Координати на Бг магазини в UK

  • 8 577
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
Цитат на: Anna
Macro pri nas niama, no razni lukanovi salam4eta i drugi gotini neshta, podobni na tezi v BG kupuvame ot LYDL.

v raioni kadeto giveiat koncentrirano pakistanci ili indiici ima magazincheta tochno kato balgarskite. Podpravkite sa eftini. Sireneto e na super cena i lichno na men mi haresva poveche ot tova v LYDL moge bi zashtoto e 60% maslenost Wink, v LYDL e s po niska. Dage sme namirali trushii proizvedeni v balgaria i ljutenica deroni Simple Smile Ima i drugi interesni neshta kato kori za banici, lokumi, baklavichki...ako ne ste na dieta da vi e sladko!

# 16
  • Мнения: 1 793
Цитат на: Anonymous
Цитат на: Anna
Macro pri nas niama, no razni lukanovi salam4eta i drugi gotini neshta, podobni na tezi v BG kupuvame ot LYDL.

v raioni kadeto giveiat koncentrirano pakistanci ili indiici ima magazincheta tochno kato balgarskite. Podpravkite sa eftini. Sireneto e na super cena i lichno na men mi haresva poveche ot tova v LYDL moge bi zashtoto e 60% maslenost Wink, v LYDL e s po niska. Dage sme namirali trushii proizvedeni v balgaria i ljutenica deroni Simple Smile Ima i drugi interesni neshta kato kori za banici, lokumi, baklavichki...ako ne ste na dieta da vi e sladko!


i nie predi vreme namerihme edin takuv magazin to4no v raiona na indiicite. i naistina imashe lutenici, nashenski turshii, halva i oshte dosta neshta. no i v LIDL mnogo ni haresvat neshtata i si go posehstavame.

# 17
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Bobbylein
И намери ли?
Ресторанти имаме тука няколко, но магазин никой не се е сетил да отвори Sad

Новото ми откритие е, че намерих печени патладжани като zа кьополу - Flambierte Auberginen. (иzвинявам се, ако случайно вече zнаете zа това Embarassed , но аz чак сега ги открих) Става въпрос zа продукт на фирмата Efefirat (http://www.efefirat.com/), който го продават в Wallmart или поне аz това там го видях zа първи път. Те имат и други поzнати ни продукти като лоzови листа, zелеви листа, печени чушки и др.

# 18
  • Мнения: 1 497
Да ви преупредя да не си купувате семки от там. Всички са развалени и застояли.

# 19
  • MUC
  • Мнения: 571
Цитат на: Теодора
Да ви преупредя да не си купувате семки от там. Всички са развалени и застояли.

Семки от турските магазини Wink Кво чоплене падаааааааа

# 20
  • Мнения: 1 497
Ай стига бе! И къде да ги намеря?

# 21
  • MUC
  • Мнения: 571
Цитат на: Теодора
Ай стига бе! И къде да ги намеря?

Нямате ли турски магазини из Англията:?

# 22
  • Мнения: 713
В Лондон има. Ух как ми липсват само Sad . Разните му туршийки, суджуци и сиренце.

# 23
тук при нас има два "тарамбушки" магазина и в тях има доста български стоки.е,суджуци няма,но пък има бг туршии,зелеви и лозови листа за сарми,бг печени чушки и доста други неща.естесвено има и семки :о))

# 24
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 087
Къде ги намирате тези магазини? На мен като ми свърши слънчогледа дето майка ми го е пратила, мъж ми иска да ми копува от този дето го предлагат в магазините за животни.

# 25
  • Мнения: 966
Цитат на: rosa
Аз знам координатите на БГ магазини, които имат интернет страница, но доставят само в САЩ и Канада.... Ако някой има интерес, мога да му ги изпратя. Адресите им открих случайно, когато търсех магазини в Германия.


Prati mi gi ako ne te zatrydniavam, doialo mi se bg sirene a i za detense za kostite sha e polezno ta da pora4ame ako she e v tenekia biva. .

# 26
doret,ми то в бирмингам при толкова "цветен" народ сигурно имате и турски магазин.сигурно още не сте го открили.но ако толкова ти е мъка-ела до нотингам и напазаруваи;не сме толкова далеч все пак ;о))

# 27
да,в нотингам :о)) ми щом и рода имаш насам,какво чакаш? вземай чантата,чадъра и тръгвай насам :о))

# 28
Цитат на: Doret
Къде ги намирате тези магазини? На мен като ми свърши слънчогледа дето майка ми го е пратила, мъж ми иска да ми копува от този дето го предлагат в магазините за животни.

Хихи. Ама той все с разни други зрънца омесен за птичките Laughing .
Ще трябва да го "требя" като боба в Б-я едно време Laughing

# 29
Цитат на: Honda
Цитат на: Doret
Къде ги намирате тези магазини? На мен като ми свърши слънчогледа дето майка ми го е пратила, мъж ми иска да ми копува от този дето го предлагат в магазините за животни.

Хихи. Ама той все с разни други зрънца омесен за птичките Laughing .
Ще трябва да го "требя" като боба в Б-я едно време Laughing


Ха ха, така ли го ядете омесен с други зрънца....И тук продават 25 кг. за 100крони не е омесен. Сигурно са разбрали че не само птичките го ядат....

ps. Добре дошла Хонда, хубава ли е РОДИНАТА

Общи условия

Активация на акаунт