Татковци, опитвали ли сте кърма?

  • 6 064
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 382
Не е и не иска да опитва  Mr. Green

# 61
Не нашият татко не е опитвал,колкото и да се опитвах да го убеждавам-не иска!

# 62
Az lichno sum ia opitval dva ili tri puti beshe sladka Simple Smile  Party
probvaite be hora decata vi ot tova rastat zdravi   Laughing

# 63
  • Мнения: 644
Не,не е.Много е гнуслив   Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 607
Не е  опитвал.

# 65
  • Мнения: 1 215
А моят беше за една седмица тук и веднъж като се къпахме заедно така блаженно си засмука Mr. Green Mr. Green, че чак трябваше да го възпра. Ми така де, на детето от манджата да взима Naughty Grinning

# 66
# 67
Аз съм пробвала. Исках да знам какво да вам на детето си. Тате обаче отказа, отказва да пробва даже адаптираното мляко и пуретата за Криси.

# 68
  • Мнения: 1 047
Опитах още в самото начало.Рядко,сладникаво на вкус.Голямо усилие беше обаче да смуча.Чак се чудех как малките успяват,а аз съм забравил newsm78.Редовно изсмуквах остатъка.Действаше ми възбуждащо. Embarassed

# 69
  • Мнения: 998
Действаше ми възбуждащо. Embarassed
Споко, не само на теб Laughing, макар че тук май не видях друг подобен отговор Wink

# 70
  • Мнения: 130
Опитвал съм и още как!!! Последния път даже докато с жена ми  luvbed бях облян с тая течност живителна  #Crazy Даже направо си бях изкъпан Twisted Evil

# 71
  • София
  • Мнения: 4 966
На Нова година ми се препълниха,та се наложи да изцедя-та мъжо изпи 2 чашки:)))Уж му хареса....

# 72
  • Мнения: 670
probvaite be hora decata vi ot tova rastat zdravi   Laughing
thumbsup

# 73
  • София
  • Мнения: 6 743
Моят мъж отказа категорично  Laughing, въпреки, че не съм сигурна дали не е опитал  Joy

# 74
  • Мнения: 3 042

 Thinking Е как да пробва като отдавна ми спря кърмата? А докато имах кърма  Naughtyне е пробвал.

Общи условия

Активация на акаунт