въпрос за възпаляване в областта над мъжкия член?

  • 3 404
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
здравейте....незнам как да го обясня....на мъжа  ми  много често се "протърква" и възпалява областта  над пениса(при секс например)-мажем с ацетон,спирт пиоктанин за да "засъхнат" пъпчиците и да се оправи. но наистина е често...през месец.......понякога е придружено с висока температура и отмаляване....някой имал ли е такъв проблем?препочайте добър специалист уролог/кожен....даже незнам при  какъв лекар да  newsm45отидем????!!!!

# 1
  • Мнения: 183
С ацетон????? Shocked
Отивайте веднага при дерматолог.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 302
И мен ацетона ме втрещи  Shocked

lilaaaa, това не е шега работа, наистина пращай го мъжа ти на доктор. Може би първо личния лекар да го види и да прецени за какъв специалист е. Успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 139
мажем с ацетон,спирт пиоктанин ????!!!!


 #Crazy #Crazy #Crazy


Като за начало пробвайте съсс пециалист по кожно-венерически болести...

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
След третиране с ацетон ти все още си жива? Много търпелив тоз мъж, бе...

# 5
  • София
  • Мнения: 1 783
Със сода каустик пробвахте ли?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 783
Горният ми пост е шега, разбира се!

# 7
  • Мнения: 1 485
Направо се  Shocked Shocked Shockedкато прочетох.Веднага на доктор.

# 8
  • Мнения: 4 586
Отиди на стоматолог, да ти заглади пломбите.

# 9
  • Мнения: 1 889
Горният ми пост е шега, разбира се!
Наистина е хубаво, че си пояснила, че като гледам, какви други методи са пробвали, нищо чудно да решат да пробват и твоя!  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 586
Пояснила, но сле д 8 минути - напълно достатъчно да са го топнали.

Двойка голишарчета. Ще се светнат младите, какво е предназначението на козината.

# 11
  • Мнения: 3 447
Не е само до козина, и до дължина е.

# 12
  • Мнения: 4 569
Със спирт? ooooh! Tired
Отивайте при личния лекар да ви праща на специалист.

# 13
  • Мнения: 3 503
понякога е придружено с висока температура и отмаляване
  #Crazy Разбира се, че трябва да посетите лекар. Уролози колкото щеш.

# 14
  • Мнения: 1
здравейте....незнам как да го обясня....на мъжа  ми  много често се "протърква" и възпалява областта  над пениса(при секс например)-мажем с ацетон,спирт пиоктанин за да "засъхнат" пъпчиците и да се оправи. но наистина е често...през месец.......понякога е придружено с висока температура и отмаляване....някой имал ли е такъв проблем?препочайте добър специалист уролог/кожен....даже незнам при  какъв лекар да  newsm45отидем????!!!!

искам да се поправя ...сега виждам какво съм написала  снощи...много се извинявам   bouquet
интерент постоянно се  губеше и не можах да го видя след публикуване-
потъркването или възпаление или зачервени пъпчици третираме с  пиоктанин,лавандулов спирт за промивка (тоя ацентон незнам защо съм го написала...   doh) и след няколко дни изчезва....
това е от доста време...
при поява на висока температура пред 3 месеца ходихме на УНГ в Токуда който изписа силен атиботик и не можа да каже дали има връзка между двете ...и аз незнам дали са свързани или е съвпадение с настинка......

ходихме на кожен  който изписа пиоктанин и го ползваме при поява сега....той не можа да каже защо се появява

просто незнам на какво се дължи -понякога се появява след секс понякога не....просто така се появява...

мисля с и да не е реакция на  почистването (бръснето) на космичките-да е много чувствително и да се възпалява ...наистина незанм

лекарите лекуват последиците,а аз искам да предотвратя появата на зачервяването като елиминирам причината.... а как да разбера от какво е?????? hahaha smile3511

Общи условия

Активация на акаунт