90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №113

  • 29 612
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 174
И аз благодаря за новата тема   bouquet
Днес ми е плодов ден, до сега съм на 2 банана и малко грозде, с гнойна ангина съм и едвам преглъщам,но все съм с чаша вода в ръката  ooooh!

# 16
  • На топло...
  • Мнения: 584
Записвам се да ви следя Hug!

Два пъти бях фиданка за по месец след предишното раждане, вторият път завърши със забременяване Grinning.
Като кърмачка ще го давам бавно и лежерно, но ще гледам да спазвам основните принципи на диетката, че от много кърмене и сладко започнах да качвам - трябва ми режим щом не мога инак да се озаптя. Мисля плодовият ми да е зеленчуково-плодово-ядково-млечен.

Днес първи белтъчен.
З: кафе с лъжичка мед (не е режимно, но всеки път така съм я правила и не ми пречи да свалям) и 4 ренглоти.
О: 3 яйца на очи, огромна зелена салата салата с краставици, репички, чесън, копър и маалко майонеза, и филийка пълнозърнест хляб;
В: ще видим.

Като прегладнея - плодове, ядки.

# 17
  • София
  • Мнения: 12 554
nanunana ядки няма как да ядеш. Те са само за плодовия ден.

# 18
  • Мнения: 1 054
nanunana, добре дошла и успех от мен!  Hug

# 19
  • Варна, България
  • Мнения: 730
И аз в новата тема!  Hug
Глориана, Съни, благодаря за отговорите!
Днес белтъчен:
з грозде и кафе
о печено пиле, 2 св яйца и салата краставици и печен пипер
в-???

# 20
  • На топло...
  • Мнения: 584
 Wink Може, нана, по малко не са ми пречили, все пак кърмя. Даже нощни "пиршества" (по няколко ядки) съм си устройвала с бадеми и стафиди. Те са главно мазнини, според книгата може във въглехидратния и плодовия, ако не се лъжа и по време на закуските.
Ще ги ям, да не ми страдат кърмаците Peace!

Благодаря за посрещането Hug!
 

# 21
  • София
  • Мнения: 12 554
Оттеглям се. За мен кърмене и режим на хранене не са съвместими.

# 22
# 23
  • Мнения: 7
Здравеите и от мен
от в4ера и аз запо4нах този режим,4е до сега маи все се провалям
днес варива
з. 2 бр.праскови и кафе
о.ризото с/с зелен4уци
в.ризото

Имам и аз като всяка на4инаеща вупрос4ета
1.тиква мога ли да ям и в кои дни
2.има ли от вас които пииват же4ер 4аша бяло вино

Желая ви усмихнат ден и много ----- в кг

# 24
  • На топло...
  • Мнения: 584
Е, гладна няма да стоя, просто ще си редувам дните - разделно ще е храненето Peace.
За мен също са несъвместими бруталните режими, този обаче не е такъв, а и пречистващи дни също няма да правя. Но хайде, за да не дразня ще се оттегля аз Hug.

# 25
  • Мнения: 1 700
Боби, тиква във въглехидратен със захар, в плодов без.Алкохолът е строго забранен!
Добре дошла при наси успех!  bouquet

# 26
  • Мнения: 7
Благодаря ти Хари за отговорите
Ох,дано успея,це скоро по4вах и друга,и друго..и все се провалям
Маи ще е добре и аз да си сложа ленти4ка

# 27
  • На топло...
  • Мнения: 584
Абе няма да се оттеглям, важно ми е да се надъхвам, че много налитам на сладко, а така ми е психическа бариерата да не го правя, а всъщност и да не смесвам много храните, с което бях свикнала след диетата. 

Освен това основният принцип при кърменето е здравословното хранене, тази диета е точно с него свързана. Вторият принцип е да не се пада под килограмите на забременяването, което и смятам да спазя.
Та така, в случая има съвместимост.
Нана, не ти се обиждам, нормално е да реагираш така Peace! Но повярвай, знам какво правя... Искрено се надявам на мирно и приятелско съжителство в темата!

Гледам има и други кърмачки, ще се подкрепяме Hug!

# 28
  • Мнения: 35
Ядките не са само за плодовия ден. За закуска всеки ден могат да се консумират освен свежи плодове,така и сушени,семена,ядки.Има го и на 1 страница.

# 29
  • Мнения: 1 054
nanunana, това с килограмите преди забременяването не знаех... Аз паднах под тях около 9-10м. след раждането без диети /даже май с плюскане../
А сега съм... доооста под тях... Хайде и още да падат дано, че моите са космически  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт