Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 94

  • 22 651
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 262
Здравейте всички. Все ми се струва, че това не е Ендже. Да погледнем и снимката на предишната страница - Ендже не е с рокля с гол гръб.

# 721
  • Мнения: 0
Лусими, извинявай мила, не видях, че и ти си го написала Praynig  bouquet

Няма страшно, Ради, при мен връзката е толкова бавна, колкото през летния сезон на КПП Кулата. Едва успявам да поствам.
smile3532 smile3532 smile3532Направо ме разсмя, след тези ужаси  love001

# 722
  • Мнения: 0
Дами, просто Серхан Яваш е голяма работа!Само присъствиетому във фрагментите е върховно! да му пожелаем пълен успех!

# 723
  • Мнения: 9
Коя е всъщност е истинската опасност, дебнеща майка и дъщеря, които се опитват да се върнат към живота?"[/i]

Ето тук се крие нещо!!!

Тъй като подготвям и новата тема, и изоставам с коментарите и анализите. Истинската опасност, дебнеща майката и детето е тяхната раздяла. Точно това изречение ни подсказва частично някои действия във фрагментите. Сцената пред къщата на Харун с бавачката, летището и Едже, самотната майка, чакаща под дъжда ...

# 724
  • Мнения: 0
Коя е всъщност е истинската опасност, дебнеща майка и дъщеря, които се опитват да се върнат към живота?"[/i]

Ето тук се крие нещо!!!

Тъй като подготвям и новата тема, и изоставам с коментарите и анализите. Истинската опасност, дебнеща майката и детето е тяхната раздяла. Точно това изречение ни подсказва частично някои действия във фрагментите. Сцената пред къщата на Харун с бавачката, летището и Едже, самотната майка, чакаща под дъжда ...
Да Мокси, и аз затова си мислех, но някак си не ми се искаше да бъде това newsm78 newsm10 newsm10 newsm10

# 725
  • Мнения: 0
Здравейте всички. Все ми се струва, че това не е Ендже. Да погледнем и снимката на предишната страница - Ендже не е с рокля с гол гръб.


Тя е. Облечена е с потник с гол гръб и  камуфлажен сукман.

# 726
  • Мнения: 3 203
Дами, просто Серхан Яваш е голяма работа!Само присъствиетому във фрагментите е върховно! да му пожелаем пълен успех!
newsm10 newsm10 newsm51 newsm51 newsm10

# 727
# 728
  • Русе
  • Мнения: 2 292


Естествено,иска си детето!

# 729
  • Мнения: 315
Здравейте всички. Все ми се струва, че това не е Ендже. Да погледнем и снимката на предишната страница - Ендже не е с рокля с гол гръб.


Едже е!!
Тя е с някакъв каумфлажен гащеризон и от този ъгъл не се вижда ,че е с една и съща дреха.!!

На мен ми прави впечатление ,че Харун е с тази риза /раираната/ и тогава ,когато се прегръщат с Еда,  и когато отвежда Ямур.!!
Аз все се надявам тези ужасни кадри на летището да са кошмари на Еда.Обаче защо в нейните кошмари присъства Едже , няма логика. По вероятно е да бълнува Мелда /както ние си коментирахме при предишните фрагменти/,а не Едже.

# 730
  • Мнения: 0


Естествено,иска си детето!

Да не го беше записвала на името на Толга!

# 731
  • Мнения: 0
Здравейте всички. Все ми се струва, че това не е Ендже. Да погледнем и снимката на предишната страница - Ендже не е с рокля с гол гръб.


Едже е!!
Тя е с някакъв каумфлажен гащеризон и от този ъгъл не се вижда ,че е с една и съща дреха.!!

На мен ми прави впечатление ,че Харун е с тази риза /раираната/ и тогава ,когато се прегръщат с Еда,  и когато отвежда Ямур.!!
Аз все се надявам тези ужасни кадри на летището да са кошмари на Еда.Обаче защо в нейните кошмари присъства Едже , няма логика. По вероятно е да бълнува Мелда /както ние си коментирахме при предишните фрагменти/,а не Едже.
дарлинг! Просто губиш баса!

# 732
  • Монтана
  • Мнения: 305
Не ви ли се струва,че изпускате думите на Мелда-куршумът в Еда не е бил изваден,защото е бил на опасно място!Съдейки от кървавото петно върху нея,когато я вкарват в линейката,куршумът трябва да е близо до сърцето....
Така,че може да е права г-жата,която свързва с генетичната болест....Не мислите ли?

# 733
  • Мнения: 27
Добър вечер, компания! От тези два фрагмента и резюмето настръхнах от ужас, та ми трябваше малко време да се поокопитя и да помисля какво всъщност става. Г-жо Броненосец, приемете моите най-искрени благодарности и признателност. Както винаги навреме идва Вашата помощ. newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 734
  • Русе
  • Мнения: 2 292


Естествено,иска си детето!

Да не го беше записвала на името на Толга!
Еда нямаше друг изход. Тогава. А и Толга не е в нейния живот вече?! Докато Харун има шанс за нов живот, с Едже. Защо му е Яамур?

Общи условия

Активация на акаунт