
Не виждам какъв щеше да е проблема, ако парите се съберат и всичко се закупи от няколко родителя.
Не знам г-жа Директорката защо е толкова против. Thinking

Тоалетна хартия,салфетки,мокри кърпи,хартиени кърпи за ръцете.
Добавям и течен сапун.
Ние нямаме кърпи за ръце, децата ползват домакинско руло за избърсване след миене.

# 80
  • sf
  • Мнения: 10 262
Ами против е защото се презастрахова от това, после да се появи някоий и да се оплаче,че го рекетират.
И на мен ми е по-лесно да се купят от един,ама какво да се прави.
Дано се организират по-бързо.

# 81
  • Мнения: 7 190
Как е минало откриването на новото крило?
Някой има ли информация?

# 82
  • Мнения: 360
    bouquet
Много благодаря! Купих учебника, но за другите неща учителките не можеха да си спомнят, пък аз пропуснах род. среща, понеже не ми бяха пратили мейл. Малко по малко ще се натъкмят нещата, вярвам.  Grinning
Ето един репортаж от откриването, който намерих
http://bnt.bg/bg/news/view/42013/fandykova_otkri_nova_detska_gradina

# 83
  • Мнения: 7 190
Ето един репортаж от откриването, който намерих
http://bnt.bg/bg/news/view/42013/fandykova_otkri_nova_detska_gradina
Благодаря. Не съм влизала в новото крило, но изглежда страхотно.
Нашето коледно тържество ще е на 17.12.

# 84
  • sf
  • Мнения: 10 262
И нашето,де  Joy  то е едно за цялата градина - от 15ч.

# 85
  • София
  • Мнения: 136
Днес най-накрая и аз успях да заведа дребното за пръв път.
Плакала е много преди обяд, но аз за това бях подготвена. Надявах се като легнат дечицата да легне и тя и да няма драми, но уви. Наложи ми се да си я прибера, защото плачела неутешимо и се е тръшкала. Аз я заварих хълцаща от плач, а това значи, че е плакала наистина много.
Ще видим утре как ще е. Днес нито е яла, нито е пила вода.
Днес беше много категорична, че повече няма да ходи там. Харесвало и, но децата да идвали в къщи. Никаква "г'адина"  повече  Joy

# 86
  • sf
  • Мнения: 10 262
МОя за моя радост влиза с удоволствие. Особено ако се е наспал , въобще не е сърдит. Инак яко мрънкаше ако трябваше аз да го будя. Яде, спи, много е доволен от плуването. И на английкси ходи,но защо ходи и аз не знам, въобще не разбира защо една дума трябва да бъде и на английски  Joy и все ме пита, а аз се чудя какво да обяснявам

malenush , спокойно,ще свикне.  Hug

# 87
  • Мнения: 22
Здравейте,
не сте писали скоро, но аз все пак да питам. Има ли още в градината група с немски език?

# 88
  • sf
  • Мнения: 10 262
аз знам само за английски, това ни предложиха на нас. Не знам за по-големите,но май не съм чувала да има  Thinking

# 89
  • Мнения: 22
Благодаря,
вече май няма преди години са имали договор  Ерих Кестнер и са имали немска група - в нея са приемали по-лесно, малкият трябва да тръгне на градина догодина на есен, а тази ни е много близко и сме чували добри отзиви.
Дано да успеем да се вредим, макар че се съмнявам с този наплив.

Общи условия

Активация на акаунт