Парфюмни размисли и страсти - 84

  • 28 106
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 31 357
Ауу, Денс, а сега ако знаеш що хвалебствия, що чудо изчетох.... Направо ме налита да го взема насляпо  
Изглежда Том Форд e създал достоен кавалер на Орхдеята  Simple Smile
О не, не вярвам никак Ветивер да е кавалер на Орхидеята. Ако ти се рискува вземай и ще разказваш. Има много красива бутилка.

# 676
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Касини е хубав парфюм, но  той така и не ме хареса....Не ми стоеШе добре.А толкова исках да си допаднем.....

# 677
  • Мнения: 110
АТТИ, в сряда съм почивка. Свирнете, може и да се дотътря...  bouquet

# 678
  • Враца
  • Мнения: 2 716

 и веднага се сещам за Маринска Heart Eyes
ей за този става въпрос,да не забравя да му напиша заглавието Vanille Divine des Tropiques
http://www.fragrantica.com/perfume/La-Maison-de-la-Vanille/Vanil … opiques-3348.html


Веднага си го сложих в тест листа , макар че едва ли някога ще имам шанс да пробвам  Peace
Но обичам ванилийка , няма да си кривя душата  Crazy

# 679
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Днес ми се оформи парфюмна нирвана, получих накуп много неща - първо, съм супер доволна от О де Мервей (Констелейшън, което уж само бутилката му е лимитирана, но разни хора казват, че е различно от обикновеното, не знам) прелестно е, Еликсирът е много по-наситен, но винаги ми е бил по-задължаващ, това мога да го нося нон-стоп. Второ, имам Зен Шисейдо, което е лека ароматна дървесина, също много универсална. И трето, получих си най-после един куп 10 мл на Дифрънт Къмпани, от които обаче очаквах повече, засега само Бергамот ме грабна (имах идея, че Османтус ще е мой, базирано на Османт Юнан, не че знам османт на какво мирише, но това на ТДК е като котешко пиш)...

# 680
  • София
  • Мнения: 5 658
Бубка, честити ти нови неща  Hug

Остава ли идеята за среща в сряда, 20 октомври, 14:30, The Mall - Цариградско шосе? Желаещи?

# 681
  • Мнения: 31 357
Аз ще дойда и ще нося пп Делис и още какво обещах, припомнете ми. Hug

п.п. Аси, моята надежда е същата.

# 682
  • Мнения: 2 575
Аз ще дойда  - само се надявам малкият да не се разболее, че май натам вървим Confused

# 683
  • Мнения: 2 447

 и веднага се сещам за Маринска Heart Eyes
ей за този става въпрос,да не забравя да му напиша заглавието Vanille Divine des Tropiques
http://www.fragrantica.com/perfume/La-Maison-de-la-Vanille/Vanil … opiques-3348.html


Веднага си го сложих в тест листа , макар че едва ли някога ще имам шанс да пробвам  Peace
Но обичам ванилийка , няма да си кривя душата  Crazy
Е как някога бе,Виленце,пращам веднага,само да намеря още нещо да пратя,да не е самотна пробичката Hug
Пиши на лични ако се сещаш за още нещо Wink

Бубка,честито за новите придобивки Heart Eyes
Констелейшън наистина е по-лесен за носене и по-незадължаващ.
Аз моя ту го пускам,ту го свалям от размени,зависи в каква фаза на скрънзотия съм Wink

Вчера бях с Scent Intense и 6 жени ми направиха комплимент  Crazy не мислех,че прави толкова голямо впечатление на околните,възприемам го като интимен аромат.
Днес съм Лола,тя също не остава незабелязана,явно се носи след мен сериозно Twisted Evil

Последна редакция: нд, 17 окт 2010, 10:59 от goddess

# 684
  • София
  • Мнения: 285
Момичета, някой пазарувал ли е парфюм от американския ebay? Как стои въпроса с ДДС и къде се получава пратката?

# 685
  • Мнения: 31 357
Момичета, някой пазарувал ли е парфюм от американския ebay? Как стои въпроса с ДДС и къде се получава пратката?
На митница идват и много се оскъпява, ако е над 30 долара, а често и под отива директно там. Чакането за освобождаване било супер изнервящо. Пробвай от английския.

# 686
  • Paris, France
  • Мнения: 14 236
Мноооого ми харесва Scent Intense . Повече от Black cashmere. Разкошна опушена Амбра и сандал. На мене не ми правят комплименти като съм с него, но тук повече са харасват сладки силни плодови миризми. А на мъж как стои, малеееее. Хибискусът го усещам като тръпчива роза и само за малко. Аз първо помислих, че си носила ей този заради приликата в името:

http://www.mimifroufrou.com/scentedsalamander/2010/01/jacques_bo … ver_scent_in.html

И понеже стана дума да го похваля: силен, подправен, дървесен ауд. Страхотен е и само лавандулата ме спира да го нося.

Ех, как ми се пазарува от американския ибей, ама от тук не може. Блокирали са го гадовете.

# 687
  • Мнения: 2 447
Аааа,Невена,моля,моля без нови зарибявки Laughing
Черния кашмир и Сент интенс са ми съвършено различни,последния го причислявам по-скоро към групата на Феминити дю бо,като усещане в базата,иначе и трите споменати са ми сред любимците Heart Eyes


Мнооооого моля,някой поне да разкаже за това творение La Mome by Pierre Balmain,което ме привлича неудържимо,докато не съм го поръчала на сляпо,то е ясно че явно малко хора го притежават и не им се дава пробичка Sad

# 688
  • София
  • Мнения: 285
Момичета, някой пазарувал ли е парфюм от американския ebay? Как стои въпроса с ДДС и къде се получава пратката?
На митница идват и много се оскъпява, ако е над 30 долара, а често и под отива директно там. Чакането за освобождаване било супер изнервящо. Пробвай от английския.

Да, аз вече пробвах Grinning-ужасно е зарибяващо, включително така се увлякох в един търг, че го и спечелих, и сега чакам това което спечелих и дори не знам дали ще ми хареса!
Иначе оттам имам анаис анаис о лежере (ако правилно го изписвам), за което allexa ме зариби  Simple Smile и за което не съжалявам ни най-малко. Но само в американския ebay намирам Loukhoum Parfum du Soir by Keiko Mecheri, който много, много ми хареса.

# 689
  • Мнения: 31 357
Е този парфюм доста хора го искат Loukhoum Parfum du Soir Keiko Mecheri, но със сигурност ще отиде на митница. Внимавай и с ментета.

Общи условия

Активация на акаунт