Истанбулска Приказка / Bir Istanbul masali

  • 114 547
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 114
Момичета , искам да ви питам нещо , знаете ли как се казва мелоядиятa , която звучи в началото на клипчето:http://www.vbox7.com/play:fba84acb?

Това е част от саундтракът към сериала, някъде напред имаше пуснат линк, от където могат да се свалят всички песни.

А мама Сузан е супер жена - кога я оперираха, кога я изписаха, кога успя да се върне на работа, ще си помисли човек че е направена от желязо

# 676
  • Кърджали
  • Мнения: 10 370
А така...Значи Есма не го привличала.Затова без да иска всеки път, когато е почуства зле, когато не знае какво да прави, все при нея ходи.Не, той не ходи при нея, поводите други, ама очите му все нея търсят.И после така я гледа, че.... Как, той ли ще е привлечен от Есма, моля ви се  Mr. Green И Есма не е привлечена от него, ама никак..Затова и тя го гледа по един такъв начин. Ох, най - сетне дойдоха тези мигове.
Браво на Демир. В днешната серия ми хареса това момче. "Представлението", което изигра на събранието заслужаваше поздравления.

# 677
  • Мнения: 114
А така...Значи Есма не го привличала.Затова без да иска всеки път, когато е почуства зле, когато не знае какво да прави, все при нея ходи.Не, той не ходи при нея, поводите други, ама очите му все нея търсят.И после така я гледа, че.... Как, той ли ще е привлечен от Есма, моля ви се  Mr. Green И Есма не е привлечена от него, ама никак..Затова и тя го гледа по един такъв начин. Ох, най - сетне дойдоха тези мигове.
Браво на Демир. В днешната серия ми хареса това момче. "Представлението", което изигра на събранието заслужаваше поздравления.

Трбява да мине през отрицанието за да стигне до истината  Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 206
Дай боже всекиму такава любов и такива тръпки  Hug newsm51

# 679
  • Мнения: 640
Според мен безсънието на Селим е от чувство на вина към Демир.
Той е влюбен в бившето момиче на брат си и от там са и предразсъдъците.
Може би си мисли ,че Есма е все още влюбена в Демир  bouquet
Въпрос на време е и нашето момиче да осъзнае ,че е привлечено
от големия брат  Wink

# 680
  • Мнения: 1 501
Според мен безсънието на Селим идва от многото му проблеми в работата , заради покушението и т.н. Не мисля , че сега изобщо му е до това да мисли за Демир и неговите чувства. Селим просто действа първосигнално , прави това , което му подсказва сърцето , не мисли за последствия , за евентуален развой на нещата. Наистина може да се чуди дали Есма все още "обича" Демир , но по - скоро той не мисли в момента за това , а и искрено се надявам Есма да успее бързо да разсее съмненията му ако има такива Grinning.

# 681
  • Мнения: 640
Психиатърката точно това му намекна. Безсънието му е,когато е далече  от Есма.
Спокоен е само до нея.
Преди да се появят чувствата му към Есма ,при случай като днешния ,щеше да я
вземе в колата. Не я взе ,за да не се издаде.
Според мен не може да спи заради Есма.Влюбен е. Дали го осъзнава newsm78
Мисля ,че да Thinking Много са му скрупулите и предразсъдъците ,но
ще трябва да ги пребори. Да видим кога newsm78

Последна редакция: сб, 11 дек 2010, 09:05 от pavlinaio

# 682
  • Мнения: 206
pavlinaio много хубаво го каза   Hug

# 683
  • Кърджали
  • Мнения: 10 370
Много предразсъдъци ще трябва да пребори Селим.Не напразно при психиатърката той наблягаше на това, че тя е дъщерята на шофьора, че харесвала брат му. Все неща, които е трудно за него да преодолее. Зекерия ще трябва много да му говори на главата, за да не се отказва, ама то нали затова са приятелите...

# 684
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Незнам на Селим от какво му е безсънието ,от стрес ли,от работа ли,но знам като заспи кого сънува

# 685
  • Мнения: 1 501
Зекерия ще трябва много да му говори на главата, за да не се отказва, ама то нали затова са приятелите...
Понякога е много трудно да ти предлагат чаша вода , когато си жаден и да не я вземеш , такъв е и случаят на Селим Grinning. Иначе аз продължавам да си мисля , че безсънието на Селим дойде или се задълбочи около покушението и около проблемите с Литва. Той едва сега започна да се вглежда по - задълбочено в Есма и най - вече - сега го дават да я сънува и мисли за нея. Поне на по - предни серии аз не се сещам чак да са го давали в такива откровени моменти , защото едно е да си се усмихваш на някой и да ти е симпатичен , друго е да започваш да мислиш за него и да го сънуваш. Тук вече говорим за нещо повече от симпатия за това съм склонна да вярвам , че проблемите със съня на Селим започнаха от неприятностите около работата и покушението и по - скоро това му е "размътило" мозъка и в момент на отчаяние той се хваща за една красива мисъл - мисълта за Есма. Тази мисъл за нея вътрешно и неосъзнато го успокоява , дава му сили , изпълва го по някакъв начин. Аз разбирам нещата така , но за това е филм , всеки може да си интерпетира по свой начин събитията и най - вече героите .

# 686
  • Мнения: 640
Добро утро,дами!

Elizabett ,аз споделям това мнение, тъй -като Селим не спи от три нощи , а проблемите с фирмата са поне от 15 дена.Затова си мисля,че новото
чувство към Есма го е връхлетяло изневиделица и той не знае, как да се справи с него.
Наслагването на напрежение си оказа влияние. След като си признае ,че е влюбен ще заспи спокойно. Heart Eyes

# 687
  • Мнения: 1 501
pavlinaio , напълно е възможно да е от новото чувство , което започва да изпитва към Есма , но може би е всичко накуп - и проблема с Литва  и Есма ... Наистина стреса му е в повече на горкия човек. Може би скоро ще се насладим на повече романтични погледи и моменти от страна на двамата Grinning. Момичета , качена ли е серията от снощи вече?

# 688
  • Мнения: 206
снощната серийка може да се гледа няколко пъти  smile3521

# 689
  • Мнения: 640
Ели и аз чакам с нетърпение да прогледнат и двамата и да видим как ще стане обяснението. Heart Eyes Ще ми е интересно и реакцията на Бехие и Йомер. Mr. Green
Предполагам ,че Демир ще изпадне в потрес. hahaha

Цитат
снощната серийка може да се гледа няколко пъти 
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт