Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 37

  • 43 628
  • 744
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 685
Момичета, тази тема съм и изпуснала началото (то може и предната да не съм видяла, но както и да е...), питането ми е дали някой е получил от тези ботушки на Теско:
http://www.clothingattesco.com/womenswear/F+F-Ruched-boots/invt/ … n9U%2B6SbVw%3D%3D
Търся нещо равно като подметка на щерката.
Номерацията как е  newsm78 До преди време си мислих, че ЮК 7 е 41 нашенски номер, но лятото, като получих разни обувки, всички бяха 7=40 и на щерката и теснеят, тя е 40/41, та ако се ориентирам за тези ботуши /ца ли да гледам  newsm78 Да не се окаже, че са 42 и са огромни?

Ще погледна и назад, но има ли кодове още важащи за Теско?

...ако пък ми препоръчате някои нескъпи подобни ботуши и от другаде, ще е супер!  Praynig

# 316
  • Мнения: 88
Къде си публикувате неуспешните покупки при пазаруване от Англия newsm78

Има ли отделна тема за размяна или да си ги слагам в Ла Редутската тема за размени?

# 317
  • Бургас
  • Мнения: 2 289
Момичета, тази тема съм и изпуснала началото (то може и предната да не съм видяла, но както и да е...), питането ми е дали някой е получил от тези ботушки на Теско:
http://www.clothingattesco.com/womenswear/F+F-Ruched-boots/invt/ … n9U%2B6SbVw%3D%3D
Търся нещо равно като подметка на щерката.
Номерацията как е  newsm78 До преди време си мислих, че ЮК 7 е 41 нашенски номер, но лятото, като получих разни обувки, всички бяха 7=40 и на щерката и теснеят, тя е 40/41, та ако се ориентирам за тези ботуши /ца ли да гледам  newsm78 Да не се окаже, че са 42 и са огромни?

Ще погледна и назад, но има ли кодове още важащи за Теско?

...ако пък ми препоръчате някои нескъпи подобни ботуши и от другаде, ще е супер!  Praynig

Аз си поръчах същите, много са леки, но са тънички в смисъл че ако е студено с по дебел чорап ще са ОК., но за сняг не стават, подметката е супер тънка. Поръчах си УК6(39), нося 38 и мога да кажа, че са ми добре, затова добре помисли дали няма да си и тесни УК7, щом носи 40/41 Peace

# 318
  • Мнения: X
Момичета,
Взех си нещата от посредника. Аз съм маниачка на тема хубави кърпи за баня и искам да ви похваля едни.
http://www.johnlewis.com/110645/Style.aspx

Много дебели, супер мек памук, прекрасни цветове. Тези са 700 гр. (аз такива в БГ не съм виждала, на нормална цена). След като си пуснах поръчката пуснаха и от 800 гр. http://www.johnlewis.com/17062/Style.aspx. Представям си те колко ще са дебели и меки. Скоро ще си поръчам и от тях.

# 319
  • Мнения: 685
 Hug Мерси, Мая! Поне съм на ясно, че трябва да заложа на горния номер  Grinning

# 320
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Някой би ли пробвал заради мен да им прати мейл, не мога да разбера къде е грешката, пратих си 2-3 други мейла за проба без проблем newsm78
Пощата ми е в Яху...
Успях , на 3-тото рестартиране на браузера и компютъра,чудна работа защо така се получи. Сега да чакам ли потвърдителен мейл от Емпреса или ... ще разбера ли дали са ми получили мейла поне newsm78

# 321
  • Мнения: 5 789
Ще получиш мейл от тях, когато поръчката ти е направена.
След това ще следиш списъците, когато пристигне, за да идеш да си я вземеш.

# 322
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Ще получиш мейл от тях, когато поръчката ти е направена.
След това ще следиш списъците, когато пристигне, за да идеш да си я вземеш.
Благодаря Алекс, отзивчива както винаги  bouquet  bouquet  bouquet!!!

# 323
  • София
  • Мнения: 247
запис

# 324
# 325
  • София
  • Мнения: 1 485
Заповядай
http://www.amazon.co.uk/Remington-S9950-Shine-Therapy-Straighten … 712672&sr=8-1
доставката до англ. адрес е безплатна, така че до БГ ще ти дойде най-много 85 лв.  Peace

И аз поръчах пресата от Амазон, чакам я Peace

и аз я поръчах от там, но беше намалена на 24 лири, изчакай, обикновено цената и е по ниска от тази в момента  Peace
  jijibiji доволна ли си от нея(изправя ли добре косата),защото и аз искам да я поръчам,но незнам дали ще ми върши работа,защото  косата ми е  дълга и чуплива.
Имам същата преса от една година.Поръчах си я от Ла Редута и я взех за 40 евро,тук беше 170 лв.Много съм доволна от нея,косата ми е леко чуплива,много гъста и дълга,и си я изправям за около 30 мин.Препоръчвам я! Peace

Да, доволна съм, и аз съм с дълга коса, леко чуплива но ми изправя чудесно...а цената наистина е без коментар спрямо тази в БГ  ooooh!

# 326
  • Мнения: 464
най-накрая си взех първата поръчка от Теско, снимала съм всичко в нея и ви пускам линк, с коментари под всяка снимка Peace

http://picasaweb.google.com/blagoeva2003/cWKXDK?feat=directlink

тук само ще кажа, че много съм ядосана на себе си, че не съм гледала като поръчвам и съм объркала размерите на двете якета и сега си имам едно супер малко яке и едно доста голямо Grinning

за това си знаех, че е умалено и точно вчера направих коментар в темата, че съм поръчала размер 7-8г., но явно чавка ми е изпила мозъка, та съм обърнала номерата с другия модел Whistling

Имам още две разочарования - едното е това долнище, което се оказа нещо като 7/8 с ластик отдолу newsm78

и другото е този велурен суитчер, който е разкошен, но малък за Александра Rolling Eyes  http://www.clothingattesco.com/girls/Cherokee-Hooded-velour-top/invt/ae021403a


сега ще чакам още един такъв хубав код, та да поръчам наново яке, суитчер и долнища, които са ни необходими за детската градина...

В поръчката ми имаше и неща за моя приятелка - розовото яке на точките; и тези неща, но след като тя си ги отвори ще ги снимам за да добиете представа.

http://www.clothingattesco.com/Girls-New-In/Cherokee-corduroy-tr … ers/invt/kc022744 - много хубав джинсов панталон, с коригиращ ластик на кръста, рол-ъп е отдолу и подплатен - р-р 3-4г.

http://www.clothingattesco.com/girls/Cherokee-Cargo-trousers/invt/kc021733 - по-тънък от горния, отново с коригиращ ластик на кръста, рол-ъп е отдолу и подплатен - р-р 3-4г.

http://www.clothingattesco.com/ages-1-7-girls-clothing/Cherokee- … ers/invt/kc020720 - така в плика ми изглежда хубав, на кръста е само дебел ластик(няма корекция), не е дебел, размера е 2-3г.

http://www.clothingattesco.com/girls/Disney-Double-layer-top/invt/kc021663 - много красива блузка на Дисни с Мини Маус, наситени цветове, меко трико, но според мен е доста уголемена Rolling Eyes размера е 3-4г., но така като гледам може да стане и за щерка ми Mr. Green

http://www.clothingattesco.com/Girls-New-In/Disney-Printed-top/invt/kc021655 - отново блузка на Дисни с Тинкърбел и същия коментар като за горната...размер 3-4г.

Доста дълъг пост стана, но дано съм била полезна за някой Simple Smile

# 327
  • София
  • Мнения: 324
Момичета, ако някой ми помогне ще е чудесно.
Много се нуждая от дебело зимно яке. Де е с дължина минимум под дупето. Много моля, ако някой наскоро е срещал или е поръчвал да пише   bouquet
Ужасно съм зиморничава и ми трябва нещо много топло.
Мислих си за това http://euro.mandmdirect.com/ProductDetails.aspx?pc=HH528, но нещо не ми се струва достатъчно топло. Някой има ли го?

# 328
  • София
  • Мнения: 424
pure_selina ,  jijibiji    Благодаря за информацията   smile3525 ще си я поръчам.

# 329
  • центарлна северна България
  • Мнения: 34
И ние на тема ботушки  Rolling Eyes Моля, тъй като доста мами сте взели от тези ботуши на Некс
http://www.next.co.uk/shopping/boys/youngerboys/73/11?extra=sch& … s&pid=708-282
много моля за размер на стелката на 4 или 5 размер.
Аз не мога да преценя за 21 номер кой номер от англ. номерация да избера. Ще съм много благодарна на вашата помощ!

Общи условия

Активация на акаунт