ПрЪвУписТен треАл - трипАти деЦки фиЮлми по Карту НетЛърк- 50

  • 27 222
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 847
Цитат
родите ли

но и

Цитат
родите лите

Моля-моля, тук има някаква грешка. Правилното е родите ли те.

# 16
  • Мнения: 2 927
Честита юбилейна темичка, не че е много за честитене, де ...

Цитат
аз пък когато ми се роди...

Запетайки липсават и нататък в изчечението. А и тоз` начин на изразяване мноУ ми се нрави  Laughing

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 15 466
Цитат
грилирани ролца
  А гримирани?

# 19
  • Мнения: 4 569
от джобса:
Цитат
търси да назначи шофьори за разност на хлебни и тестени изделия.Моля кандидатите да имат опит в бранша,да са запознати с търговската мрежа,може и със собствен транспорт,хора работили във всъщия сектор ще бъдат разглеждани с предимство.Фирмата ще отговаря само на кандидати с опит(моля пишете ми какво сте разнася ли и маршрута по които,сте работи ли)хора ,които искат да се развиват и да дадат максимума от себе си,моля изпращаите,ми снимка със CV.

# 20
  • Мнения: 1 174
Цитат
ного


(много)  Mr. Green

# 21
# 22
  • софия
  • Мнения: 9 590
Цитат
покривка,която после пребирам в шкав.

# 23
  • Мнения: 750
Цитат
цената съштата ли е

# 24
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Цитат
калции

Цитат
прибиваш

# 25
  • Мнения: 1 446
от джобса:
Цитат
търси да назначи шофьори за разност на хлебни и тестени изделия.Моля кандидатите да имат опит в бранша,да са запознати с търговската мрежа,може и със собствен транспорт,хора работили във всъщия сектор ще бъдат разглеждани с предимство.Фирмата ще отговаря само на кандидати с опит(моля пишете ми какво сте разнася ли и маршрута по които,сте работи ли)хора ,които искат да се развиват и да дадат максимума от себе си,моля изпращаите,ми снимка със CV.

Ей ся припАднах Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 6 968
Честит да е като сте рекли  Laughing!

Цитат
ниамам осигорожки

# 27
  • Мнения: 1 192
Сте сменям ли4ният лекар на дъстеря ми ,отзиви са добър лекар около ул.Генерал Данаилов.Търся и добър гинеколог за профилакти4ни прегледи.Благодаря    bouquet

И аз благодаря!  Laughing

# 28
  • Мнения: X
Цитат
преди време имах акоунт vwgolf4660 но като се опитвам да вляза в него нестава помня че се опитах да си промена емайла на *abv.bg i от тогава нещо му стана ако може на лично да ми пишете какво става с него  Peace
Цитат
да реагирах тогава рязко но неможете да отречете че преди сайта зарежаше супер бавно ? и като си напишеш емайл на абв изобщо не получаваш да активираш своя акоунт(а това никаде не беше упоменато?

# 29
  • София
  • Мнения: 71
"Трейлъпа"

От същата потребителка с треала, трайлара и трейлара. Вече ми става неудобно да я цитирам, честно. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт