Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 310
Миааааа - благодаря за прекрасната темичка   bouquet....Много ми е носталгично нещо! Като си спомня миналата година по това време се излежавах по цял ден в чакане на някакво гнездене да ме хване  Laughing или някакво бебе да се роди  Mr. Green

Да ви кажа, ако къщата ми беше по-голяма и аз бих направила рождения ден в нас. Мисля, че това е най-подходящо за тази възраст, но за съжаление няма място. Затова в един ресторант с детско кътче за няколкото дечица, които ще присъстват за цвят.

Маргаритке -  направо страхотна е идеята с кошницата с щипките, благодарение, на която в момента си пиша поста на спокойствие omm


Егати и студа значи cold

# 16
  • Мнения: 418
Миа   bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes за новата тема. Стихчето много ми хареса, направо ми текнаха сълзички  Peace

Стели, Тина и ние с Тони така спяхме до преди 2 дни  Peace Кашляше много като го оставя на равно... Не съм спала от поне две седмици нормално, а само на пресекулки  Peace но сега ще си наваксам  Peace

# 17
  • Мнения: 307
Момичета мерси за съвета. Тази вечер ходихме до била и купих кутия Фризо. За пръв път от 2 месеца Митко пи мляко. Цели 120 мл АМ си изпи, което е изключително много за него ( като се има предвид, че от около 2 месеца ако изпие 60мл АМ вдигах купон). После хапна и малко супа и това беше за вечеря.

Днес му купих тренировъчна чаша на бертони с твърд накрайник. Ама още не може да зацепи как се пие от нея.

# 18
  • София
  • Мнения: 588
 smile3501  love001 newsm51  mrstraetz  ЗА МИА! СТРАХОТНА ТЕМА И СТИХОТВОРЕНИЕ Wink, НИЩО НЕ ПРЕЧИ И ДВЕТЕ ДА СИ СТОЯТ НА ПЪРВА СТРАНИЦА

Сега и аз да попиша!  Simple Smile

Джулия  newsm51 Тук съм! Просто последните дни водех АДИ при свекървата уж да свикват една с друга! Абе Ади нека свиква, ама аз пусто не мога! doh  И също правим стаята, коато много ме тормозеше, че стои на мазилка. Имаме паркет и наполовина налепени тапети. Слагам един креват и едно малко гардеробче и приключвам!  Crazy

И другото е, че по цял ден гледам онлан магазини и си пазарувам! Simple Smile Дадох 300лв за 5 чифта маратонки Наѝк, Адидас, Фила и Пума! Но още не съм ги получила! Mr. Green Сега избирам якенце и харесах такова за зимата, както две пижамки от Асда и трите 26лв. Та такиви мити работи! Mr. Green
Елвирка Хеѝѝѝѝѝѝѝ, приятен Тиѝм Билдинг...Да си изкараш добре. Освен за татито ви и за теб, ще е изпитание без Плами! Wink
Стеле Добре дошли от гадната болница! Hug Хаѝде дано всичко е зад гърба ви! Hug
За сега толкова от нас! Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 97
ПРИВЕТ МРИВЕТ- голямо благодаря за темата на Мия - колажа е прекрасен и ме е яд че се замотках да кача снимка.

Днес чух неприятни слухове, че зимата ще е много тежка и студена.......дано са сбъркали, но казват че Гълфстрийм се е забавил и това ще доведе до яко студ.

Кики - бравос за стаята - време й беше. Макар че предполагам зимата Ади ще си спи при вас. Иначе голямо топлене ще падне. Дай да си организираме посещение при Лазар през някой уикенд, че да се видим. Кога тръгваш на работа ?

Lilo......- чувалчето което аз взех е подобно на тези, които Синапова е показала в Пакостник. Единствения проблем се очертава това, че се стеснява мястото в количката и съответно Дари помрънкваше . Иначе ми хрумна, че ще може да се използва и като спален чувал ако се наложи да спим някъде на по-студено......или на палатка   Mr. Green

Този месец съм много доволна че взех и майчинство и заплата  Laughing.............лошото е, че си бях набелязала доста неща за купуване и половината пари заминаха вече. В Карфур има хубаво дамско бельо и се пообзаведох, а цените са повече от прилични.

Днес най-сетне мойто чаве схвана как да действа с рингчетата на шиш - поумнява очевидно  Mr. Green Все повече успява да прави разни неща , а с мъжо и се радваме с едно такова глупаво умиление, което спохожда май повечето родители.

Отивам да гледам филмче в леглото. Лека нощ на всички.

# 20
  • София
  • Мнения: 307
хелоу, прибрах се, жива съм, уж съм здрава  Mr. Green беше си доста екстремно, едвам успях да си нагушкам детенцето и стана време да го слагам да спи, утре ще наваксвам Mr. Green

лека от мен, дано не съм първа пак на "доброто утро"

# 21
  • Мнения: 386
Привет ви,
синапова , вместо килим застлах т.нар. олекотено одеало (вата в хасе), твърде ползвано и затова подходящо изтънено.
Кърменето за мен е мързел,  удобство, спокойствие . Винаги и в миг мога да нахраня и успокоя , макар много да ме хапе напоследък, даже до кръв.  Не искам да го отбивам зимата-  надявам се даборим по-лесно болести. Улеснение е и при честите пътувания надалеч.  И това блажено милване и гушкане.. абе, ако ме отгризе, то е, защото аз се кефя.
Една любопитна тема за дългото кърмене
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=531034.0

Днес чух неприятни слухове, че зимата ще е много тежка и студена..
Ако е така, който се топли само на ток, лошо!

# 22
  • Мнения: 307
Добре де не се ли събира това олекотено одеало като пълзи

# 23
  • Сливен
  • Мнения: 203

Добро утро!6+ Heart Eyes
Ние сме си станали от 6 и вече направо си е обяд за нас.
Нещо с тези покупки ми разстройвате настройката Mr. Green - бях решила да не си купувам нищо този месец /като изключим една чанта от онзи ден, че много ми хареса и тъкмо ми пасна, нищо че нямах нужда от нея, ама пък като търся не намирам Embarassed - това обяснявах на половинката защото сгреших и му казах за решението си нищо, ама нищо да не си купувам този месец Naughty/ Mr. Green.
Нещо се поуспивате като за събота точно Wink.
Аз мислех да ходя на гости на сестра ми следобед, ама май ще събирам багажа още отсега, там поне има кой да я разнася дребосъчка.
Миме, с тези рингове се сетих, чие имам една симпатична играчка , но кръговете при нея се разглобяват дали не е дошло време да я вадя newsm78.
Понякога имам угризения за малката - на каката всичко й беше ново, а на нея "втора употреба" Mr. Green, ама като са запазени и хубави неща - какво да ги правя?! Всъщност предимството е, че нищо не търся и не купувам на всяка цена, а само като харесам Peace, направих вече реклама на икономиите при второ дете, мога да отивам да стягам багажа Mr. Green=
Ейй, пет пъти редактирах добавките на Мая, много порасна това дете навсякъде стига!

# 24
  • Мнения: 105
Благодарско за темичката  Hug   bouquet Много са сладки малките и стихчето е супер  Hug
Ние сме 11 100 кг и 78см  Shocked много килца ми се виждат Rolling Eyes и зъбки си имаме  newsm44
аз май бях казала
Това е за сега че малкия ме зове-после повече Simple Smile
Лек ден.

# 25
  • София
  • Мнения: 88
Гледаааах, гледааах, но по-хубави човечета от ноемврийските не видях.
Погледа ли ми е дефектен или няма по-хубави?
  love001
Моля мамите, ползвали клеева тинктура да ми кажат как, къде, по колко, и т.н., че тази хрема вече не знам как да я преборя. Вече Рая като ме види с помпичката за нос и изпада в ужас.

# 26
  • Мнения: 59
Поразгледах няколко, за да мога най-отговорно да заявя, че това е най-красивата тема! Оформлението, колажа..всичко, специални поздравления на Мия (доколкото разбрах, ако и други имат заслуги и за тях Winksmile3501 newsm74 ... И за хубавите човечета потвърждавам!  Wink

# 27
  • Мнения: 3
Здравейте и в празничната тема, само с позитивни постове да е пълна!

Вече имаме и горни зъбки Simple Smile навръх 11-та месечинка  party023.

Стеле, много тежки са тези моменти да гледаш детенцето си болно, но дано не се налага на никой да престоява в болница, от тук нататък само усмивки и игриво пламъче в очичките на дечицата ни.

J.R, рецептата е 5-10 капки клеева в 10 мл физиолог. разтвор. (за малко дете мисля е добре 5 капки в 10 мл); по 2-3капки, 4-5 пъти дневно. Ако искаш редувай така приготвените капки със сребърна водичка, пак разредена с физиологичен разтвор. Аз до сега не съм слагала на Радослава клееви капки, но ги ползвам за себе си.

Renew, много интересна статия, аз се замислям до кога да кърмя, вероятно ще е до пролетта. За по- дълго ще видим, не съм твърдо решила дали да спирам. И в тази връзка, Вес кърменето се отразява различно на всеки, аз съм - 3 кг от преди.

Елвирка, къде беше мероприятието?

Лулу, приятна ви почивка.

Чаочета за сега!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 262
 Hug  bouquet

# 29
  • Мнения: 53
Привет и от нас мишонкови Flutter
Нямаше ме тези дни защото и на нас много ни се събра наведнъж  Tired ... Както писах и във ФБ вън мрачно и вътре в мен беше мрачно..Мишко беше със разстройство сега е хремав.Баща ми беше в болница както бях писала заради много лошо възпаление на окото..след това на следващия ден след като го изписаха от там пък в Пирогов заради някое от лекарствата които са му давали в очната..били му възпалили две язви за които той не е знаел(сигурно е имал някакви оплаквания но не е споделял и не е и ходил на лекар..както повечето мъже) Беше един кошмар,повръщаше много кръв...наложи се да му преливат.Но сестрата казала на майка ми че няма да почнат докато не донесе бележка че сме осигурили двама кръводарители.И някакъв циганин искал на майка ми 400лв. за да отиде да дари.  Shocked А лекаря който приел баща ми казал на майка ми  - "Аз по принцип не взимам пари но...(тук имало кратка пауза) скорошно оздравяване" #Cussing out Колко жестоки могат да бъдат хората. Слава богу днес изписаха баща ми,хич не изглежда добре много е отслабнал и е много блед.Но си е в къщи сред любимите хора,а като видя и Мишко грейна. cry Но всичко ще се оправи зная
Стеле радвам се че и Васи се оправя и сте си в къщи. Hug


Радвам се че ви харесва първа страничка ,питах Тони пак ще питам съгласна ли е да сложим нейното стихче на първа?


.... А Мишко къде е, нещо не го виждам?
Ми къде нали знаеш обущаря ходи бос.. hahaha Та аз винаги забравям Мишко да го сложа добре че Кики ме подсеща,за всеки колаж ми казва че съм го забравила.Срам.. Crossing Arms да си забравя моето дете,вместо да го сложа най-отпред тц тц тц  hahaha

Миме и всички други мами желаещи да го има детенцето им в колажа можете да качите снимка в папка -За колаж.Както вече писах в този колаж може да се добавят още снимки.

Щях още да пиша но Рошко мърмотка сигурно е гладен..хайде до скоро останете със здраве  Hug

Общи условия

Активация на акаунт