Симптоми за раждане преди планувано секцио.

  • 2 672
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
    Родих 2 седмици преди плануваното секцио , като цяла нощ преди Гоемия ден  само ме разпъваше кръста. На следващият ден  казах  на лекаря  ми на визитацията / бях постъпила в болница месец преди определения термин , защото имах тежка бременност/ , той ме прегледа и каза , че имам 4 см разкритие!!!! Без да ги усетя!!! Родих същия ден секцио , непредвидено. newsm78

# 16
  • Мнения: 5 790
   Момичета, питам защото след няколко дни ми е секциото, но засега имам само безболезнени контракции и то по 3-4 на вечер. Много ми се иска да устискам, но както казвате божа работа. Grinning

Това са подготвителни контракции, но четох някъде, че показват, че до 1 седмица, максимум 10 дни бебчо ще иска да излиза. Аз бях така, също родих с планово секцио и ги получих 3-4 дни преди да родя. После доктора ми каза, че ако съм изчакала още 2-3 дена и бебка е щала да иска да се ражда нормално.

# 17
  • Мнения: 903
Аз имах симптоми. 5 дена преди да родя ми изтече тапата и започна да ме боли кръста и да се чувствам некомфортно(не, че преди това ми беше много комфортно). Трябваше на 29.08 да ме приемат в болницата и след няколко дена изследвания да ми направят секцио. На оречения ден влязох и доктора който ме прие едва ли не ме овика защо толкова рано съм отишла(23 дни преди термина, ама с близнаци е по рано)и че съм нямала никакви признаци да раждам скоро. Аз си осещах, че скоро ще раждам. Още същата нощ ми изтекоха водите и не дочаках секцио. След 4,5 часа станах майка на две прекрасни момиченца.  newsm06

# 18
  • Мнения: 9 903


Какво искаш да кажеш с "контракциите"? Или бяха без кавички?
ами матката контрахира, нали трябва да се прибере до старите си размери лека-полека. Та болките са същите по природа, но не ги усещаш толкова, защото си била обезболена и упоена все пак.
Аз отказах второ обезболяващо и ме боля малко-по-дълго. До вечерта минава.

Общи условия

Активация на акаунт