Програмата "Личен асистент" - 2

  • 175 316
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 155
Искам да попитам, накой сменял ли си е ЛА по средата на програмата и как? Става на въпрос за оперативната програма

# 16
# 17
  • Мнения: 32
Здравейте майчета . От 12 юли съм съкратена и се бях отчаяла , но вчера подадох наново молба по старата програма и ми я приеха защото отговарям на всички изисквания .Сега обаче остава въпроса  от кога ще бъда назначена дали от 1 ноември или чак от Нова година . Казаха ми да си подам молба и към общината защото и там щяла да започва програма за ''ЛА'' не се знае обаче от кога , знам само че заплащането там щяло да бъде по високо а не като по националната програма на минимална заплата.Аз обаче предпочитам по малко пари но по сигурни към старата програма. Успех на всички дано бъдете назначени по скоро вкл. и аз!

# 18
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Разбрах, че няма да има повече програма за ЛА към Д "СП", а към общините.

# 19
  • Мнения: 174
И каква ще е разликата- като е към общините

# 20
  • Мнения: 18
Здравейте,
През март 2010 кандидатствах по 2 програми за ЛА.............веднага ми се обясни, че шанс и места няма.
Раздрадних се, когато научих че има класирани с релкове от август 2010 /нови/ и за 10 дни след това и ЛА.
Отговориха ми, че вероятно се е овободило място и така. Ако това е истина - а то не е, за какво са тези входящи номера и изобщо има ли ред или пак става дума за баджанаци и рушвети. Няма живот в тази държава щом децата са пратени в трета глуха. Моля, ако някой знае повече по въпроса какво може да се направи нека ми отговори.

Програмите са: "Асистенти за независим живот" и "Асистенти за хора с увреждания"

# 21
  • Мнения: 154
Момичета,получихте ли си последната заплата като личен асистент по европейската програма?Нашата нещо я бавят.Някой дали знае по кое време на месеца ги превеждат?Аз досега винаги в края на месеца съм ги теглила,но сега няма.

# 22
# 23
  • Мнения: 239
 Fragola днес се обаждах до нашите социални и ми казаха че още  министъра нее разписал #Cussing out и не се знае кога ще си получим заплатите #2gunfire

# 24
  • Мнения: 18
Fragola днес се обаждах до нашите социални и ми казаха че още  министъра нее разписал #Cussing out и не се знае кога ще си получим заплатите #2gunfire

Oh az ote ne sam se klasirala za nito edna Sad

# 25
  • Мнения: 18
Fragola днес се обаждах до нашите социални и ми казаха че още  министъра нее разписал #Cussing out и не се знае кога ще си получим заплатите #2gunfire


Pri men izob6to ne stava duma za zaplati, nikoi ne me e klasiral oshte ot samoto nachalo Sad

# 26
# 27
  • Мнения: 239
Извинявай Fragola Embarassed

# 28
  • Мнения: 91
Здравейте мами много време не съм писала но ви следя постоянно днес ходих до общината да проверя за тази програма и се оказа че от днес заповат да дават и приемат заявленията бяха много любезни и ми обясниха какви документи да си приготвя и като съм готова да отида да ги подам след като ги занеса до три дни щеме извикат на интервю.  А до седмица ще дойдат в къщи на проверка първото класиране ще излези на 29 ноември.Нядявам се този път да имам шанс  bouquet Peace

# 29
  • Мнения: 176
И аз днес ходих до общината да питам,до 22 се приемат документите,На проверка и анкета ще идват от социалните,соц.работници ще изготвят индивидуалните карти,и после ще има класиране.Пърния етап ще стартира на 10.01.2011,но там ще има много малко места-само за 5-6 човека,т.к. се отпускат часове,които покриват само за толкова хора,втория етап-стартира от 10.03-там ще са 20-25 бройки.Кандидатите за ЛА и потребителите трябва да са в трудоспособна възраст.Заплащането е 2лв на час
didi_koko1968-успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт