Жената ЛЪВ - 39 част!

  • 14 353
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 776
Много бързо го затриха, изпуснах. Какво беше? Flutter

Аааа, нищо.
Понеже ич не разбрах кво стаа, та се набодох с рогите напред и у двете теми, ма за да не шашкам публиката, го направих с плавен преход от едната, в другата тема... Whistling
 hahaha Joy
Леле, откачила съм!
  ooooh!

А? newsm78

# 16
  • Мнения: 699
Пол, лесно го правя. Може да ги опитам, но определено мога да не ям. Може би страх от това, че всичко ми се лепи и ми е достатъчно само да си хапна 1-2 хапки. Налага ми се да се ограничавам и да внимавам от кое, колко ям. Така едни са слбаи по природа, а аз ще си остана вечно гладна и дебела  hahaha

Ааааааааа, не си само ти. И аз тъй направих и докато се ориентирам къде да пишаааааа  Blush

Вениииииии аз няма начин да пипна шкембе, камо ли да го сготвя, но ще съм съпричастна с теб тази вечер, обаче ако спретна такъв номер на мъжа ми ще бъда изядена или изгонена. Но диетата ти ми харесва.

# 17
  • Мнения: 6 274

Нищо, Полче, нищо, ние, с кукувиците сме малко трудни за разбиране.  hahaha

Между другото Вени я нЕма.  Rolling Eyes
Дали не блъска шкембето в стената (дет викат хората като шкембе у дувар), та да омекне по- бързо?
  hahaha Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 6 210
Тук съм, бре, ама се опасявам да не ставам досадна, че всеки втори пост е мой  Blush.
Това не се е сварило още  ooooh!! Джуджи, идва ми сама да се изгоня  Crazy!

# 19
  • Мнения: 6 274
Тук съм, бре, ама се опасявам да не ставам досадна, че всеки втори пост е мой  Blush.
Това не се е сварило още  ooooh!! Джуджи, идва ми сама да се изгоня  Crazy!

Втори?
Демек всеки първи е мой?  ooooh!
Егати спамърките сме!
  Crossing Arms

# 20
  • София
  • Мнения: 6 210
По-скоро имах предвид, че пиша след всяка от вас, за това казвам всеки втори  Mr. Green.

# 21
  • Мнения: 699
Тук съм, бре, ама се опасявам да не ставам досадна, че всеки втори пост е мой  Blush.
Това не се е сварило още  ooooh!! Джуджи, идва ми сама да се изгоня  Crazy!

Ми то май сме само ние, другите дали не изполягаха. На топличко под юрганчето.
Ама ти нали каза да не мърдаме от тук, докато онова "чудо" не се свари и аз не смея да мръдна.

Реа ми се губи, дали пък не е на диско?

Джулс, тия дет сме с кукувици пък се разбираме чудесно.

# 22
  • Мнения: 9 776
И аз съм тук, но зяпам един филм. Стоя и чакам говеждото да става за дъвчене hahaha

# 23
  • Мнения: 668
Ааа и аз съм тук, само че четох на децата до сега.  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 6 210
Да, Реа подхвана нощния живот!
Аз съм се сетила за пловдивчанки. Трябваше да се видят днес, към 18 ч., а ни вест, ни кост от тях  newsm78.
Това говедо не знам дали и аз ще го дочакам  Crazy. Още малко ще го оставя да ври и мисля да си лягам, пък утре ще го довършвам, ако не го изхвърля  Crossing Arms.

# 25
  • Мнения: 699
Еййййй, вярно че пловдивчанки са на среща, те дали не се запиха яко, а? Само дано не са се запиляли.

Аааааааа Вени, няма да лягаш, казА, че ще го свариш това кравешко и няма да мърдаш.

Пол, кой филм гледаш? Моя мъж зяпа мач. Скукаааааа, ама яде с дребното грозде и я чувам как плюе люспите и семките  ooooh!

# 26
  • Мнения: 9 776
Джуджи, по Холмарк някакъв, току-що свърши и в 12 почва друг. Дано да е хубав, поне ще го почна, пък дали ще го изгледам, кой знае Crazy.
Пловдивчанки и Норчето - на отчет през нощта Naughty.

# 27
  • Мнения: 668
Аз ударих набързо едно питиенце и май шЪ лягам.
Венче , утре като се събудя да не те сваря още тука да вариш шкембето.  hahaha

# 28
  • София
  • Мнения: 6 210
Ками, лягай, теб шкембе не те чака на котлона  hahaha.
Аз гледах един епизод от адвокатски сериал, който следя, ама на компютъра. Не съм оглеждала какво има по ТВ-то.

# 29
  • Мнения: 6 274
Венче , утре като се събудя да не те сваря още тука да вариш шкембето.  hahaha

То ако е утре ще е супер.  Mr. Green
Да не се повтарям, че може да е малко преди празниците...  Whistling
 Joy Joy Joy

И аз мисля да полегна, че снощи пак до среднощ Blush, сутринта станах в 07.00ч. ooooh! и сега ми се доспа.
Айде цун и до утре!  Hug
Вени, млАтни го тва говедо нЕколко пъти с теслата, може па да поомекне.
 Mr. Green hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт