FarmVille - 33 тема

  • 29 829
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 4 899
Името не се появява, когато не е на латиница...

Тук не си прав. На помагачите-съседи се появява!

Имаш предвид кирилицата. Ами ако е на арабски или китайски? И не е задържително да ти е съсед за да посети фермата ти. С бот може да се посети всяка ферма, на принципа съсед на съседа.

Всъщност да - имах пред вид кирилицата.
Но няма да споря! Днес определено ме убедихте, че тук няма смисъл!
Доколкото съм запозната, обаче, бота не може да си направи аватар, камо ли пък да го мултиплицира!
И едва ли се обсъжда толкова активно проблема по други, чуждестранни форуми, ей така напразно, за да си "чешат клавиатурите"!
Спирам да давам инфо! Цъкайте, където си искате - нали до този извод стигнахме!

# 736
  • Мнения: 820
Как стана така, че сергията за цветя е с капацитет 100?

Ако това с бота, дето влиза в гифта се окаже реално... ще разкарам почти всички или просто ще си блокирам фермата... това вече не е игра за удоволствие....  Sad

# 737
  • Мнения: 471
Не мисля, че обменът на мнения е спор. Аз казвам, че ботът е безопасен за чуждите ферми. Не налагам собственото си мнение. Ти твърдиш обратното. Ок. Не разбирам тогава какъв е проблемът?!

# 738
  • София
  • Мнения: 3 581
и аз ще разкарам всички с ботове, ако разбера кои са - омръзна ми вече от авантаджии със 100 ферми, дето обират всичко по-пътя си. Играе ми се за удоволствие, с добри съседи, не с някакви хакери ooooh!

# 739
  • София
  • Мнения: 4 899
Не мисля, че обменът на мнения е спор. Аз казвам, че ботът е безопасен за чуждите ферми. Не налагам собственото си мнение. Ти твърдиш обратното. Ок. Не разбирам тогава какъв е проблемът?!

А къде по-точно видя в предупреждението ми думата "БОТ" ????????????????????????
Не ми отговаряй, ясно е, че четеш селективно!
Изтрих си поста и без това!

# 740
  • Мнения: 626
Миииииииииир тук сме за играта ! Да си помагаме , а не да спорим за глупости. За стотен път- кой как играе си е негова работа, споделянето на мнения не е забранено, стига да не си налагаме мнението !

# 741
# 742
  • Мнения: 2 280
Лелеее, колко бързо се извъртя тая тема номер 33 Simple Smile Дано да има нова  Mr. Green

# 743
  • Мнения: 471
Доколкото съм запозната, обаче, бота не може да си направи аватар, камо ли пък да го мултиплицира!

Ботът всъщност е програма, която направлява аватара на ползващия я. Включително и при посещенията на съседските ферми. Няма разлика дали си бил посетен чрез бот или от стандартно посещение - във фермата се изписва името и изобразява аватара на съответния юзер.

Общи условия

Активация на акаунт