Боя за коса - blond 17, разкошни руси коси!

  • 61 689
  • 721
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 3 675
Когато косата е суха и чуплива, след сушенето става доста бухнала, но ако се използва подходящ продукт, то тя няма да бухне.
Сешоар с йонизатор също е една добра инвестиция Simple Smile

# 496
  • Мнения: 6 646
http://www.feelunique.com/p/Joico-K-Pak-Protective-Hair-Spray-300ml
Този термичен спрей ползвал ли го е някой?

# 497
  • Мнения: 3 675
Сега като показа спрея на Joico се сетих, че имам K-Pak Smoothing balm, но все още не съм го ползвала.  Grinning
Като го ползвам, ще пиша.

# 498
# 499
# 500
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Здравейте момичета,

Доста сте поизписали  Mr. Green

На въпроса на Аня отпреди десетина страници защо ползвам и блондор, и силна боя - правя го защото само с боята корените ми рижавеят и се различават от останалата. И аз не искам да я третирам така, но не мога да намеря решение.
Иначе ползвах балсама на Престиж, но нещо не го нанесох правилно- явно не знам как точно, и на места доста полилавях, но това не е болка за умирачка. Joy Ще се отмие.
Може да ме посъветвате как да го нанасям.

# 501
  • София
  • Мнения: 6 334
Може да ме посъветвате как да го нанасям.
с четка, като боята. Wink

а за боята имах предвид защо не слагаш по-'мека' боя след блондора. за палете знам, че доста изсушава.

# 502
  • Мнения: 6 646
Благодаря.
Телмичния ми цимент е на привършване и затова се заглеждам за нещо неизползвано от мен.
На Joico ще е ама ще чакам отзиви от теб.

# 503
  • Мнения: 3 675
Ти ще купуваш ли комплекта?
Днес мисля да си измия косата и ще го пробвам.  Simple Smile Ще го комбинирам с останалите продукти.

# 504
  • Мнения: 75
Когато косата е суха и чуплива, след сушенето става доста бухнала, но ако се използва подходящ продукт, то тя няма да бухне.
Сешоар с йонизатор също е една добра инвестиция Simple Smile

Подкрепям напълно!  Hug
Искам само да добавя ,че моята коса е същия тип и от опит мога да кажа,че се повлиява по-добре от кремообразните продукти.От спрейовете ,не че не се приглажда косата , но сякаш е по-суха .

# 505
  • Мнения: 3 675
Подкрепям напълно!  Hug
Искам само да добавя ,че моята коса е същия тип и от опит мога да кажа,че се повлиява по-добре от кремообразните продукти.От спрейовете ,не че не се приглажда косата , но сякаш е по-суха .
Има термозащитни продукти предназначени за много суха коса и такива, които са за нормална коса. Кремообразните на мен ми се виждат по-мазнички и по-подходящи при много суха коса.
За got2b Schmusekatze прочетох едно негативно мнение. Дамата се оплакваше, че косат и се сплескала, но аз си го обяснявам с това, че нейната коса не е била суха.
Продуктите на Loreal от серията Absolut Repair са много хубави, но ако се сложат върху една здрава коса, то тя ще стои сплескана, мазна и дамата няма да е доволна.
Като ви гледам снимките, то са малко дамите, които биха имали проблем със сплескване и утежняване на косата.

# 506
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Въпрос - балсамите на Престиж могат ли да изравнят цвета на косата?
Понеже ще се правя със слаб блондор, който предния път не успя да ми изсветли равномерно косата, се чудя дали да и направя обливка с черна боя (каквато съм правила и се получава добре) или по-добре да взема балсам на Престиж?
И друго си мисля- ако не хване добре и стане оранжева балсама ще оправи ли положението донякъде?
Не целя бяло русо Simple Smile Просто нещо пепеляво, а колкото светло-толкова Simple Smile

# 507
  • Мнения: 75
B & C и с това съм съгласна. Simple Smile
Преди ползвах маската Absolut Repair , но сега когато я сложа доста ми взима от обема/силничка ми идва./.
Затова както писахме всеки трябва да намери "своя продукт" , спямо моментното състояние на косата - няма универсален.

LilMissSunshine, една дама от темата споделяше ,че след блондор ползва само балсам на Престиж и се  получава супер.Мисля,че и снимка съм виждала.Но не мога да си спомня коя? newsm78

# 508
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Ами да, те повечето мацки така действат, но все ми се струва, че няма да е вариант за моята коса. Последния път като се правих с този блондор, корените ми станаха по-светли, а дължините малко тука има-тука няма. Мисля, че това е от предишните боядисвания и блондора не може да махне цвета .
А ми се струва, че само с единия балсам няма да се получи ... Преди време съм ползвала перления, но не ми хвана, та си мисля, че пак няма да стане.  Thinking 
Още един въпрос - балсама на Престиж действа ли върху по-тъмна коса?

# 509
  • Мнения: 6 646
Ти ще купуваш ли комплекта?
Днес мисля да си измия косата и ще го пробвам.  Simple Smile Ще го комбинирам с останалите продукти.
Поръчах го другата седмица трябва да е при мен.

Общи условия

Активация на акаунт