ЮНИ е още далече, но двете чертички са факт вече!

  • 18 880
  • 617
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 370
Аз пия всеки ден фреш от цитруси. Все още се чудя дали да пия фолиева киселина!? Корема ме боли ежедневно. Не е някаква остра болка, но някак си го усещам по натоварен. Апетит имам. Само вкуса в устата си усещам малко по различно. И миризмите също ги усещам по силно.
chin , радвам се че напомни за маслото на Икаров. Мисля че е доста добра идея. Аз си бях купила сусамово лятото и го ползвах като слънцезащитно средство. Ти кое точно имаше в предвид? За миналата бременост ползвах един крем на Виши, но тогава не бях толкова добре запозната с тайните съставки на козметиката.

# 61
  • Мнения: 2 456
Ани, аз това имам предвид. тук
 
Имам въпросче, нормално ли е да имам леки придърпвания,слаби болки, потупвания под пъпа и около матката. Ще кажеш ми трепва матката  newsm78

# 62
  • Мнения: 67
chin, аз имах болки, все едно ще ми идва  Peace

# 63
  • Мнения: 1 085
Ами и аз да се запиша тихичко.Тази вечер видях двете чертички.Не смея да се радвам много за да не стане като миналия път.През Април също имах 2 чертички и след 4 дена ми дойде и бях много разочарована.Имам болки все едно ще дойде.Днес ми беше датата на М. но нищо нямам .По принцип ми е като часовник.Много ми се гади направо ми е до гърлото. Sick
Дано си бременеем заедно.Целувки от мен.

# 64
  • Мнения: 2
Здравей Bunny,
Аз в дните когато очаквах да ми дойде, една вечер се събудих с ужасни предменструални болки и бях сигурна, че като стана и ще ми дойде. Но това не се случи, и на следващия ден направих тест -  беше полжителен. А ти вече си ги видяла чертичките Simple Smile. Честито и стискам палци да си добре

# 65
  • Мнения: 100
Здравейте на всички бъдещи и настоящи мамета, аз от два дни се мотам по темата и се колебая дали да се включа или да поизчакам поне още два-три дни. Естествено не можах да се стърпя и тази вечер като се прибирах от работа взех един тест, който мислех да направя утре сутринта, но отново не устоях и ето че само преди 3-4 часа видях това EFP (втората беше доста бледа), но ....... все пак чертичка. Все още ми е доста шеметно, въпреки че си е съвсем планирано, но тъй като се получи още през първия месец на опити, не че предишния път не беше така. Охххх увлякох се извинете, желая на всички лека и безпроблемна  preggo и накрая по едно (а защо не и по две) stork-boy или  stork-girl всеки му според желанията  Wink

Последна редакция: вт, 12 окт 2010, 00:44 от misi

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Здрасти и от мен!
След доста дълго чакане и аз се записвам тук, днес ненадейно тестът светна с две избождащи очите чертички.  Mr. Green
По мои изчисления терминът трябва да е 11.06 (май все такива + 06.06 сме се събрали засега).
Имаме вече една девойка на 5, която също е много щастлива и веднага раздуха "голямата тайна" на най-добрата си приятелка, даже име имаше подготвено.  ooooh!

Честно казано, идва ми вече да подреждам стаята и да купувам разни работи (не, че има нужда). Количката вече е в коридора hahaha (беше за друго бебе, но си намериха друга количка и ме домързя да я прибирам)

# 67
  • Мнения: 175
Здравейте  и от мен   smile3525  и аз като вас видях  EFPи по мои сметки термина ми е на 11.06 Това ми е втора бременност ,първата за съжаление  беше неуспешна.На вси4ки бремелинки желая лека и успешна бременност  preggo и на финала много сладки беб4ета Praynig

# 68
  • Мнения: 175
 Shocked маи сме се трудили по едно и също време за бебоци Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 984
Ех, че хубавооооо  Hug колко нови момичета са се появили.
Честито на всички видяли 2 чертички.
Аз съм с термин 19ти  Mr. Green
Да споделя - днес бях на лекар и казаха, че лекарствата които съм пила няма да са проблем  Praynig
Чак след 3 седмици съм на преглед...
Днес се обадихме на нашите и малчо по телефона обясни как ще става батко /това беше съобщаването/, но майка ми не го разбра или май си помисли, че се шегува  Joy
И после и аз съобщавах...

# 70
  • Мнения: 4 370
chin ,не знаех за това масло, ще го проуча, но ми се вижда добра идея. Благодаря ти!
За коремчетата е нормално да усещаме подръпвания... аз дори се шегувам че бебето рита вече.  Laughing
Радвам се че отборът ни се увеличава!

# 71
  • Града без гарги :)
  • Мнения: 5
аз май ще напускам темата , не се видя нищо на ехографа и теста този път беше отрицателен , такова нещо не ми се беше случвало , а цикъл още няма/8ми ден/ симптомите са си тук ........дано не е нешо сериозно . Лека и успешна бременност на всички! Е аз ще помечтая още малко Simple Smile

# 72
  • Мнения: 2 456
Eх, колко се радвам, че темичката се пълни....
За ПМС - Бъни, не се притеснявай, в деня в който трябваше да ми дойде, БТ дори падна, имах болки в кръста, в корема, все едно всеки момент ще ми дойде, направих си теста от тези за овулация само за да съм сигурна, че няма нищо и въобще не се надявах, мислех да пия АБ за цистита, който ме беше подгонил, а то веднага се появиха 2 наситени чертички.
И за мен това е втора бременност, първата неуспешна, но този път вярвам, че всичко ще е наред....

# 73
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен!
И аз имам придърпвания ниско долу от време на време, но леко. Мисля, че е нормално. Аз преди да забременея си хапвах повече, а сега нещо не ми се яде. Изкарах стомашно-чревния вирус преди 2 седмици и от тогава все спазвам диета - солети, сухари, картофи, печени меса и други такива храни. Искам да хапвам по-разнообразно, но като смеся през деня мляко, плодове и например някакво ястие с домати или пипер, и нещо ми става на стомаха. Не ми се гади и не повръщам, но често имам разстройство. А уж ми мина вируса. Но стомахът ми сякаш не може да се оправи. А така искам да се храня разнообразно - плодове, зеленчуци, мляко.
И аз пия само фолиева киселина. Като отида след 2 седмици пак на преглед ще питам за витамини.
Вечер съм доста уморена и ми се спи повече, но рядко си лягам преди 12 ч. Докато се приспим с дъщеря ми и то станало полунощ. Сутрин едва ставам за работа и цял ден съм smile3507.
Лек ден на всички и много усмивки.

# 74
  • Мнения: 984
bibilana дано не е нещо сериозно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт