Вятър духа, дъжд вали, ФЕВРУАРЧЕТО измисля куп бели!

  • 44 340
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 543
Здравейте, мили момичета!

Дез, благодаря за окуражаването!

Тино от 01.12 ще е ученик в детската градина и в тази връзка да ви попитам - какви са тези коластри, ЗЕ, клееви тинктури и т.н., които давате на малчуганите? Ще ми се да го засиля с нещо, та да премине по-лесно болестите, ако изобщо това е възможно.....

Давам му от витамините на Ями беарс, много ги харесва, и си мисля, че има ефект - детето почна да се храни, естествено гледайки Том и Джери, но все пак се заседява на едно място и отваря устата, под непрестанното "Дъвчи, дъвчи, дъвчи, гълтай, гълтай!"

# 16
  • Мнения: 88
Запис и от мен
Кат  Hug
 Вал за теб специално Вятър духа, дъжд вали, СЛЪНЦЕТО ще се покаже за ФЕВРУАРЧЕТО - НАЛИ!

Вятър духа, дъжд вали, СЛЪНЦЕТО е скрито във мъгли, а ФЕВРУАРЧЕТО измисля куп бели!  hahaha

Готи това с "дъвчи, дъвчи..." при нас е съпроводено с "гълтай, гълтай,.............хаде де глътни го" Може по 1 час да си държи една хапка в устата и накрая и изтича без да е глътнала нищо.

# 17
  • София
  • Мнения: 747
http://pomaga.com/aquasource-produkti/details/26/6/hrani-ot-akva … -imunnata-sistema

http://pomaga.com/aquasource-produkti/details/18/6/hrani-ot-akva … kolastra-kolaktiv

Готи, това са. Аз миналата година също давах на Георги в продължение на 4 месеца- от ноември до февруари. За целия период имаше само една настинка.
Вчера си взех лист с дистрибуторски номер от нашата лична лекарка. Почти всички лекари, които пердписват и хомеопатични имат такъв номер. С него от склада ги вземаш без никаква надценка.

# 18
  • Мнения: 180
Аааа Готи,да не съм чула,че Тино не яде!
В Елена на ресторанта като видях с какво количество храна го натъпкахте милия LaughingА той толкова изпълнително си дъчеше и гълташе Grinning Стела яде по една шепа храна и казва -"Нахранена съм"След този отговор нищо повече не може да и влезе в устата(освен шоколадов десерт)
И аз се зарибих по ЗЕ и коластрата,но засега се въздържам.Хом-патката Laughingни даде едно чудодейно топче  и сега каза нищо друго да не и давам.При нужда само да дам още едно  и това е. Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 543
Ели, върна ме на чудесно място! хихихихи супер беше!

Какво е това чудодейно топче?

# 20
  • Мнения: 543
Чари, нашият лекар не е хомеопат и не знам дали ще има лист с дистрибуторски номер. Ако не мога да намеря такъв, къде другаде да ърся? имаш ли идея? И каква е горе-долу цената без надценка, че тия 87 лева за коластра ми идват в повече?

Чудя се също така може ли да си купя само едното от двете - все пак съм в неплатен отпуск и е трудно с парите.  И кое е по- добре да давам и от кое да се лиша? Клоня към ЗЕ, защото Тино още си суче, и то определено вече се приближаваме до човешката коластра, тъй като суканията намаляха до към 3 за 24ч.

Благодаря за отговорите.   bouquet Heart Eyes

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 96
Имам някакви мътни спомени, че macipici стана дистрибутор на ЗЕ, ама може и да греша.
Аз също не давам нищо, само когато хомеопата ни каже, пием Инфлуенциум, С(1), С(2) и Хомеожен. Сега Вики пак е на Инфлуенциум, че след 9-дневен яслен рекорд пак е болничка.
По въпроса за храненето, мога да ви кажа от личен опит, че като дете бях страшно злояда именно заради постоянното "Яж, яж" на майка ми.
Слънце, това второто заглавие със слънцето е трепач!

Не мога да не ви покажа една весела поема от Максим Асенов:


СНЕЖАНКА И СЛАДОЛЕДЪТ
Максим Асенов

Слънцето пръска жар и на сянка.
Мира не дава то на Снежанка.
Тя е на гости на своята леля –
в село пристигна още в неделя
и се затюхка за сладолед.

Някои викат:
– Нямаш късмет!
Други пък бърчат своето чело:
– Тук не е София.
– Тука е село.

– Село? –
тя кима. –
Туй е известно.
В село отглеждат жито и чесън.
Сеят пшеница и слънчоглед.
Ала не сеят ли тук сладолед?

– Как да го сеем?
– Ние сме прости.
– Ние посрещаме столични гости.
Сели сме жито, сели сме лен,
ала не знаем сладоледът студен
как се засява и как се копае.
Ха, разкажи тази тайна каква е!

Бърчи Снежанка замислено чело:
– У-у-у, че сте прости! Хора от село.
Вземате захар – цяла паница,
и я засявате вместо пшеница.
Сетне засявате бучици лед
и избуява бял сладолед.

– Браво, момиче! –
те й подават
пълна паница със захар
– Засявай!
– Ето и кофа пълна със лед –
сей и жъни си, и яж сладолед!

Тръгна да сее тя сладоледа.
Младо и старо излезе да гледа.
Старците цъкат с уста и намигат.
Тичат, подсмърчат край тях дечурлига.
Гледат момичето важно как сее
и си представят как се люлее
цяло море сладоледени чашки,
как си похапват всички юнашки…

Свърши момичето свойта сеитба –
време ще дойде и за беритба.
Ала Снежанка е умна и знае –
трябва след седмица да го копае.
И подир седмица грабна мотика.

– Браво, момиче! –
всички й викат.
И се подсмихват. И си намигат.
Тичат след нея орляк дечурлига.

А подир месец със сърп във ръката
тръгна да жъне тя със децата.
Крачат край лена, край слънчогледа.
Няма и помен от сладоледа.

И се надига в нея обида.
Всичко обраснало във паламида.

Сред паламидата някакъв чичко
спрял и ги чака с бяла количка.

Вика им:
– Идвайте! –
И вдига юнашки
пълни догоре сладоледени чашки.
Гледа Снежанка към чичкото, гледа:
сигурно той е обрал сладоледа.

 Grinning

П.П. Хей, как се измъквате само с по едно   Simple Smile

# 23
  • Мнения: 88
Кат много весело стихче, не бях го чела до сега.

# 24
  • Мнения: 105
Хайде и от мен едно записче в новата тема.... bye Дано да я напълним само с хубави новини  Hug
Сенди - честит рожден ден, мила newsm51 Да си жива, здрава, много обичана и обгрижвана от двамата мъже в живота си!  Пък като се напразнуваш вземи пусни някоя снимка на зетя - сигурно много е пораснал Андрешко...? Hug

Аз давам едно сиропче "Апетон" - но нещо не виждам кой знае какъв ефект и ще го сменям newsm78

Ади - не се притеснявай, че още не го усещаш бебо....при всички жени чувствителноста е различна и затова Hug   Щом на прегледа е бил добре мишока - значи всичко е ОК!
Да ви се похваля...днес купих на Габи страхотни гумени ботушки и то само за 6лв. Ако някой има нужда да свирка - ще дам координатите на магазина.

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Катче, много е забавна поемата Simple Smile Хареса ми.

Готи, честито за яслата.
И Емчето е приет, тръгването му ще е към края на ноември вероятно.

Хубава вечер bouquet

# 26
  • Мнения: 81
 Ето ме и мен в новата темичка.
Покрай това местене напред назад толкова рожденни дни съм пропуснала...
Честит Рожден ден на всички малки и големи които празнуваха последните дни bdbaloni!
Добре дошъл и на малкия Даниел на Lady V ! Да е здравичък и да радва много мама и татко !

Ние сме вече в Италия и скоро започваме новия сезон. Всички сме добре. Дани за сега няма да го давам на градина, но ако понаучи малко италиански може и да го пуснем догодина.
Към майките  с опит - разкажете ми малко за тази криза на 3-тата година или периода на осъзнаване на индивидуалността.
Прегръщам ви  Hug

# 27
  • sofia
  • Мнения: 482
Добро утро и от мен в новата тема!

Първо да честитя на Лейди радостта! Нека Даниел да расте  здравичък, щастлив и безгрижен!Честита племенничка и на Ади! Да расте и тя здравичка и много щастлива!

Сенди, ЧРД макар и с малко закъснение. Да си много щастлива и обичана!

Готи, аз ще ти пиша на лични за АКвасорс. Wink

Ние миналия уйкенд бяхме на тиймбилдинг в долината на река Искър. Беше невероятно красиво местенце - малко снимки...

х. Пещерен дом                    Долината на р. Искър                                                            пещерата
  

един  фотомодел


още малко тук

Хубав ден!

# 28
  • Мнения: 307
 smile3523

Кат
, благодаря за темичката , а на Слънцето за заглавието   bouquet  bouquet

Сенди , честит рожден ден !!! newsm51

Аз съм малко болна , вече трети ден съм с хрема  Confused, децата иначе са добре .Чета за изпит по Финанси , другата събота да ми стискате палци  fingerscrossed
После повече , че сега ще приспивам дребните  Heart Eyes

# 29
  • sofia
  • Мнения: 482
Пак аз.
Видях, че днес има рожден ден и Зузулина. И в този ред на мисли се сетих, че и Блажко на Евелина има рожден ден.
Макар, че не пишат вече тук, да им честитя рожеднните дни - на Блажко желая щастливо детство, а на Зузулинката - здраве и любов!

Общи условия

Активация на акаунт