д-р Попова-дерматолог в Токуда

  • 31 948
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Искам да попитам тези, които са махали оперативно бенки на лицето при д-р Попова от Токуда дали са доволни от направената от нея операция.
И по-конкретно дали остават белези.
Благодаря Ви предварително.
 smile3525

Знам, че има много подобни теми, но аз питам за нещо конкретно и ще съм благодарна ако получа кокретни впечатления именно за извършени операции при тази лекарка.

# 1
  • Мнения: 303
Предполагам говориш за Люси Попова!
Бенки не съм си махала, но съм ходила при нея за други неща и съм изключително доволна. За мен е голям професионалист!

# 2
  • Мнения: 1
Предполагам говориш за Люси Попова!
Бенки не съм си махала, но съм ходила при нея за други неща и съм изключително доволна. За мен е голям професионалист!


Да, за Люси Попова. Интересува ме дали е добър хирург най-общо казано. Моята бенка е на много кръвоснабдено и деликатно място.

# 3
  • Мнения: 303
При нея бенка /беше на гърба - в областта на бъбреците/си маха моя девер! Всичко мина успешно, без усложнения, без проблеми!
За мен като хирург, човек и специалист е изключителна.
Синът ми имаше една екзема и бяхме обиколили 5-6 дерматолози /за две години/- в кожния диспансер, МВР-болница, и т.н.  - всички назначаваха някакво лечение, което не помагаше, след това вдигаха ръце и ми отговаряха, че така щяло да си остане, но като я открих Люси Попова, още на 2-рата седмица имаше резултат, а вече 4-тата година измина и съм забравила за този проблем.

# 4
  • Мнения: 1
При нея бенка /беше на гърба - в областта на бъбреците/си маха моя девер! Всичко мина успешно, без усложнения, без проблеми!
За мен като хирург, човек и специалист е изключителна.
Синът ми имаше една екзема и бяхме обиколили 5-6 дерматолози /за две години/- в кожния диспансер, МВР-болница, и т.н.  - всички назначаваха някакво лечение, което не помагаше, след това вдигаха ръце и ми отговаряха, че така щяло да си остане, но като я открих Люси Попова, още на 2-рата седмица имаше резултат, а вече 4-тата година измина и съм забравила за този проблем.

Моята бенка е на лицето. Затова питам дали остава само петно с различен цвят от кожата или остава белег, т.е. дали се виждат някаки шевове, дали има вдлъбнатина и т.н.

# 5
  • Мнения: 5 228
На мен ми маха бенка преди 2-3 години, много съм доволна. Белег не ми остана, по-скоро като петно с по-светъл цвят. Аз лично съм много доволна и я препоръчвам.

# 6
  • Мнения: 1
На мен ми маха бенка преди 2-3 години, много съм доволна. Белег не ми остана, по-скоро като петно с по-светъл цвят. Аз лично съм много доволна и я препоръчвам.

Къде беше твоята бенка, със скалпел ли я махна, колко голямо е петното, което остана, лепиха ли разреза или го шиха?  bouquet

# 7
  • Мнения: 5 228
Между гърдите, със скалпел я махна, не я ши, не я лепи, нищо не се наложи да я прави. Петното е голямо колкото беше голяма и бенката - около 0.5 см диаметър.

# 8
  • Мнения: 1
Между гърдите, със скалпел я махна, не я ши, не я лепи, нищо не се наложи да я прави. Петното е голямо колкото беше голяма и бенката - около 0.5 см диаметър.

Имаш ли представа колко се реже в дълбочина?

# 9
  • Мнения: 5 228
Зависи от бенката. При мен беше съвсем повърхностно, затова не се наложи шиене. Най-добре е лекарката да ти каже.

# 10
  • Мнения: 0
Ходих при нея да ми махне една рискова бенка. Разреза е доста странен и сега пак притеснения. Там където беше образуванието стои така сякаш не е махано нищо, а от него в едната посока е направила дълъг  разрез. Изобщо не виждам смисъл в това което е направила, не би ли трябвало да се реже около образованието. Моля някой да сподели.

# 11
  • Мнения: 0
За мен няма по - добър доктор от Люси Попова, освен в Токуда има и частен кабинет, в който целият екип е безкрайно мотивиран и любезен.Помогнала е на мен и на цялото ми семейство, много пъти прави компромиси и приема дори извън работно време, имайки в предвид че работи сутрин от много рано.Просто е невероятен човек и специалист.

# 12
  • Мнения: 259
На мен ми предснои операция и се чудя накъде да се насоча. Тази д-р Попова работи ли със здравната каса? Ако не,каква е цената на операция за изрязване на образувание?

# 13
  • Мнения: 303
Работи със здравната каса, но за съжаление не всичко се покрива от здравната каса!

# 14
  • София
  • Мнения: 160
Може ли координати на д-р Попова и информация освен в Токуда, къде приема за преглед? Интересува ме за премахване на бенка/брадавица. Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт