Кога си лягате ?

  • 8 786
  • 144
  •   1
Отговори
# 135
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Различно  Simple Smile
Понякога заедно, понякога по различно време Wink
На който когато му е кеф  Laughing

# 136
  • Мнения: 2 786
Искам да попитам по едно и също време ли си лягате със съпруга/гата ? Ние имаме много лош навик (то всъщност аз де), след вечеря се настаняваме пред ТВ и докато съпругът ми гледа някой филм, аз придремвам. После той отива да си ляга , към 23.00-24.00ч , а аз започвам да гледам ТВ и да ровя в интернет, до към 2.00-3.00ч и тогава отивам да си лягам .... Много искам да си лягаме заедно, но толкова години вече не се получава ..  newsm78
Та има ли и други с подобен "проблем" ?  Rolling Eyes

Лягаме си заедно, разбира се Simple Smile И двамата сме малко "нощни птици" и си лягаме късно. Вечер се работи по проекти, пишат се есета, реферати, като че музата ни идва вечер и тогава сме най-продуктивни и вдъхновени (много изморително, хаха). Е, вече останаха само проектите, но пак продуктивността си идва вечер. Ако искаш да си лягате заедно, просто си напаснете навиците - ние например гледаме заедно телевизия, гледаме в програмата филмите вечерта и си избираме нещо или си пускаме ДВД, после проектите, форумите и по някое време решаваме да си лягаме. Не мога да си представя да го пусна да си легне сам или аз да си легна сама. Е, случвало се е единия да си легне сам, а другия да дойде по-късно - когато си пишех бакалавърската теза и имах много резултати и информация за обработване, си лягах след него, но това са били по-скоро изключения.
Ако ви устройва да си лягате в различно време, добре. Ако обаче не ви устройва, променете си навиците (ти конкретно можеш да оставиш ровенето в Интернет и да си легнеш с половинката, да се гушнете и тия три неща Simple Smile )

# 137
  • Мнения: 1 252
Az ne lqgam....

# 138
  • Мнения: 160
Не обичам да си лягаме заедно, когато ще спим.Много се върти, а пък аз не мога да заспя така - трябва да ми е всичко спокойно.Та затова вися вечер пред телевизията или пък готва - това е времето, което си е само мое - всичко спи, а аз си правя каквото искам.Друг е въпроса, когато ни се прииска да се гушнем...Ама нищо не ми пречи след това пак да стана.Тотално се разминаваме.Ако има да се прави нещо офанзивно аз стоя вечер до късно, а той продължава сутрин рано.

# 139
  • Мнения: 657
Почти винаги си лягаме заедно, но много късно .Е случва че и по рано, но четем.

# 140
  • Мнения: 1 085
Почти винаги си лягаме заедно, но много късно .Е случва че и по рано, но четем.

Четене ли му казват вече?  Joy

# 141
  • Мнения: 657
Хи хи това в първия един час само  Joy

# 142
  • Мнения: 85
Не си лягаме заедно.Първо аз към единадесет и половина а той се домъква по-късно след като се е нагледал на телевизия.Понякога не го и усещам кога си е легнал.

# 143
  • Мнения: 619
Заедно си лягаме.
Понякога аз съм на компа, той на телефона, или гледаме филм в леглото .
Заспиваме заедно или аз малко по-рано, но сгушена в него.
Петък вечер някой път зависи как сме с настроението си правим личен семеен купон само двамата  Mr. Green и осъмваме .

# 144
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Понякога заедно, друг път не.

Общи условия

Активация на акаунт