Програмата "Личен асистент" - 2

  • 175 507
  • 729
  •   2
Отговори
# 660
  • Бургас
  • Мнения: 86
Назначена съм от 5.06.,знаете ли кога ще има заплата?

# 661
  • Мнения: 1 103
Аз съм от 1,06,казаха ми да чакам пари след 20-ти този месец! Peace

# 662
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Здравейте! Искам да попитам мамите от София на коя дата си получават интеграционните добавки? Винаги са ми ги превеждали между 30-ти и 5-ти,но втори месец подред нещо ми ги няма  newsm78
Да знаете телефон за справка?(отОвча купел съм )

# 663
  • София
  • Мнения: 327
Здравейте.  За първи път лежахме в болница откакто съм ЛА. При изписването ме питаха искам ли болничен.  Някой би ли ми помогнал, защото незнам да искам ли болничен? Нали си гледам детето. Ако не взема болничен тези дни пак трябва да си ми ги платят?  Как седят нещата в подобна ситуация?  Моля за отговор ...

# 664
  • Мнения: 2 140
lycia, ако сте на трудов договор и се осигурявате за общо заболяване и майчинство, времето през което сте в болничен ще Ви се изплати в размер 80% от това, което сте получавали през последните 18 месеца средно.
Най-добре се обърнете към хората отговарящи за програмата, защото като всяка програма, си има своите особености на отчитане.  Peace

# 665
  • Мнения: 22
Кога ще има заплати за л.а. някой знаели?

# 666
  • Мнения: 776
Дано ни зарадват до края на седмицата. Аз първо чакам тези от НОИ да пуснат и после заплатите.

# 667
  • Мнения: 22
Дано, аз за първи път съм л.а. и за това не ми е много ясно.

# 668
  • София
  • Мнения: 327
Миналия месец за ЛА ги пуснаха на 26то число в София.

# 669
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 546
От септември стартира нова програма: http://uvrejdania.net/?p=7428

# 670
  • Мнения: 776
Сега се връщам от общината и казаха че парите за заплати са преведени и утре ще бъдат пуснати по сметките. 

# 671
  • Мнения: 1 103
Нончето,това за кой град се отнася,питам,да знам да се надявам ли!

# 672
  • Мнения: 776
Златица София обл. но доколкото разбрах от изказването на служителката на всякъде са били пуснати.

# 673
  • София
  • Мнения: 327
Много е рано, ама да видим.

# 674
  • Мнения: 22
Има заплати за София община Люлин Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт