Каша, сок или пюре, МАЙчето ще избере?

  • 20 274
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21
Chori , и аз я поръчах прахосмукачката и ме увериха,
че доставката е безплатна, да видим.... Thinking
 

Белег от БЦЖ нямаме още , ама не беше ли след 6 - тия месец вероятността да се
покаже... newsm78 не помня вече при Криси как се стекоха обстоятелствата, само
помня че не я боцкаха пак.

Вчера ходих при педи да проверя зя ваксини, не стига че нямало, ами можело и да
не внасят вече, направо ме уби с тая информация и ако е така наистина, щото да
не забравяме в Абсурдан живеем, то ся кво праЙм.... Crazy


Извинете за циклама, ама така ми се получи....

# 31
  • Мнения: 17
Я и ние да се запишем в темичката, АниК благодарско за новата тема   bouquet

Змейче, Честити ти християнчета! Да са ти живи и здрави двете госпожици!

ileina, ние имаме червено петънце на рамото, предполагам че е от ваксинацията.

natalinik, Да е жива и здрава майка ти!
а цигането определено си заслужава боя  Peace

Болнички мами и бебчета, дано бързо оздравеете  Hug
Аз профилактично почнах да вземам Осцилококцинум, даже се запасих, че по време на свинския грип го бяха скрили изненадващо  Sunglasses

За излизането: и аз знам, че не се излиза в мъгла, а в дъжд на мен не ми се излиза, но вчера уважихме деня, но само за 20 минутки, че пак заваля  Sad

Иначе в нас си е студено - към 17 градуса, та вече сме на климатик и поддържаме 20 и е приятно, вечер го гася, че изсушава много въздуха.

# 32
  • Мнения: 195
Славче тъкмо щях да кажа, че за рождения ден 3 дни яли пили и затова те няма  Mr. Green
За БЦЖ - нямаме белег  Rolling Eyes
За студа - скоро ще изперкам, признавам си, лошото е, че като е гадно времето вместо да върша вкъщи каквото има за вършене ми е мрачно на душичката и нищо не ми се прави
Дудунски - ти май беше пуснала песничката за крокодилчето - любима ми е и на мъжо и само я припяваме  Joy уникална е
А Нат - мразя расизма и .....  Wink били са ме цигани като момиче и   #2gunfire и са ме и крали и  #Cussing out ще се въздаржа от коментар, но ех да имах танк...

Сега видях снимките от срещичката - много сладко се спи по корем в количка  Mr. Green кое е това сладурче

# 33
  • Мнения: 2
Ани, благодаря за темичката Hug
Когато и където кажете и ние ще гледаме да сме на срещата Simple Smile Вчера беше многооооо приятно Hug Добре, че беше Дудунски да снима Hug
Нари, надявам се бързо да се оправиш и дано Ати е добре.
На всички болнички бързо оздравяване!
За белега БЦЖ ние имаме.
Нат дано всичко се оправи с цигането. ЧРД, на твоята мама и да е жива и здрава, да се радва на внучета дълго, дълго...

# 34
  • Мнения: 40
Хоп, здравейте и в новата темичка Simple Smile.
Снимките от срещичката са страхотни. Направо идилия с толкова много бебоци  Hug . Надявам се за другата среща и ние да се класираме с нашия рошльо  Laughing. Аз да питам има ли мами, които да живеят в Люлин?

За ваксините - на нас от родилното на сам само Хепатитни са му били, че нали много се мотахме по болници и антибиотици, но от първата ваксина има едно като пъпчица на работо, която може и белег да остане може би.

Дано всички болнички бързо се оправят от тия гадни вируси. Нашият татко май синузит го тормози. Дано да му минава по-бързо, че ми е странно като се разминаваме като непознати вкъщи и седим в отделни стаи.  Confused

# 35
  • Мнения: 39
Няма да ви казвам откога съм се заканила да пиша и все не сколасвам...
То че накрая си забравих и мисълта...
За БЦЖ-то да кажа и аз , че ако сега нямат белег ще я бият повторно. Така стана и с Алек.
Нати, с теб съм каквото и да предприемеш с това мангалче. Писна ми от агресия по  улици и градини. Аман. В какъв свят живеем не знам и що за родители е нашето поколение. Алек вчера се прибира от градина и ми се оплаква как Митко го напсувал на майка  Sick Където не може да говори моя синковец, думичките така ясно ги повтори че щях да се удавя в мивката. Слава Богу той знае че не е правилно и осъжда поведението на другарчето си, но ...
Змейче, да са ти живи и здрави християнките   bouquet Готин женски отбор сте си вие.
Греенче, ти с моркови ли щеше да започнеш  newsm78 Аз пробвах и не се получи. Късмет на теб. Сега съм извадила тиква да видя как ще я приеме. Ако отново се цупи спирам с опитите до второ решение
Ани , аз имам въпросчета към теб, но на скайпа ще ти драсна. Казвай как да отслабвам, че...

# 36
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Змейче, честити християнчета  bouquet
Облаче, аз като съм била на годините на Алек съм научила от ДГ думичката "л**но" и прибирайки се в нас съм запяла, че "мама е л**но", в резултат на което майка ми остава с увиснало чене и ме пита, зная ли какво пея. Не помня какво съм отговорила, но имам спомен за добър пердах от тогава и се научих да не използвам думички, които не знам какво значат Laughing Това просто да ти кажа, че има и по-лоши случаи от Алек Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 553
момичета, благодаря за подкрепата и за поздравленията за майка ми Hug нямаше го малкия социопат - разбрахме се да пуснем оплакване до директорката и при следващо провинение ще го изключат  #2gunfire повече на футбол с нашитедеца няма да ходи. но не ми е разминало още - детето ми не е агресивно и незнае да се защитава. ани, ще го запиша и аз на таеклондо  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 143
Такаааа, аз днес не издържах, за пръв път ми беше толкова студено и пуснах климатика че беше 18 градуса станало, постоплихме се с беб, дано и дрехите изсъхнат по-бързо

Наталка, искам да ти кажа че аз на твое място нямаше да успея да се сдържа, хич ме няма да се сдържам и щях да го нашамаря цигането но вероятно след това щеше да ме пребие целия катун, то не си е работа хич. Да ти е живаи здрава майката  bouquet

Крисчана, песничката е страхотна и ние само си я тананикаме а бебето направо пощурява от кеф и в клипчето се заглежда Mr. Green Бебето спящо по корем в количката е мое, то стана пословично неговото спане хахахаха

Илейна, Ние белег от БЦЖ имаме, ама баткото е реимунизиран 2 пъти вкл ей сега пак защото мантуто му излиза винаги отрицателно, не е страшно

Луксче, дано не те е подкарал и теб гадния вирус Hug

Бръмче, дано се оправите за кръщенето. а Змейче, вашите снимки са страхотни, прекрасни госпожици и двете, а Бела как е могла да спи на тая патардия направо герой

Мариелка, и аз се радвам че се запознахме, твоята бебка е с много хубави сини огромни очички:) Дано се е успокоила вкъщи и да си е хапнала че в МОЛ-а не успя милата

Облаче, сега децата гледат ТВ, слушат радио и попиват всичко и после го употребяват там където си решат, вероятно учителките е трябвало да обяснят на малкия псувалник каква му е постъпката, ама добре че Алек е добричък и знае че не е хубаво за да не почне утре и той да ги повтаря тия неща

ох имаше и още дето исках да кажа ама пиша поса от 2 часа и изключих вече. Яд ме е че днес не излязохме заради един куриер дето чакам да не го изпусна а те сега ми се обадиха че щели да дойдат утре, пфуууууууууууууу

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Нати, то и нашата идея е уж мъж да го правим  Mr. Green Мъж ми вика - да не се учи да се бие, а да се пази  Joy

Малко оф-топик, ама да разкажа: на морето в хотела срещнахме едни приятели с момченце - 1 год. по-малко от Габи. Обаче това келеме хем лигаво, хем заядливо... Една вечер Габи и приятелско момиченце, с което си играеха страхотно, цяла вечер се оплакваха, че малкият келеш ги обижда и удря. По едно време идват Габи и келеша и реват. Питам аз Габи защо плаче, а той "направих нещо много лошо и ще ми се караш". Моят синковец, както си е кротък, му прикипяло, направил се на Хълк (естествено) и фраснал другото с юмрук в корема  ooooh! То гадно беше, че келешчето пък много сладко и малко, ама си беше гаменче де  Confused

Облаче, Вили не ме подхващай на тази тема  Mr. Green Вени, не съм се стопила, на кила съм си като преди да забременея, ама нещо фейса ми се е оцъклил (старост-нерадост) Crazy

Да обърна внимание на украсената първа страница - добре, че съм аз да копи-пействам на Славчето красотите  bowuu Joy

mariella2418, сега ще потърся гелчето за зъбки  Peace

Момичета, да се организираме за петък. Dudunski утре няма да може, а за къде сме без спящия красавец (Мишко спи по коремче, за който питаше) Пък и повече време има за оргазнизация, за оздравяване на болничките и се молим други да не се разболеят до тогава (вкл.каки и батковци)  Praynig
Ей, Деси, сега прочетох за куриера  #2gunfire, аз те смятах, че ще бачкаш  ooooh!

# 40
  • София
  • Мнения: 3 560
Греенче, ти с моркови ли щеше да започнеш  newsm78 Аз пробвах и не се получи. Късмет на теб. Сега съм извадила тиква да видя как ще я приеме. Ако отново се цупи спирам с опитите до второ решение

Вили, мисля с морков да почна. Планът е следния: първи ден 3 л. морков; за другия ден ще приготвя и морков и картоф чисти като ще дам първо 6 л. морков и ако на първа втора лъжичка почне да плюе ще дам чист картоф да видя там как ще е положението. Ако и това не хареса ще отложа за 6 навършени месеца. Още повече, че ако е вярно, че Ники има АД е по-добре да започна колкото се може по-късно.

# 41
  • Мнения: 40
Аз да се похваля, че Пламен си хапна цялото пюренце на обяд и не прояви особен интерес към млякото. Simple Smile Май сравнително лесно ще ни се получи заместването на обедното хранене с пюренце Simple Smile.

За отслабването - на менми е направо болна тема. Не само, че не съм си върнала килата от преди да забременея, а и съм заковала на едни 63кг и не мърдам от там каквото и да правя Sad .

# 42
  • София
  • Мнения: 735
Ани, благодарим за чудната страничка  Hug

Леле, мами, дано не се откажете от нас  Mr. Green днес с Габи спахме до 12.30  Joy (е, от снощи яде на 3 часа като новородено, ама....). Този дъжд така ме приспива, като тропа по металните части на балконите, че не мога да отлепя, явно и бебка така  Mr. Green

Деси, снимките са супер! Ти милата гушкаш чуждите бебета, а сладък Мишок спинка ли спинка Simple Smile

Нари, да се оправяш, не се давай на бацила!!!  Peace

Изи, и вие да оздравявате!

Натали, дано не се повтаря случката с онва ..... И да е жива и здрава майка ти!   bouquet

Вили  Hug  

Мисля след малко да се оправим и евентуално да излезнем за половин час, т.е. ако не вали супер много, де. Иначе за петък съм навитак. Като знам от по-рано, няма да спим до обяд и да пропуснем срещичката  hahaha

И аз ще погледна за БЦЖ-то, не съм сигурна дали се е появил белег...

Пенелопа, и аз си бях купила 3 кутийки Осцилококцинум миналата година (лек запас - докато бях бременна, че го нямаше по аптеките). И се замислих дали не е добре превантивно да вземем няколко пъти?!?

Дано не изперкаме в това смотано време, и още повече бебетата Praynig

Уау, ама сте много активни днес (докато си напиша поста - 3 нови отговора)  hahaha

# 43
  • Мнения: 36
Ох, момичета, а аз какво да кажа като Враца е известна с мъглите си? Тук от три дена не се е вдигала мъглата и е около 10 градуса...за какво излизане говорим. Решила съм утре да го изкарам поне за половин час независимо от условията, само ще изчакам да не  е чак проливен дъжда. Иначе как ще свикне постепенно с падащите температури?!
Май у нас държа доста топличко на фона на вашите 20-21 градуса Simple Smile Ама какво да направя като ми е студено? Тук е 23-24 и аз и бебока сме по анцуг, отдолу с по една тениска/боди, всичко памучно. Вашите как ги държите облечени?

# 44
  • Мнения: 40
Вкъщи е около 21 градуса днес и Пламен е с боди с дълъг ръкав и блузка с дълъг ръкав отгоре, чорапки и долнище на анцуг. От време на време се опитвам да му сложа някакви тарлъчки обаче той не търпи особено такива неща по краката си и бързо ги сваля с ритане.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт