The Vampire Diaries сезон 2 - Този лош,лош Деймън - 12 тема

  • 29 254
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 921
Ако тия двамата ще ме топлят, влизам в хладилника и след малко идвам  Twisted Evil

# 676
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ако тия двамата ще ме топлят, влизам в хладилника и след малко идвам  Twisted Evil

Хихи,аз вече я извърших тая процедурааа Whistling,понах да се топля Crazy Mr. Green

# 677
  • област Варна
  • Мнения: 270
Може ли само единия? Тоя в дясно например  Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 3 736
Може ли само единия? Тоя в дясно например  Heart Eyes

Не може! Или двамата, или никой!  hahaha

Мокка, излезе ли вече от хладилника, или още охлаждаш?  Mr. Green

# 679
  • Мнения: 2 921
Излязох излязох, чакам сега да дойде някой  Mr. Green Дано да нямат топломери  Joy

# 680
  • Мнения: 3 736
Излязох излязох, чакам сега да дойде някой  Mr. Green Дано да нямат топломери  Joy

 hahaha hahaha hahaha Много весел ден днес.

# 681
  • Мнения: 1 343
Вампирски дневници: Говори Тейлър Кини

Поредното преведено интервю Simple Smile Сори че се появявам само да пусна нещо ама много работа!

# 682
  • Мнения: 3 645
Вампирски дневници: Говори Тейлър Кини

Поредното преведено интервю Simple Smile Сори че се появявам само да пусна нещо ама много работа!
мерси Уоми  Hug
сега кво, ако искам да се любувам на Тейлър Кини трябва да почна да ги гледам цитираните два сериала  Thinking
Някой гледал ли ги е - стават ли за гледане  Thinking

# 683
  • Мнения: 727
аз ще си ги звема и двамата(Пол и Иан) под мишници Hug,имам много любов не съм скръндза Joy

# 684
  • Мнения: 3 645
аз ще си ги звема и двамата(Пол и Иан) под мишници Hug,имам много любов не съм скръндза Joy
и аз така, ама май ще трябва да се клонирам, че любовта ми вирее и по други сериали  hahaha
много мишници ще трябват, много нещо

# 685
  • област Варна
  • Мнения: 270
За това Ви казвам... да взема аз Иан, че да Ви е по-лесно с другите.  Laughing

# 686
  • Мнения: 3 645
За това Ви казвам... да взема аз Иан, че да Ви е по-лесно с другите.  Laughing
аааааааа нееее в тази тема съм ненаситна  hahaha

но може следващата тема да я кръстите Този секси секски УЖАСНО СЕКСИ Деймън  Joy Joy Joy

# 687
  • Мнения: 2 921
Те хората ще се видят в чудо и ще си преименуват сериала, вие за теми говорите  Joy Преди нали си говорехме да има сериал само за него: "Деймън спи, Деймън пие кафе, Деймън се съблича, Деймън в банята, Деймън се облича"  hahaha Аз съм навита де!  Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 0
Айде и от мен едно здрасти!
Те хората ще се видят в чудо и ще си преименуват сериала, вие за теми говорите  Joy Преди нали си говорехме да има сериал само за него: "Деймън спи, Деймън пие кафе, Деймън се съблича, Деймън в банята, Деймън се облича"  hahaha Аз съм навита де!  Heart Eyes
Ами някой няма ли да им каже на тези сценаристи ние всички за какво бленуваме и сънуваме!?

# 689
  • Мнения: 727
Айде и от мен едно здрасти!
Те хората ще се видят в чудо и ще си преименуват сериала, вие за теми говорите  Joy Преди нали си говорехме да има сериал само за него: "Деймън спи, Деймън пие кафе, Деймън се съблича, Деймън в банята, Деймън се облича"  hahaha Аз съм навита де!  Heart Eyes
Ами някой няма ли да им каже на тези сценаристи ние всички за какво бленуваме и сънуваме!?
веднага отговарям
СУпер еротично разсъбличане на някаква яка музичка и разцелуване на Деймън от Елена...след това той я....а ние сао повтаряме и повтаряме да превъртаме тази сцена hahaha

Общи условия

Активация на акаунт