Звездни компромати-79 част

  • 41 714
  • 709
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 487
Забелязахте ли, каква профилна снимка си е сложила Николета?  Mr. Green

Николета

пак 

# 676
# 677
# 678
  • Мнения: 101
Забелязахте ли, каква профилна снимка си е сложила Николета?  Mr. Green

Николета

пак 
Rolling Eyes Май прекалява малко, дано не се озове в същата ситуация след някоя друга година.

# 679
  • Мнения: 4 435
Дайте тогава да не се събират изобщо хората, защото след някоя година какво можело да стане. Ми каквото при всички други. Mr. Green
Много й отива на Николета екипа на Парма. Mr. Green
И малко Валери, пак от фейсбука  пак

# 680
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 160
Аз пък не мога да разбера,защо Алисия и Валери мълчат,при положение,че вече няма човек който да не знае.Тя Николетка направи всичко възможно,да се разчуе.То не беше хвалене,не бяха снимки,не бяха коментари....Какво ли  ще прави милата,ако я зарежат и нея след някой друг месец или годинка,дали ще ги има пак тези коментарчета във фейса,за да разберем всички.

# 681
  • Мнения: 4 435
А мислите ли, че Алисия, Валери, или който и да било друг, трябва, да дава изявление по въпроса.  Rolling Eyes Нещо са длъжни на хората ли, какво? Много са ми странни такива мнения. Животът им не е наш, могат да бъдат с който си искат. Отдавна е ясно, че са заедно с Николета,а с корицата на 69 го показаха официално, защо да трябва да се крият сега??? Rolling Eyes Заедно са, като хиляди двойки по света. И какво значение има, че утре може да не са заедно. То тогава нито една двойка на света, не трябва да се събира. И все Николета се хвалила, защо да е хвалба, да качиш снимка на половинката си, а и със сигурност Валери няма нищо против, щом са там.

Магда в бутика  на Весела  Тотева

Последна редакция: сб, 09 окт 2010, 22:04 от Just*AvvA*

# 682
  • София
  • Мнения: 6 488
А защо пък трябва да дават интервюта пред всички медии за това с кого са?
Единия е футболист и трябва да дава интервюто защо е играл добри или зле и така нататъка, другата е певица и трябва да си говори за песните и клиповете,все неща съвързани с професията им.
Не смятам, че някой трябва при всяко промяна в личния и живот да дава официална пресконференция, това е глупаво.

А за Николета и Валери, важното е че в момента им е добре заедно и двама са млади и за в бъдеще ще се променятмного, така че може и да останат заедно, може и да не останат. И при двете ситуации ще е нещо напълно нормално.

# 683
  • София
  • Мнения: 1 544
KimKardashian - "I don't know if these 6inch heels are made for the streets of NYC"

# 684
# 685
  • Мнения: 3 754
Бе друго си е да стане кютек и зрелища да има, то за някои е много скучно когато хората се разделят без истерии.. Laughing

# 686
# 687
  • София
  • Мнения: 6 488
Мерси   bouquet

# 688
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 160
А мислите ли, че Алисия, Валери, или който и да било друг, е длъжен, да дава изявление по въпроса.  Rolling Eyes Нещо са длъжни на хората ли, какво? Много са ми странни такива мнения. Животът им не е наш, могат да бъдат с който си искат. Отдавна е ясно, че са заедно, с корицата на 69 го показаха официално, защо да трябва да се крият??? Rolling Eyes Да не говорим пък, че щом снимките са там, със сигурност Валери няма нищо против.

Магда в бутика  на Весела   Тотева
  Далеч съм от мисълта,че трябва да дават публични изявления,просто са ми смешни,че се опитват да се прикриват(визирам Алисия,и от части Валери),а в същото време Николета пуска такива снимки,с които ясно се показва,че са двамата.

# 689
  • Мнения: 4 435
Аз не съм видяла Валери да го крие, напротив, показаха го категорично. Rolling Eyes 
Включително и Алисия не съм видяла да каже- не е вярно, заедно сме с Валери.

Общи условия

Активация на акаунт