Боя за коса - blond 17, разкошни руси коси!

  • 61 711
  • 721
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 372
Момичета,стига вече,де!
Хайде,който има някакви недуразумения - на ЛС,моля!

За да не е СПАМ - аз се реших да пробвам Иноа. Харесала съм няколко нюанса,но чакам Златна рибка да ги заредят. Четох толкова положителни отзиви,че нямаше как да не й дам шанс.
  Flutter

# 451
  • Мнения: X
Иноа съм ползвала, когато бях черна и останах доста доволна. Сега ми хареса 10 от натуралните... Но се съмнявам, че ще се получи добре при мен  #Crazy  Ти сама ли ще се правиш или на фризьор? Когато прочетох как се нанасая... малиии то си е цяло изкуство  Mr. Green

# 452
  • Мнения: 372
Сама. Уж. Малко плахо се реших да я пробвам,но останах очарована от резултатите, които видях. Сега изчаквам да заредят повечко нюанси,преди да избера окончателно. Четох и продължавам да чета информации за нея навсякъде.  smile3529
10-ката и на мен ми харесва, но мисля да пробвам 9(евентуално в комбинация). Пък и тя изсветлявала до 3 тона. Не съм сигурна, че би се справила с естествения ми цвят(мисля, че е 6-ца, но не съм съвсем сигурна).  Rolling Eyes
Би ли разказала твоите впечатления? Сама ли си се боядисвала?(Може и на ЛС,за да не товарим темата излишно).   bouquet

# 453
  • Мнения: 6 648
yolimadi не ми се рови назад в другите теми да видиш какво значи иронично отношение ,всъщност ирония е доста меко казано.
Спомняте си бебешьорче колко "мила "беше към мен.  Mr. Green
Аз ще си изтрая гадните корени ,защото боядисването през два-три дни си е глупост ,която ако не правех толкова често  сега щях да мога да си пусна дълга коса .

# 454
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Да се включа и аз по темата - еми много сте гадни. Жената ви дава супер яки, точни съвети, казва кое, как става, защо така се получава, а вие все и се нахвърляте ...
Имаше един коментар по-назад в темата, изключително грозно изказване, как Алена явно имала пари, и се мажела със скъпи неща, а еди-си-кой нямал и едва ли не всички трябва да се съобразяват  ooooh! Много кофти изказване ...
Развалихте хубавата тема, само спорове и караници станаха вече, на някои взе да им писва  Crossing Arms

Алена, супер много се радвам на постовете ти и (почти) винаги, признавам си без бой, ги чета от-до. Не обръщай внимание на гадните постове, защото едва ли ще спрат  Peace

# 455
  • Мнения: 8
От мухата слон направихте. ooooh!
Изкарахте a.l.e.n.a жертва без причина.Къде видяхте,че я нападам или я наричам некомпетентна.Единственото ,което ме подразни е тона с,които се обърна към мен.Ако модератор прецени,че в някои от постовете ми съм я обидила нека ги изтрие!
Извиних се вече за създалата се ситуация и слагам точка.  bouquet

Да ви питам какво русо се води цветът на Гала?

# 456
  • София
  • Мнения: 6 335
Преди няколко стр. обсъждахме тониращите балсами на Престиж и кой цвят каквъ нюанс дава, та ето какво открих в сайта им:

----
Гамата на Тониращи балсами vip’s PRESTIGE е допълнена и с два нови сребристи цвята:
1. Северно сияние
2. Ледена зора
Новите цветове освен матиране на неприятния жълт оттенък, който се получава след изрусяване на косата придават и нежен оттенък на косата. При цвета „Северно сияние” оттенъкът е студено - нежно синкав, при „Ледена зора” е мек, топло - виолетов. За разлика от съществуващите сребристи цветове тези са подходящи и за жени с побелели и посивели коси.

При старите сребристи тонове „Silver effect” се използва само за неутрализиране на нежелания жълт оттенък. При „Сребристо платинов” и „Перлен” допълнителният нюанс, който се дава на косата е в сребристата гама.

----
Видях ги в ДМ-а на Мария Луиза и този 'ледената зора' ми се стори доста сив на кутийката, но може би ще го пробвам, щом дава виолетов оттенък. Simple Smile

# 457
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
може да смесиш малко от него с малко шампоан и да пробваш на някой вътрешен кичур зад врата - все едноси миеш косата, но само кичура, после виждаш цвета и решаваш дали на цялата коса и колко да е балсама  Peace

# 458
  • София
  • Мнения: 6 335
Да, така и мисля, на 2-3 кичура навътре в косата да намажа и да видя какво ще се получи. Wink

# 459
  • При децата ми
  • Мнения: 6 192
Ама има хора, които четат между редовете. Колко пъти трябва да кажа, че не нападам Алена, просто има неща, като това за поправката на цвета, с които не съм съгласна. Колко пъти ще повтаряте, че съветите й ви били полезни? Аз също съм черпила знания от нейни постове, но какво лошо има в това, да не се съглася с някого??? Ако това за вас е развносилно на нападение си е лично ваш проблем. Не съм тръгнала да водя битки и да се препирам с хора, които не познавам. Никой не е казал, че Алена не е спазила тон, говорех за себе си. Аз не заех ничия страна, а изразих несъгласие с дадено изказване.
Но явно пропуснах, че пиша в тема, която прелива от женски създания, и няма как да не се счопкаме за нещо...  newsm50
Peace Съгласна!
Да попитам нещо: естествения цвят на косата ми е кестеняв, за съжаление с доста бели коси вече.
Иска ми се да я изсветля, но цвета да изглежда, като естествен, боядисвала съм се преди това руса, с боя на "Лонда". Цвета беше стоеше много добре в началото, но след няколко измивания доста жълтее...

# 460
  • Мнения: X
Преди няколко стр. обсъждахме тониращите балсами на Престиж и кой цвят каквъ нюанс дава, та ето какво открих в сайта им:

----
Гамата на Тониращи балсами vip’s PRESTIGE е допълнена и с два нови сребристи цвята:
1. Северно сияние
2. Ледена зора
Новите цветове освен матиране на неприятния жълт оттенък, който се получава след изрусяване на косата придават и нежен оттенък на косата. При цвета „Северно сияние” оттенъкът е студено - нежно синкав, при „Ледена зора” е мек, топло - виолетов. За разлика от съществуващите сребристи цветове тези са подходящи и за жени с побелели и посивели коси.

При старите сребристи тонове „Silver effect” се използва само за неутрализиране на нежелания жълт оттенък. При „Сребристо платинов” и „Перлен” допълнителният нюанс, който се дава на косата е в сребристата гама.

----
Видях ги в ДМ-а на Мария Луиза и този 'ледената зора' ми се стори доста сив на кутийката, но може би ще го пробвам, щом дава виолетов оттенък. Simple Smile



Аз съм ползвала "Северно сияние", наистина премахва успешно жълтия оттенък. Само че, не стой с него повече от 5 -10 мин.

Hrispa76 , може и ти да пробваш балсамите на "Престиж". Те са именно за премахване на жълтото. Има и много други матиращи продукти, нека друггите момичета те посъветват. Аз от престижа съм доволна, засега  Peace

# 461
  • Мнения: 3 763
Момичета, тази тема май вече не е за споделяне на резултати от боядисване!
Включвам се с въпрос. Някой ползва ли зелената Лонда 12/9, че си я купих и се чудя какво ще стане. Дължината на косата ми е много светла, а корените доста тъмни. Преди слагах блондор в корените, но от 2 месеца реших да не слагам и в резултат имам 2 пръста тъмно неясен цвят и 1см. израсли небоядисани корени. Искам да потъмня малко цялата коса и да не ползвам блондор. С тази боя дали може да се получи нещо ?

# 462
  • Мнения: 22 535
The Code, първото ми и единствено боядисване с Иноа беше с цвят 9.13. Страхотен естествен цвят, изключителен блясък.
Ако не ти се рови за снимки, ще ти пусна да видиш.

Hrispa76, аз ползвам само Лореал, та с нея и конкретно Лореал Преферънс ще получиш такъв есествен цвят без рижи и оранжеви отенъци. Поне при мен ги няма де.

# 463
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
...Да попитам нещо: естествения цвят на косата ми е кестеняв, за съжаление с доста бели коси вече.
Иска ми се да я изсветля, но цвета да изглежда, като естествен, боядисвала съм се преди това руса, с боя на "Лонда". Цвета беше стоеше много добре в началото, но след няколко измивания доста жълтее...
имай предвид, че не е нормално една перманентна боя да пада с няколко измивания, при тези бои - натрупването на цвят не е само върху косъма, като филм, от където се отмива но и в него, и ако процесът при боядисване е протекъл до край - би трябвало цветът да е траен в косъма

има вероятност причината да е и в използването на алкални продукти за грижа за косата (измиващи, поддържащи, стилизиращи), които отварят косъма и губиш от пигмента, получен с боядисването ..... и остава твоя естествен пигмент - обезцветен до някъде (до жълтатата гама)

# 464
  • София
  • Мнения: 6 335
Би ли дала пример за алкални продукти?

Общи условия

Активация на акаунт