РУСЕнска есен

  • 35 735
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 250
Има група във фексбук?Пропуснала съм го?Как става одобряването?
Прати ми мейла си на ЛС и като станем приятелки във ФБ, ще ти пратя покана за групата  Peace

# 16
  • Мнения: 14 133
Чочиии, каква есен в Русе  newsm78 ние нямаме такава екстра като есен и пролет  Mr. Green то само зима и лято - студ и жега Simple Smile
hahaha Тя зимата почти дойде.  Joy

# 17
  • Мнения: 61
Наистина дойде зимата! Майчета, очаквам Вашите предложения откъде да купя зимно яке на малката! Вчера ходих на 3-4 магазина но няма нищо подходящо! Дали защото много бързо стана студено и не са зареждали!

# 18
  • Мнения: 7
привет и от мен Simple Smile
зимата дойде с пълна сила:  http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3316231       ooooh!

# 19
  • Мнения: 14 133
Наистина дойде зимата! Майчета, очаквам Вашите предложения откъде да купя зимно яке на малката! Вчера ходих на 3-4 магазина но няма нищо подходящо! Дали защото много бързо стана студено и не са зареждали!
Изненада ги зимата.  hahaha

# 20
  • Мнения: 657
Усетихте ли земетресението  ooooh!   Аз бях на компютъра и го усетих, погледнах веднага полюлея дали се клати Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 7
днес пак ли е имало земетресение?!  Shocked ..нищо не съм усетила, хем сме на 7 ет.

# 22
  • Мнения: 657
Аз споделих за снощното към 23ч

# 23
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
 Влизам набързо да помоля за един стиснат палец.. Confused утре имам изпит по маркетинг.....дано се справя.. Whistling   за завършилите РУ доц.Вълчев ще ме препитва  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 71
Има група във фексбук?Пропуснала съм го?Как става одобряването?
Прати ми мейла си на ЛС и като станем приятелки във ФБ, ще ти пратя покана за групата  Peace

Може ли и аз да ви стана приятелка?!  Blush

# 25
  • Мнения: 7
ооо, devi4ca, късмет Simple Smile  Praynig

# 26
  • Мнения: 250
Има група във фексбук?Пропуснала съм го?Как става одобряването?
Прати ми мейла си на ЛС и като станем приятелки във ФБ, ще ти пратя покана за групата  Peace
Може ли и аз да ви стана приятелка?!  Blush
Разбира се  Peace

# 27
  • Русе
  • Мнения: 659
Влизам набързо да помоля за един стиснат палец.. Confused утре имам изпит по маркетинг.....дано се справя.. Whistling   за завършилите РУ доц.Вълчев ще ме препитва  Mr. Green
Стискаме палци Praynig

# 28
  • Мнения: 820
Здравейте  Hug чудесна темичка!   bouquet

# 29

Общи условия

Активация на акаунт